zorgvuldig – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      222 Results   116 Domains
  10 Hits www.badebotti.ch  
Elke bad of tuin sauna is zorgvuldig gecontroleerd voordat levering in ons magazijn.
Her bir küvet veya Bahçe sauna dikkatlice bizim depo teslimi önce kontrol edilir.
  www.diamondofbodrum.com.tr  
Onze zorgvuldig samengesteld selectie van restaurants en bars bieden een verleidelijke scala aan eetgelegenheden.
Restoranlarımız ve barlarımız, muhteşem lezzet seçenekleriyle büyüleyici deneyimler sunar.
  25 Hits www.nato.int  
De NAVO Kroniek brengt een dag door met Operatie Active Endeavour om mee te maken hoe de Middellandse Zee zorgvuldig in de gaten wordt gehouden.
NATO Dergisi bir gününü Active Endeavour Operasyonu ile geçiriyor ve operasyonun Akdeniz’i nasıl kontrol ettiğini ve bu denizin nasıl kullanıldığını izliyor.
  2 Hits www.anko.com.tw  
Productieschema's van de machine opstellen en de productiekwaliteit zorgvuldig controleren.
Makine üretim programlarını düzenleyin ve üretim kalitesini dikkatlice kontrol edin.
  android.dailydownloaded.com  
Claim de IJzeren Troon om zorgvuldig te navigeren door de complexe relaties en vijandige facties van de Zeven Koninkrijken
Demir Taht'ı, Yedi Krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını dikkatlice seyretmek için kullandığını iddia edin
  5 Hits www.skype.com  
LEES DIT DOCUMENT ZORGVULDIG DOOR VOORDAT U DE SOFTWARE DOWNLOADT OF GEBRUIKMAAKT VAN EEN OF MEER PRODUCTEN OF SKYPE-WEBSITES
YAZILIMI İNDİRMEDEN VEYA ÜRÜNÜ/ÜRÜNLERİ YA DA SKYPE WEB SİTELERİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUN
  2 Hits www.coolgames.com  
De geheim agenten kleden zich speciaal voor een missie in de stad. Speur zorgvuldig de omgeving af en vind de verborgen agenten!
The secret agents dress up themselves for a mission in the city. Find the hidden agents and spot them with careful eyes!
  2 Hits www.pepere.org  
     Hele leuk platformspel, de animatie en de graphics zijn zorgvuldig ontworpen. In elk level moet je proberen de exit-deur te bereiken. Pijltjestoetsen gebruik je om te bewegen. De pijltjestoetsen+spatiebalk gebruik je voor te schoppen.
     Çok hos bir platform oyunu, grafik ve animasyonlar dikkatle tasarlanmis. Her seviyede çikis kapisina ulasmaniz gerekiyor. Ok tuslari hareket etmek, bosluk+ok tuslari tekme için.
  2 Hits www.danaher.com  
Wij hechten veel belang aan een cultuur die de privacy van onze medewerkers, klanten en relaties beschermt. Wij moeten de persoonsgegevens die ze ons toevertrouwen zorgvuldig behandelen en deze persoonsgegevens goed beschermen.
Ortaklarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın mahremiyetini koruyan bir kültür oluşturmaya kararlıyız. Onların kişisel verilerini her zaman özenle işlemeli ve bize emanet edilen kişisel verileri korumalıyız.
  www.expressvpn.com  
Wij hebben onze apps en VPN servers zorgvuldig ontworpen om gevoelige informatie categorisch uit te sluiten. Daardoor kan ExpressVPN nooit gedwongen worden om klantinformatie te leveren die niet bestaat.
Hassas bilgileri kategorik olarak göz önünden kaldırmak için uygulamlarımızı ve VPN sunucularımızı dikkatli bir şekilde düzenledik. Sonuç olarak, ExpressVPN var olmayan müşteri verilerini hiçbir zaman sağlamak zorunda kalmaz.
  4 Hits www.jbl.de  
Naast de verlichting is de bodemgrond één van de belangrijkste factoren voor een natuurgetrouwe verzorging van veel dieren in een terrarium. Vaak is een mengsel van twee verschillende soorten ideaal. Om deze reden moet het geschikte substraat zorgvuldig gekozen worden.
In addition to the lighting the substrate is one of the most important factors for a near-natural care of animals in the terrarium. Mixtures of two different bottom substrates are often ideal. It’s really important to select a bottom substrate which is suitable for your purpose.
