zonsondergang – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      263 Results   13 Domains
  3 Hits microsites.lomography.com  
Vang de zonsondergang
Gün Batımını Yakala
  201 Hits pixnio.com  
zon, building, dak, zonsondergang
Güneş, yapı, çatı, gün batımı
  11 Hits www.chinesetimeschool.com  
Zonsondergang landschap aan Poyang meer
Günbatımı manzara Poyang Gölü
  www.rialtohotel.com  
Door het uitzicht vanaf het appartement kunt u een panorama bewonderen dat verandert met het verstrijken van de uren tot zonsondergang, wanneer Venetië nog mooier en romantisch is!
Daireden görünenler, Venedik'in daha da güzel ve romantik olduğu güneşin batışına kadar geçen süre ile değişen bir manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar.
  4 Hits www.descubremalta.com  
Na zonsondergang
Şehirde Akşam Yemeği
  3 Hits hiltonhonors3.hilton.com  
Vrouw aan het strand bij zonsondergang
Gün Batımında Sahildeki Kadın
  www.foreca.ro  
Zonsondergang: 18:48
Günbatımı: 18:48
  2 Hits www.diamondofbodrum.com.tr  
Diamond of Bodrum bied u zeer comfortabele kamers met schitterende uitzichten van de zonsondergang en de beroemde St. Peter kasteel, het hele jaar door.
Bodrum körfezini muhteşem renkleriyle süsleyen ve eşsiz günbatımını doyasıya izleyebileceğiniz deniz manzaralı odalarımızla, huzur ve konforu birarada sunan kara manzaraları odalarımız 12 ay hizmetinizdedir.
  6 Hits www.jbl.de  
We stonden op met de zon (05.10 uur), aten ons ontbijt en pakten de noodzakelijke dingen voor het dagprogramma. We begonnen deze dag een uur vroeger als de dag daarvoor om de korte dag (zonsondergang om ca. 18.00 uur) goed te gebruiken.
We got up at sunrise (5.10 am), had breakfast and packed our things for that day’s programme. With the sun setting early, at about 6 pm, we were even up an hour earlier than the day before, to make the best of the little daylight we had.
  18 Hits hotornot.com  
Hot or Not is de beste plek in Houston om nieuwe mensen te ontmoeten, om te flirten en misschien zelfs te daten. Voor een wel heel romantisch avond, kun je jouw date uitnodigen voor een diner tijdens zonsondergang op een stoomboot over Galveston Bay.
Houstan'da flört etmek, birbirini tanımak ve hatta belki bir randevuya çıkmak için en iyi yer Hot or Not. Gerçek romantik bir akşam için, gün batarken sevgilini Galuestan körfezine kürek çekerek götür. Deniz ürünleri olan bir yerden gelmiyorsan bile özellikle efsanevi kerevit tariflerinin olduğu yerli balık restoranları hoşuna gidecektir. Ayrıca Houstan ülkedeki en yeşil yerlerden biri, bu yüzden bir şişe şarabını al ve pikniğe çık ve battaniyeni çimleri serip çimlerde beraber oturup sohbet edin. Daha hareketli bir buluşma istiyorsan, ıslanmaya hazır ol ya da kürek çekmeye git ya da gerçek bir Teksas tarzında at binmeye git. İster Houstan yerlisi ister sadece turist ol flört etmek ve randevuya çıkmak için Hot or Not müthiş bir yer. Her gün 100.000'in üzerinde yeni kullanıcısıyla Houstan'da randevuya çıkabileceğin birçok kız ve erkeği her zaman bulabilirsin.
  6 Hits www.eso.org  
Deze indrukwekkende foto met uitzicht op het Paranal observatorium is tijdens zonsondergang gemaakt door Gabriel Brammer, één van de ESO Foto ambassadeurs. Er zijn twee kometen op te zien die momenteel langs de zuidelijke hemel trekken.

Bu etkileyici fotoÄŸraf, 5 Mart 2013 tarihinde ESO FotoÄŸraf Elçileri’nden biri olan Gabriel Brammer tarafından yakalanmıştır. FotoÄŸraf, çekildiÄŸi sırada güney gökyüzünde hareket eden iki kuyruklu yıldızı ve Paranal Gözlemevi’nin günbatımı manzarasını gözler önüne seriyor. Görüntünün sağında, ufka yakın bölgede, iki kuyruklu yıldızdan en parlağı, büyük ölçüde güneÅŸ ışığını yansıtan tozun oluÅŸturduÄŸu parlak kuyruÄŸuyla C/2011 L4 Kuyruklu Yıldız (Pan-STARRS) öne çıkıyor. Görüntünün ortasında, Cerro Paranal’ın saÄŸ yamacının hemen üzerinde, çekirdeÄŸinin çevresini saran yeÅŸilimsi yıldız bulutu ve diÄŸer kuyruklu yıldıza göre daha sönük kuyruÄŸuyla C/2012 F6 Kuyruklu Yıldız (Lemmon) görülebilir. Kuyruklu yıldızın yeÅŸil rengi, yıldız bulutunda güneÅŸ ışığı ile gazların iyonlaÅŸması sonucunda ortaya çıkıyor. Bu fotoÄŸrafta üçüncü bir kuyruklu yıldız olduÄŸunu düÅŸünebilirsiniz, ancak Lemmon ve Pan-STARRS kuyruklu yıldızları arasında pır pır eden parlak gökcismi, doÄŸru zamanda ve doÄŸru yerde atmosferde yanarken ÅŸans eseri keÅŸfedilen bir göktaşıdır.

Ä°letiÅŸim

Özge A. Uçarcı
Ankara Üniversitesi, ESON Türkiye Ekibi
Ankara, Türkiye
E-posta: ozgeucarci@gmail.com