zonnen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   7 Domains
  www.sera.de  
Creëert plaatsen om te zonnen in het terrarium
Teraryumda güneş aydınlatması sağlar
  junior.edumedia-sciences.com  
zonnen
solar
  www.letsgototurkey.com  
- Buiten zwembad van 610 m2 inc. de 48 m2 kinderen zwembad en de 88m2 zonnen zwembad
- Self closing mechanisms for cabinet doors and drawers
  5 Hits hotornot.com  
Leer nieuwe mensen kennen in Australië om mee te chatten, plezier te hebben of te daten. Oz zit vol met leuke dingen te doen met je nieuwe vrienden - misschien surfen op Bondi Beach te gaan, of gewoon achterover te leunen en te zonnen met een paar cocktails.
Avusturalya'daki kişilerle sohbet etmek, eğlenmek, flört etmek, hatta buluşmak için Hot or Not'dan daha iyi bir yer bulamazsın. Oz yeni çiftlerin yapabileceği birçok seçenekle dolu - belki Bondi plajlarında sörf yapmaya gidersin ya da hepsini bir kenara bırakıp birkaç kokteyl içip güneşlenmenin keyfine varırsın. Sydney dünyadaki en enerjik mutfakların yanısıra açık opera eviyle de kültür dolu bir şehir. Başkent dışında da yapılacak birçok şey var. Yağmur ormanlarını , Great Barrier Reef ve Oz'un eşi benzeri olmayan vahşi hayatını görmek için ya da gerçekten romantik bir deneyim yaşamak için gün batımında Ayer'i Ziyaret etmeye ne dersin?
  mysunnyresort.upjers.com  
Wie droomt er niet van zon, zandstranden en palmbomen? Luister naar het zachte ruisen van de golven als ze aan land rollen, laat de zeebries over je voeten dansen als je comfortabel ligt te zonnen, en geniet van het prachtige weer.
Kim hayal etmez? Güneş, plaj ve palmiyeler. Dalgaların sesine kulak ver. Hafif bir deniz esintisi ayaklarını sarıyor, ve sen yatarak güneşin tadını çıkarıyorsun. Kim oyun oynayarak stresli günlük hayattan kurtulmak istiyorsa My Sunny Resort'a bir göz atsın. Çeşitli imkanlar sunan online menajer oyununda kendi tatil köyünü inşa etmelisin. Heyecandolu görevler seni bekliyor. Tatil köyü menajeri ile beraber başta bu oyunun temel fonksiyonlarını öğrenmelisin. Eğitimi geçtikten sonra hayalindeki tatil köyünü kurabilirsin. Plajlı tatil köyü sana ait olacaktır. Büyük planlara sahipsin. En büyük hedefin müşterilerine bir daha unutamayacakları bir tatil yaşatabilmek ve tatil köyünün sınıflandırmasını 5 yıldıza çıkarmak. Hedefe ulaşmak için çeşitli imkanlar ve fonksiyonlar sana yardımcı olacak. Oyunda ne kadar ilerlersen, imkanlarda o kadar artacaktır.