  8 Hits www.sera.de  
Daarbij is Professional Herbivor afgestemd op plantenetende reptielen zoals landschildpadden en leguanen. In de buitenring van de loop is een mengsel uit meer dan 20 zorgvuldig gekozen kruiden. De kern bied herbivoren levensbelangrijke vitaminen en mineralen.
Kara kaplumbağaları ve iguanalar gibi otobur sürüngenler için Professional Herbivor biçilmiş kaftandır. Döngülerin dış halkası dikkatle seçilen 20 adedi aşkın otun karışımını içerir. Merkez çekirdek otoburlar için gerekli vitamin ve mineral maddelerini içerir.
  www.hidemyass.com  
Deze pagina bevat (samen met de documenten waarnaar op deze pagina wordt verwezen) de gebruiksvoorwaarden waaraan u zich dient te houden wanneer u gebruikmaakt van de website hidemyass.com (onze site), hetzij als gast, hetzij als geregistreerde gebruiker. Lees deze gebruiksvoorwaarden zorgvuldig door voordat u de site gaat gebruiken.
Bu sayfada (üzerinde adı geçen belgelerle birlikte), misafir veya kayıtlı kullanıcılar için hidemyass.com adresli (sitemiz) web sitemizin kullanım koşulları açıklanmaktadır. Siteyi kullanmaya başlamadan önce lütfen bu kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde okuyun. Sitemizi kullanarak bu kullanım koşullarını kabul ettiğinizi ve bu koşullara uymaya razı olduğunuzu belirtmiş olursunuz. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayın.
  www.google.ad  
Dit Privacybeleid is bedoeld om u inzicht te geven in de gegevens die we verzamelen, waarom we deze gegevens verzamelen en wat we hiermee doen. Dit is belangrijk en we hopen dat u de tijd wilt nemen om het beleid zorgvuldig te lezen.
Google hizmetlerini kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgiler önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuyacağınızı umuyoruz. Ayrıca, bilgilerinizi yönetmek, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için kontrolleri Hesabım'da bulabileceğinizi hatırlatırız.
  images.google.co.uk  
Dit Privacybeleid is bedoeld om u inzicht te geven in de gegevens die we verzamelen, waarom we deze gegevens verzamelen en wat we hiermee doen. Dit is belangrijk en we hopen dat u de tijd wilt nemen om het beleid zorgvuldig te lezen.
Google hizmetlerini kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgiler önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuyacağınızı umuyoruz. Ayrıca, bilgilerinizi yönetmek, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için kontrolleri Hesabım'da bulabileceğinizi hatırlatırız.
  2 Hits www.elephantos.com  
Niet gebruiken in combinatie met medicijnen, stimulerende middelen, alcohol, of andere psychoactieve substanties. Niet gebruiken onder de 18. Gebruik de truffels zorgvuldig. Wees alert op je omgeving en help diegene die truffels voor het eerst gebruiken.
Hamile iseniz, emziriyorsanız, psikotik iseniz yahut depresyondaysanız kullanmayınız. Araç kullanmayı planlıyorsanız kullanmayınız. İlaçlar, stimülantlar, alkol yahut diğer psikoaktif maddelerle birlikte kullanmayınız. 18 yaş altındaysanız kullanmayınız. Yer mantarlarını dikkatle kullanınız. Çevrenize dikkat etiniz ve yer mantarlarını ilk kez kullananlara yardımcı olunuz.
  www.foreo.com  
• OPMERKING: ga zorgvuldig om met uw kraskaart als u deze nog steeds wilt gebruiken. We zijn niet verantwoordelijk als de kraskaart door anderen wordt gebruikt
• NOT: kazı kazan kartınızı hala kullanmak isterseniz lütfen ona iyi bakın, diğer şahisler tarafından kullanıldığı halde biz sorumlu olmayacağız
  www.graco.com  
De e-Xtreme heeft een aantal innovatieve oplossingen die zorgvuldig werden beoordeeld door technische ingenieurs van FCA:
The e-Xtreme has some innovative solutions which have been carefully evaluated by FCA’s technical engineers:
  play.google.com  
Als u inhoud op deze manier markeert, zullen we uw melding controleren en indien nodig actie ondernemen. Niet alle meldingen leiden tot het verwijderen van de inhoud. We begrijpen dat mensen soms onbedoeld anderen kunnen kwetsen. Daarom controleren we deze meldingen zorgvuldig.
