zonnebaden – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zonnebaden  "Zonnebaden", ook wel ''zonnen'' genoemd, is bewust het lichaam blootstellen aan het licht, en vooral aan de ultravioletstraling van de zon. Het doel van zonnebaden is voor veel mensen de huid bruin te laten kleuren, maar zonnebaden kan ook tot doel hebben om uit te rusten en onderwijl van de warmte te genieten. Bronzlaşma  "Bronzlaşma", güneşten (ya da solaryum) kaynaklanan ultraviyole ışık ile deri renginin (özellikle açık ciltlerin) doğal bir fizyolojik cevap ile kararmasıdır. Güneşte fazla kalmak ile güneşlenilen bölgede güneş yanığı da oluşabilir.

Keybot      13 Results   6 Domains
  www.jbl.de  
Natuurgetrouwe warmteregulatie door zonnebaden onder de lamp, bevordering van de natuurlijke verhoudingen door UV-A
Lamba altında güneş banyosu yoluyla doğala yakın ısı regülasyonu, ışığın UV-A payı doğal davranışı destekler
  www.sera.de  
De speciale vorm van deze aqua-terrarium laat een hoge waterstand (80 l) toe– perfect voor dieren die graag zwemmen. Aan de achterwand kan met een kurkplaat of met een stenen structuur een uitbraakbestendige landzone voor het dagelijkse zonnebaden ingericht worden.
Akuateraryumun özel şekli, yüzme ihtiyacı olan hayvanlar için yüksek su seviyeleri (80 l) sağlar. Kaçmayı önleyen alan, günlük güneşlenmeleri sağlamak için arka duvara mantar bir tabak veya kaya yapıları yerleştirebilirsiniz. Gerekliyse, asansörlü zemin ve kablo boruları ısıtıcı altına kolaylıkla ve güvenle yerleştirilebilir.
  5 Hits hotornot.com  
Voor historische Duitsland, een wandeling rond Keulen, of als u wilt gaan winkelen voor mode te gaan met een vriend, Düsseldorf heeft veel te bieden. U kunt zelfs zonnebaden op een van de vele zandstranden aan de Baltische Zee, of als je iets meer actief is, ga dan voor een wandeling in de mysterieuze en magische Zwarte Woud.
Hot or Not, Almanya'daki insanlarla sohbet etmek, eğlenmek ve de buluşmak için en müthiş yer! Berlin'deysen neden hemen bir kahve içmek için buluşmaya ve sanat galerilerinden birine gitmiyorsun. Ya da gece hayatının tadını çıkarmak istiyorsan, yer altındaki gece kulüplerinden birini ziyaret et, rahatla ve bir dahaki gün için Tiergarten'in gün ışığında yenilen. Tarihi Almanya'yı keşfetmek istiyorsan Cologne'de dolaşabilirsin ya da moda ve arkadaş edinmek için geldiysen Düsseldorf sana birçok şey sunabilir. Baltık üzerindeki birçok kumlu sahilden birinde güneşlenebilir ya da daha hareketli birşeyler yapmak adına gizemli ve büyülü Kara Ormanları'nda yürüyüşe çıkabilirsin.