zuiver – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      90 Results   18 Domains
  35 Hits www.jbl.de  
Zuiver en gezond water
Temiz ve sağlıklı su
  15 Hits bosch-precision.com  
Voor zuiver zagen
Temiz kesimler için
  2 Hits www.q-lab.com  
De QCT tester heeft alleen gewoon leidingwater nodig. Leidingwater wordt namelijk zuiver gedistilleerd water door de verdamping uit de waterbak en de condensatie op de samples.
QCT test cihazı için sadece normal musluk suyu yeterli olmaktadır. Çünkü, su tankından buharlaşıp numuneler üzerinde yoğuşma işleminde musluk suyu, tamamen damıtılmış su haline gelir.
  8 Hits www.ewm-group.com  
Zuiver naadbeeld, optimaal voor verbindingen in het zichtbereik
Temiz bir dikiş görüntüsü sayesinde görünür alanda mükemmel bağlantılar
  2 Hits www.bridgat.com  
Klassieke tartan patroon De shape rechthoek met volledig grenst aan Zuiver katoen garen voor super zacht vloeiende gevoel SPECIFICATIES Producttype Badhanddoek Materiaal 100% katoen ..
Klasik ekose deseni Tam olarak dikdörtgen şekli ile komşudur Süper yumuşak yumuşak hissetmek için saf pamuk ipliği TEKNİK ÖZELLİKLER Ürün türü Banyo havlusu Malzeme % 100 pamuk Renk ..
  wordplanet.org  
16 Genen verkondigen wel Christus uit twisting, niet zuiver, menende aan mijn banden verdrukking toe te brengen;
16 Sonuncular, Müjde'yi savunmaya atandığımı bilerek bunu sevgiyle yapıyorlar.
  3 Hits www.heraeus.com  
Heraeus Quarzglas is de technologieleider en materiaalspecialist voor de productie en verwerking van zuiver kwartsglas.
Heraeus Fotovoltaik silikon plaka teknolojisine bağlı olarak küresel fotovoltaik endüstrisine odaklanır.
  4 Hits www.graco.com  
Na elke gebruiksbeurt spoelt AquaTec de leidingen en maken ze de koppen zuiver, watt volstaat om de machine te onderhouden. SB Solutions maakt de machine al sinds 2007 en ook andere klanten hebben tot nu toe enkel postieve ervaringen met de RDS70.
After each use, AquaTec rinses the hoses and cleans the heads, which is sufficient in terms of machine maintenance. SB Solutions has been producing this machine since 2007, and to date customer reviews of the RDS70 have been extremely positive.
  www.bodycote.com  
Waterstofsolderen is een soldeerproces dat gebruikmaakt van de reinigende (reducerende) eigenschappen van zuiver waterstof ter verbetering van de vloei-eigenschappen van het soldeermateriaal. De waterstofatmosfeer reduceert oppervlakteoxiden op het moedermateriaal, zodat het soldeermateriaal effectiever kan vloeien om een soldeernaad met hoge zuiverheid te creëren.
Hidrojen sert lehimleme, lehim alaşımının akışkanlık özelliklerini artırmak için yüksek saflıktaki hidrojenin temizleyici (indirgeyici) özelliklerini kullanan bir lehimleme işlemidir. Hidrojenli ortam, ana malzemenin yüzeyindeki oksitleri indirgeyerek, lehim alaşımının daha etkili bir biçimde akmasını, böylece daha sağlam bağlantının olmasını sağlar.
  8 Hits www.sera.de  
Stabiele waterwaarden vormen de basisvoorwaarde voor zuiver, helder water. Bovendien is het optimaliseren van waterwaarden alleen in stabiel water mogelijk. sera pond bio balance stabiliseert de waterwaarden door de omzichtige verhoging van de carbonaat- (KH) en totale hardheid (GH) en bereidt uw vijver daarmee voor op het optimaliseren van de waterwaarden.
Sabit su parametreleri temiz ve net su için temel ön koşuldur. Ayrıca etkili balık dostu alg temizliği de sadece stabilize suda mümkündür. sera pond bio balance karbonat (KH) ve toplam (GH) sertliği yavaşça yükselterek su parametrelerini stabilize eder ve buna bağlı olarak havuzunuzu alg temizliğine hazırlar.
  www.food-info.net  
Natuurlijke vanille is een uiterst ingewikkeld mengsel van honderden verschillende componenten, in tegenstelling tot synthetische vanilline dat wordt verkregen uit fenol en zeer zuiver is. Toch kan het vaak moeilijk zijn om het verschil tussen natuurlijke en synthetische vanille smaak te bepalen.