İçerik için "İşaret" gönderirseniz, raporunuzu inceler ve gerekli işlemleri gerçekleştiririz. Tüm raporlar, içeriğin kaldırılmasına yol açmamaktadır. Bazen kişilerin istemeden zarar verebildiklerini biliyor ve bu nedenle bu tür durumları dikkatli şekilde inceliyoruz.
  2 Hits www.helmut-fischer.fr  
Het zorgvuldig testen van metalen corrosiewerende coatings is van cruciaal belang in de scheepvaart, spoorwegen en infrastructuur. Kleine defecten in onderdelen zoals schroeven kunnen al fatale gevolgen hebben.
Metalik paslanma önleyici kaplamaların dikkatlice test edilmesi denizcilik, raylı sistem ve altyapı sektörlerinde çok önemlidir. Bileşenlerdeki vidalar gibi minik kusurların ölümcül sonuçları olabilir. FISCHER, galvanize çelik ve diğer metallerdeki paslanma korumasını bozulma yaratmadan test edebileceğiniz ölçüm cihazları sunar. Köprüler veya yapı iskeleleri gibi büyük oluşumların ölçümü için mobil, kullanımı kolay ve özel olarak tasarlanmıştır.
  microsites.lomography.com  
Elk component van het Neptune Convertible Art Lens System is zorgvuldig met de hand geassembleerd met de beste multi-coated glasoptica. Thalassa, Despina en Proteus zijn de drie frontlenzen die bij de lensbasis zijn opgenomen, en we zijn al bezig met het ontwerpen van meer, zodat je deze aan je Art Lens Systeem kunt toevoegen en je perspectief kan vernieuwen.
Her bir Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi elementi en üstün çoklu katmanlı cam optikler kullanılarak elde üretildi. Fotoğrafların her çekim koşulunda temiz, canlı, güçlü ve doygun renklerle dolu olacak. Mimari, sokak ve kentsel sahneleri çekmek için 35mm Thalassa'yı kullanabilir; moda, editöryel ve günlük çekimler için Despina'nın 50mm odak uzaklık değerine güvenebilir; ya da Proteus'a geçip, 80mm'de mükemmel portreler ve güzel doğa fotoğrafları çekebilirsin.
  3 Hits www.google.cn  
Omdat uw wachtwoorden zo belangrijk zijn, moet u zorgvuldig nadenken voordat u besluit uw wachtwoorden met anderen te delen, zelfs als het om vrienden en familie gaat. Wanneer u uw wachtwoorden deelt, is er een groter risico dat iemand uw accounts kan misbruiken door informatie te bekijken die u niet wilt vrijgeven of door het account te gebruiken op manieren die u niet zou goedkeuren.
Şifreleriniz çok önemli olduğu için arkadaşlarınız ve aileniz bile olsa, şifrelerinizi kimlerle paylaşacağınıza karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Şifrelerinizi paylaştığınızda, birisinin erişmesini istemediğiniz bilgilere erişmesi veya hesabı, onaylamadığınız şekillerde kullanmasıyla hesaplarınızın yanlış kullanılma riski daha fazla olur. Örneğin, e-posta şifrenizi biriyle paylaşırsanız, bu kişi kişisel e-postalarınızı okuyabilir, e-posta hesabınızı kullanıyor olabileceğiniz bankacılık veya sosyal siteler gibi diğer çevrimiçi hizmetlere erişmek için kullanmayı deneyebilir ya da hesabınızı kullanarak sizin kimliğinize bürünebilir. Son olarak, şifrenizi biriyle paylaştığınızda, şifrenizi güvenli bir şekilde saklayacağı konusunda bu kişiye güvenmeniz gerekir; bilinçli olarak veya yanlışlıkla şifrenizi başka kişilerle paylaşabilirler.
  www.multatulihotel.nl  
De foto’s op deze website geven een indruk van de kamers in Hotel Multatuli. Ze zijn zorgvuldig uitgezocht en representatief, maar het is mogelijk dat uw kamer niet precies dezelfde is als die op de foto.
Web sitesindeki fotoğraflar, konuk odalarımızın genel izlenimini sunar. Özenle seçilmiştir ve otel ortamını temsil eder. Ancak odanız, fotoğraflarda gördüklerinizden biraz farklı olabilir.
  local.google.com  
Door onze Services te gebruiken, gaat u akkoord met deze voorwaarden. Lees de voorwaarden zorgvuldig door.
Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.
  3 Hits mail.google.com  
Door onze Services te gebruiken, gaat u akkoord met deze voorwaarden. Lees de voorwaarden zorgvuldig door.
Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.
  2 Hits www.google.fr  
Door onze Services te gebruiken, gaat u akkoord met deze voorwaarden. Lees de voorwaarden zorgvuldig door.
Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.
  www.google.com.mt  
Dit Privacybeleid is bedoeld om u inzicht te geven in de gegevens die we verzamelen, waarom we deze gegevens verzamelen en wat we hiermee doen. Dit is belangrijk en we hopen dat u de tijd wilt nemen om het beleid zorgvuldig te lezen.
Google hizmetlerini kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgiler önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuyacağınızı umuyoruz. Ayrıca, bilgilerinizi yönetmek, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için kontrolleri Hesabım'da bulabileceğinizi hatırlatırız.
  todoist.com  
Wanneer je onze service gebruikt namens een organisatie of entiteit ("Organisatie"), ga je akkoord met deze voorwaarden namens deze organisatie. In dit geval, verwijzen zowel "jij" als "je" naar de organisatie. Lees de volgende voorwaarden zorgvuldig door voordat je begint met het gebruiken van onze service.
Todoist'i seçtiğin için teşekkürler! Todoist hizmeti (“Servis”) Doist Ltd. tarafından sağlanır. (“Doist”). Hizmetimizi kullanarak bu Hizmet Kullanım Koşullarını (“Koşullar”) kabul etmiş sayılır ve 13 yaşından büyük kabul edilirsin. Hizmetimizi bir organizasyon veya topluluk adına kullanıyorsan (“Organizasyon”) bu Koşulları Organizasyon adına kabul etmiş olursun. “Sen” ve “senin”, Organizasyonu temsil ediyor ise. Hizmetimizi kullanmaya başlamadan önce lütfen koşulları dikkatli oku.
  rail.cc  
Belangrijk: dit zijn zorgvuldig gezochte dienstregelingen. Wij willen de beste verbindingen als voorbeeld geven. Om alle verbindingen en de exacte dienstregelingen te zien voor uw reisdatum, gebruik aub een online dienstregeling en bekijk de tijden wanneer u uw kaartje boekt.
Not: Bunlar dikkatlice araştırılmış tarifelerdir. En iyi bağlantıları örnek olarak göstermek istiyoruz. Tabii ki başka bağlantılar da mevcuttur, ancak biz size en iyi bağlantıları sunmak istiyoruz. Seyahat tarihinizdeki bütün bağlantıları ve zaman çizelgelerini görmek istiyorsanız bir online tarife planlayıcısı kullanabilir veya biletinizi satın alırken zaman çizelgelerini inceleyebilirsiniz.
  www.google.com.co  
Omdat uw wachtwoorden zo belangrijk zijn, moet u zorgvuldig nadenken voordat u besluit uw wachtwoorden met anderen te delen, zelfs als het om vrienden en familie gaat. Wanneer u uw wachtwoorden deelt, is er een groter risico dat iemand uw accounts kan misbruiken door informatie te bekijken die u niet wilt vrijgeven of door het account te gebruiken op manieren die u niet zou goedkeuren.
Şifreleriniz çok önemli olduğu için arkadaşlarınız ve aileniz bile olsa, şifrelerinizi kimlerle paylaşacağınıza karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Şifrelerinizi paylaştığınızda, birisinin erişmesini istemediğiniz bilgilere erişmesi veya hesabı, onaylamadığınız şekillerde kullanmasıyla hesaplarınızın yanlış kullanılma riski daha fazla olur. Örneğin, e-posta şifrenizi biriyle paylaşırsanız, bu kişi kişisel e-postalarınızı okuyabilir, e-posta hesabınızı kullanıyor olabileceğiniz bankacılık veya sosyal siteler gibi diğer çevrimiçi hizmetlere erişmek için kullanmayı deneyebilir ya da hesabınızı kullanarak sizin kimliğinize bürünebilir. Son olarak, şifrenizi biriyle paylaştığınızda, şifrenizi güvenli bir şekilde saklayacağı konusunda bu kişiye güvenmeniz gerekir; bilinçli olarak veya yanlışlıkla şifrenizi başka kişilerle paylaşabilirler.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Arrow