zuinig – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      10 Results   7 Domains
  2 Hits www.jbl.de  
Veilig en zuinig: 12V veiligheidstransformator, geringe warmteontwikkeling door 0,8W capaciteit. Tot wel 50% CO2-besparing, geen geluidsontwikkeling, universele stekker.
Tehlikesiz ve tasarruflu: 12 V'luk güvenlik transformatörü, 0,8 W güç tüketimi sayesinde çok az ısınma, %50'ye varan CO2 tasarrufu, sessiz çalışır, elektronik üniversal güç kaynağı
  fh.volvotrucks.com  
De nieuwe aandrijflijn is gebaseerd op een variant van de efficiënte Volvo D13-motor, die heel zuinig werkt binnen een beperkt bereik met een laag toerental, tussen de 900 en 1200 toeren per minuut.
Yarış dünyasında kullanılan şanzımanlar gibi, I-Shift 2 de çift debriyajlı olması sayesinde saniyenin küçücük bir kısmında vites değiştirebiliyor.
  www.ewm-group.com  
"Zuinig, efficiënt, zonder afbreuk van de kwaliteit"
"Daha ekonomik, daha verimli, kalite kaybı olmadan"
  www.goodyear.eu  
Weet op welke prijsklasse u zich richt: banden vormen een kritisch onderdeel van uw auto. Wij adviseren dan ook om niet te zuinig te zijn op dit vlak. Aan de andere kant wilt u ook geen duurdere banden dan u nodig heeft.
Lastikler otomobilinizin önemli bir parçasıdır, dolayısıyla yeterli bütçeyi ayırmanız önemlidir. Aynı zamanda ihtiyacınız olandan daha fazla lastik almak da istemezsiniz. Belirli bir aralıktaki farklı fiyatları görmek için web sitesini ziyaret edin veya bayinizden tavsiye isteyin.
  www.euroncap.com  
Mensen die als onderdeel van hun werk regelmatig lange afstanden rijden, lopen een grotere kans betrokken te raken bij een ongeluk. Daarom moet degene die verantwoordelijk is voor de keuze van bedrijfs- of wagenparkauto's er niet alleen op letten dat de auto's comfortabel, zuinig en betrouwbaar zijn.
İşlerinin bir parçası olarak düzenli bir biçimde uzun mesafelerde araç kullanan kişiler, herhangi bir kazaya karışma açısından daha büyük bir riske maruz kalmaktadır.  Bu nedenle, şirket veya filo araçlarını seçmekten sorumlu olan kişiler, çalışanlarının kullanacağı arabaların rahat, ekonomik ve güvenilir olmasının yanı sıra yüksek seviyelerde güvenlik sağladığından emin olmalıdır.