zuidoost – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      134 Results   16 Domains
  2 Hits manuals.playstation.net  
Hong Kong/Taiwan/Zuidoost-Azië: http://asia.playstation.com/hk/en/psn/p/plus
Hong Kong/Tayvan/Güney Doğu Asya: http://asia.playstation.com/hk/en/psn/p/plus
  www.chinesetimeschool.com  
Landschap van Jinnao Mountain in Zuidoost-China Fujian
Jinnao dağın içinde Güneydoğu Çin'in Fujian toplayan
  europass.cedefop.europa.eu  
De ‘European Training Foundation’ bevordert en ontwikkelt beroepsonderwijs en –opleiding in de kandidaat-landen, Zuidoost-Europa, Oost-Europa en Centraal-Azië en het Mediterrane gebied.
Avrupa eğitim vakfı aday ülkeler, Güney Doğu Avrupa, Doğu Avrupa ve Orta Asya ve Akdeniz bölgesinde mesleki öğretimi ve eğitimi teşvik eder ve geliştirir.
  6 Hits rail.cc  
Koop hier uw trein en buskaartjes voor Vietnam, Thailand en omliggende landen gemakkelijk en veilig. Online winkel van Baolau, de reisspecialist voor Zuidoost-Azië.
Vietnam ve sınır komşusu ülkeler için tren ve otobüs biletlerinizi buradan kolayca ve güvenli bir şekilde satın alın. Vietnam için seyahat uzmanı olan Baolau’nun online satış mağazası.
  2 Hits hotornot.com  
Amsterdam-Zuidoost
Heerhugowaard
  8 Hits www.sera.de  
Ηerkomst: Zuidoost-Azië: Indonesië, Sumatra, Borneo.
Οrijin: Güneydoğu Asya: Endonezya, Sumatra, Borneo.
  14 Hits online.seterra.net  
Zuidoost-Azië: Steden
Orta Doğu: Ülkeler
  www.servcorp.co.uk  
Zuidoost-Azië
SUUDİ ARABİSTAN
  9 Hits ar2006.emcdda.europa.eu  
Er zijn aanzienlijke problemen gemeld in verband met het gebruik van metamfetamine in allerlei delen van de wereld, waaronder de Verenigde Staten, Zuidoost-Azië en de Stille Oceaan, en Afrika (UNODC, 2006).
Metamfetamin kullanımına ilişkin önemli sorunlar, ABD, Güneydoğu Asya ile Pasifik ve Afrika dahil olmak üzere, dünyanın pek çok bölgesinden rapor edilmiştir (UNODC, 2006). Metamfetamin kullanımı, psikoz ve bağımlılık dahil, pek çok ağır tıbbi soruna yol açabileceği gibi HIV yayılmasına yol açabilecek olanlar da dahil, riskli davranışlarla bağlantılı olabilir.
  www.tsunghsing.com.tw  
We hebben meer dan 50- jaarervaringen in de productie van voedselmachines en we zijn een professionele fabriek voor de verwerking van voedselproducten. We eisen succes van meer dan 60 landenklanten zoals Zuidoost-Azië, Centraal-Azië, het Midden-Oosten, Afrika, Egypte, Canada en de Verenigde Staten.
1965 yılında kurulan Tsung Hsing Food Machinery Co., Ltd., 1998 yılında TÜV Rheinland Grubunun ISO9002 uluslararası kalite sertifikasını aldı, 2011'de Avrupa CE güvenlik sertifikası aldı ve 2017'de 25. Tayvan Mükemmellik Ödülü'nü aldı. gıda makineleri imalatında yılların tecrübesi ve profesyonel bir gıda işleme makineleri fabrikasıyız. Güneydoğu Asya, Orta Asya, Orta Doğu, Afrika, Mısır, Kanada ve ABD gibi 60'tan fazla ülkeden gelen müşterilerin başarıyla onaylanmasını istiyoruz.
  www.jbl.de  
De volgens Monica Biondo extreem bedreigde Banggai kardinaalbaars is zo eenvoudig te kweken dat uit Zuidoost Azië praktisch geen wildvangst meer wordt geïmporteerd maar voornamelijk gekweekte. De grootste Duitse importeur van siervissen, EFS uit Sonnefeld, importeert uitsluitend gekweekte vissen (nauwelijks duurder dan wild gevangen) uit Indonesië.
The Banggai cardinalfish which, according to Monica Biondo, are extremely vulnerable can so easily be bred that we hardly ever receive a fish captured from the wild, it is mainly offspring from Southeast Asia which arrive here. The largest importer of ornamental fish, EFS from Sonnefeld, exclusively imports offspring (marginally more expensive than wild fish) from Indonesia. This also explains why Indonesia didn’t make an application for the protection of this fish species at the CITES species protection conference. The only really serious situation is that the Banggai cardinalfish are now no longer to be found only in their original habitat but also at other locations, e.g. at the Lembeh Strait, where they really don't belong. There are too many of them! But alarming news of animals dying out generates high ratings – and not only on television. Dear divers – stay discerning and question such statements. No species has ever died out through pet keeping! Not a single animal rights activist in the world has been able to disprove this claim so far! You can keep your marine aquariums with a clear conscience and you don’t need to auction them through ebay. Unfortunately pollution is and remains the reefs’ main adversary. “
  80 Hits www.nato.int  
De oprichting van het Stabiliteitspact voor Zuidoost-Europa in de zomer van 1999 leidde tot grote verwachtingen in de hele regio. Spoedig ontstond echter het gevoel dat het pact teleurstelde. Een deel van het probleem was dat men niet goed begreep wat men realistisch gezien van het Stabiliteitspact mocht verwachten.
1999 yazında Güneydoğu Avrupa için başlatılan Güneydoğu Avrupa İstikrar Paktı bölgede büyük beklentiler doğurdu. Ancak kısa sürede bu Paktın beklentilere cevap vermediği yönünde düşünceler oluştu. Bu sorunun bir bölümü İstikrar Paktı’nın gerçekte ne yapıp ne yapamayacağı ile ilgili idi. İstikrar Paktı bir mali yardım veya uygulama ajansı değildir. İstikrar Paktı 40 ülkeden oluşan ve Güneydoğu Avrupa’nın tümünü etkileyen sorunlarla ilgili koordine stratejiler geliştirmeyi amaçlayan uluslararası bir kuruluştur. Son üç yıldır bölgede görülen gelişmelerin analizi yapıldığında olumlu bir tablonun oluşmakta olduğunu görülmektedir. Bölgedeki ülkeler giderek Avrupa ve Avrupa-Atlantik kuruluşları ve yapılarına yakınlaşmaktadırlar. Buradaki ülkeler arasındaki temaslar yoğunlaşmış ve düzenli bir sisteme oturmuştur. Ayrıca, artık ortak sorunlar olarak tanımlanan konularla ilgili olarak bir girişimler ağı oluşturulmuştur. Halen öncelikli konular ticaret, yatırım, altyapı, enerji, geri dönen mülteciler, organize suçlarla savaş, hafif ateşli silahların azaltılması, ve Kosova’nın sınır komşuları ile ilişkilerini geliştirmesi amacıyla düzenlenmiş bir alt-bölge işbirliği süreci başlatılmasıdır. İstikrar Paktı Güneydoğu Avrupa’nın her derde deva ilacı değildir. Ancak Güneydoğu Avrupa doğru yönde ilerlemektedir ve İstikrar Paktı’nın bunda etkileri olmuştur.
  2 Hits www.anko.com.tw  
Wat is FHT? Food & Hotel Thailand (FHT) is een internationale handelsbeurs in Thailand, een toonaangevend evenement in Zuidoost-Azië. In 2017 kwamen bijna 30.000 bezoekers uit 69 landen en verschillende industrieën zoals hotel, eten & drinken, resort, import, enz.
FHT Nedir? Food & Hotel Thailand (FHT), Güney Doğu Asya'da lider bir etkinlik olan Tayland'da uluslararası bir ticaret fuarıdır. 2017 yılında yaklaşık 30.000 ziyaretçi 69 ülkeden ve otel, yiyecek-içecek, tatil, ithalat vb. Farklı sektörlerden gelmektedir. 30 ülkeden 393 katılımcı, bir önceki yıla göre% 18 artış göstermiştir. Rakamlar, gıdayla ilgili şirketlerin Tayland'daki gıda pazarındaki fırsatları kokladığını gösteriyor. Bu nedenle, FHT2018'de her zamankinden daha iyi olacak ve gösteriye sürekli bir insan akışı olacağını düşünüyoruz. Son yıllarda Tayland turizmi patladı ve dünyanın dört bir yanından gelen insanları Tayland'ı ziyaret edip yaşadılar. Ayrıca Tayland'a çeşitli etnik ve egzotik mutfakların tadını çıkarabileceğiniz bir dünya mutfağı yapmıştır. ANKO , Tayland gıda güvenliği yönetmeliklerinin iyi geliştiğini gözlemliyor. Gıda sektörünün yüksek kalite konusundaki itibarı, Tayland'da gıda fabrikaları kurmak için yabancı şirketleri de çekmiştir. Tayland gıda işini geliştirme konusunda herhangi bir fikriniz varsa, lütfen Food & Hotel Thailand (FHT) 2018'deki ANKO standını ziyaret etmekten çekinmeyin, deneyimlerinizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. FHT'de ANKO'yu neden ziyaret etmelisiniz? ANKO , Tayland'daki Çin gıda pazarı hakkında yükseliş gösteriyor. Çin gıda yapım makinelerimizi, Börek , xiao uzun bao, tapyoka incileri, taro topları vb. Makinelerin üretimini daha iyi anlayabilmeniz için göstereceğiz ve demo vereceğiz. Yukarıda belirtilen gıdalar veya diğer gıdalar hakkında herhangi bir sorunuz varsa Spring Roll veya shumai olarak, deneyimli mühendislerimiz standında size en iyi toplam çözümü sunacak. Çok sayıda ziyaretçi ve sınırlı zaman nedeniyle, rezervasyon yapmak için lütfen aşağıdaki bağlantıları tıklayın. Toplantıyı sizin için önceden ayarlayacağız.