Fenol' den elde edilen ve çok saf olan sentetik vaniline karşın, doğal vanilya aşırı derecede karmaşık yüzlerce bileşenin karışımından meydana gelir. Yinede dağal vanilya ve sentetik vanilya arasındaki lezzet farkını ayırdetmek zor olabilir.
  plagiarisma.net  
Bespaar jezelf van schaamte van beschuldigd van toevallige plagiaat. Hoewel de betaalde functies van Plagiarisma zijn beter en u aanpassen, met behulp van de gratis abonnement voor zuiver duplicate content scannen is goed genoeg voor je.
kullanın. Kazara intihal suçlanan olmanın utanç kendinizi kaydedin. Plagiarisma ücretli özellikleri daha iyi ve özelleştirmek için izin rağmen, tamamen yinelenen içerik tarama için ücretsiz abonelik kullanarak sizin için yeterince iyi. Eğer tarama sonucu sizin dürüstlük test meselesi değildir farkında olmalıdır. Bu benzer cümleler izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış pratik bir programdır. Şimdi yüzde ile ücretsiz bir rapor alın!
  www.foreo.com  
Richt op jouw onzuiverheden met dezelfde krachtige straal van 415 nm blauw LED licht dat gebruikt wordt door dermatologen voor professionele behandelingen, maar tegen een fractie van de kosten. Uitgerust met kruisvormig doelgerichte laser en T-Sonic™ pulseringen, richt ESPADA op puistjes,verstopte poriën en mee-eters.
Profesyonel tedavi için dermatologlar tarafından kullanılan aynı güçe sahip olan mavi LED ışığının 415 nmlik ışınyla fakat çok daha ucuz bir fiyata lekelerinizi hedefleyin. ESPADA, lazer odaklı çapraz kıllar ve T-Sonic™ titreşimlerle donatılmış olarak, sivilceleri, tıkanmış gözenekleri ve siyah uçları hedef alır. Raporlara göre 4 kişiden 3'ü cihazı sadece bir kez kullandıktan sonra cildinde farkı gördü.*
  4 Hits www.nato.int  
van de Europese defensie voor de nabije toekomst een realistische optie is. Ik kan me echter geen efficiënt EVDB voorstellen dat zuiver intergouvernementeel is georganiseerd. In mijn optiek kan de een of andere vorm van integratie, en een zekere mate van supra-nationalisme niet worden vermeden, als we onze ambities ten minste serieus willen nemen.
Ancak bu Avrupa savunmasının tek bir savunma toplumuna dönüşmesinin yakın gelecek için gerçekçi bir seçenek olduğu anlamına gelmez. Yine de, sadece hükümetlerarası yollarla etkili bir ASGP düzenlenemez. Bence amaçlarımız konusunda ciddi olmak istiyorsak bir tür entegrasyon ve biraz milliyetçiliğin dışına çıkılmasından kaçınamayız. Bunun için edinim ve savunma piyasaları üzerinde bu kadar duruyorum. Bütçelerin baskısı ve ticari yönlerin etkileri bu alanları acil alanlar yapmakta olduğunu geleneksel hükümetlerarası yaklaşımın aşılmasında bunun tek şans olduğunu düşünüyorum.
  www.worldhistorysite.com  
De Tuin van Eden is een staat van zuiver bewustzijn. Adam en Eva waren naakt, maar onbeschaamd. Ze dacht niet aan zichzelf. Zodra ze deelnamen van de appel in overtreding van Gods instructie, moesten ze hun eigen actie te erkennen en, indirect, zichzelf.
Garden of Eden saf bir bilinç durumunu temsil eder. Adem ve Havva ç¦plak ama utanmaz vard¦. Onlar kendilerini düs¸ünmüyordu. Allah'¦n talimat¦ ihlal elma partook kez, onlar, dolayl¦, kendilerini kendi eylem kabul ve vard¦. Böylece bilinçli hale geldi. Ahlaki karmas¸¦kl¦gš¦ hayatlar¦n¦ eklendi.
  ar2006.emcdda.europa.eu  
Dit is een zuiver gedragsmatige definitie van problematisch drugsgebruik op basis van drugsconsumptiepatronen; ze heeft op geen enkele wijze betrekking op het expliciet meten van problemen. Er is evenwel een verband met de verschillende begrippen omtrent verslaving, in die zin dat de kans groot is dat een persoon die dergelijk gedrag vertoont onder de algemenere noemer van “probleemgebruikers” valt.
SUK’un bu tanımı, uyuşturucu tüketim alışkanlıklarına dayanan salt davranışsal bir tanım olup hiçbir anlamda sorunları açıkça ölçmemektedir. Buna rağmen, bu şekilde davranan bir kişinin daha genel bir ‘sorunlu kullanıcı’ kavramına dahil olmasının son derece olası olduğu anlayışıyla çeşitli bağımlılık kavramlarıyla bağlantılıdır. Bu anlamda SUK göstergesinin yalnızca her hangi türde bir uyuşturucu sorununa sahip olarak düşünülebilecek kişilerin önemli bir alt grubunu değerlendirdiğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Bununla birlikte, yaklaşımın yararları da vardır: davranışsal olarak belirlenen bir kavram olarak, aşağıdakileri sağlar: