zul – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      95 Results   24 Domains
  android.dailydownloaded.com  
Met de hulp van het Khmer-toetsenbord zul je in de Khmer-taal schrijven
Khmer klavye yardımıyla Khmer dilinde yazacaksınız
  2 Hits www.cea.org.cy  
Het programma zal online trainingsprogramma te voltooien, zul je deelnemen aan twee workshops en teamwork ontwikkelen een probleem klimaat innovatie die een lokaal bedrijf / organisatie werken.
Program iki atölye katılacak ve ekip çalışması yerel bir işletme / kuruluş istihdam sorunu iklim yenilik gelişecektir, çevrimiçi eğitim programını tamamlayacak.
  3 Hits www.christiananswers.net  
De Bijbel zegt, dat de wet volmaakt is. Hij verlangt van ons ook volmaaktheid. (Matteüs 5:48). Ben je perfect (in gedachten, woorden en daden)? Zul je de hemel binnenkomen?
Kutsal Kitap Yasanın yetkin olduğunu söyler. Sizin de yetkin olmanızı buyurur. Siz (düşüncede, sözde, ve eylemde) yetkin misiniz? Cennette ulaşabilir misiniz? Matta 5:48
  3 Hits badoo.com  
Om te zien welke versie je hebt, open de instellingen in de app, klik op 'Over' en daar zul je de versie zien.
Hangi versiyona sahip olduğunuzu kontrol etmek için uygulamadan ayarları açınız, 'Hakkında' bölümü altında versiyonu göreceksiniz.
  2 Hits support.spotify.com  
Soms zul je een mix horen van nummers van andere artiesten die soortgelijk zijn aan wat je aan het afspelen bent.
Bazen başka sanatçıların dinlediğin parçaya benzer parçalarını da duyacaksın.
  microsites.lomography.com  
Neem je Automat Glass mee naar de markt en ga op 0,3m afstand staan van de dozen fruit de groenteboer. Dankzij de glazen lens zul je in staat zijn om de vorm en de kleur van het fruit met een perfecte precisie vast te leggen.
Automat Glass ile pazara git ve meyve dolu sepetlerin 0.3m uzaktan fotoğraflarını çek. Cam lens sayesinde her meyvenin şekli ve rengini mükemmel keskinlikle yakalayacaksın.
  www.food-info.net  
Luister (benodigdheden een vers en een oud ei). Wanneer je voorzichtig een vers ei schudt vlakbij je oor, dan zul je niks horen. Wanneer hetzelfde gedaan wordt met een oud ei, dan hoor je de binnenkant schudden.
Dinleyerek test. (gerekli malzemeler; taze ve bayat birer yumurta). Taze yumurtayı kulağınızın yakınında hafifçe sallarsanız hiçbir ses duymazsınız. Fakat aynı işlemi bayat yumurta ile gerçekleştirirseniz yumurtanın içerisindekilerin hareket ettiğini duyarsınız.
  www.tumblr.com  
Ons kantoor ligt in het hart van de stad die de drijvende kracht vormt achter de creatieve wereld: New York. Als je hier nog niet eerder gewoond hebt, zul je verliefd worden op de stad: het eten, de mensen, de skyline.
Ofisimiz, yaratıcılar dünyasına ivme veren şehir olan New York'un merkezinde. Henüz orada yaşama şansın olmadıysa aşık olmaya hazır ol. Yemekleri, insanları ve gökdelenleriyle dünyanın en harika şehri.
  clashroyale.com  
Spelers krijgen in de volgende update de optie om de emotes van hun tegenstander uit te schakelen tijdens een gevecht. Clash Royale is en blijft een sociaal spel. Daarom zul je het zien als je tegenstander probeert te communiceren, maar krijg je niet de exacte boodschap te zien.
Önümüzdeki güncellemeden itibaren oyuncular her savaşta rakibini susturabilecek. Clash Royale’ın tek kişilik bir oyun hissi vermemesinin önemli olduğunu düşündüğümüzden dolayı rakibinizin iletişim kurmaya çalıştığını göreceksiniz fakat belli şeyler olmayacak.
  2 Hits www.gnu.org  
Dit geldt ook voor programma's. Wanneer je dus je programma openbaar wilt hebben (in de “public domain”), zul je juridische stappen moeten ondernemen om af te zien van het auteursrecht, anders valt het hier automatisch onder.
GNU yazılımı, GNU projesi himayesi altında yayınlanan yazılımdır. Eğer bir program GNU yazılımı ise, biz onun aynı zamanda bir GNU programı veya GNU paketi olduğunu da söyleriz. README veya bir GNU paketinin kılavuzu, öyle olduğunu söylemelidir; ayrıca, Özgür Yazılım Rehberi bütün GNU paketlerini tanımlar.
  4 Hits www.gran-turismo.com  
De makkelijkste manier om een drift te beginnen is door een bocht met hoge snelheid in te gaan, plotseling te remmen en vervolgens tegelijkertijd de handrem te gebruiken. Eerst zal de auto spinnen, maar zodra je er een beetje gevoel voor ontwikkelt, zul je de bocht met de juiste snelheid ingaan en merk je dat de achterkant uit begint te breken.
Bir drifte başlamanın en kolay yolu, bir köşeye hızlı şekilde girerek aniden frene basmak ve aynı anda el frenini çekmektir. Araç en başta dönecektir ama tek yapmanız gereken köşeye girerken ihtiyaç duyduğunuz hızı kestirmek ve kaymaya başlayan arka tekerlerin kontrolünü sağlamaktır.
  3 Hits www.intel.com  
Windows 8 heeft het concept van wachtwoordbeveiliging op revolutionaire wijze herzien Ben je het type persoon dat altijd een haat/liefde-verhouding met wachtwoorden heeft gehad, of vergeet je ze alsmaar weer of worstel je om telkens weer op een nieuw, goed beveiligd wachtwoord te komen, dan zul je helemaal weg zijn van de nieuwe wachtwoordfunctie van Windows 8.
Windows 8, parola korumasında bir devrim yaratıyor. Sürekli unuttuğunuz veya yeterince güvenli yeni parolalar bulmakta zorlandığınız için parolalarla her zaman aşk ve nefret ilişkisi içerisinde olmuş biriyseniz, Windows 8'in parola özelliğine bayılacaksınız. Temelde bu özellik, resimleri el hareketleriyle bir araya getirerek alfasayısal bir kombinasyon yazma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bunun yerine dairelerden, çizgilerden ve belirli bir görsel üzerinde ekran dokunuşlarından yararlanarak, kendi seçtiğiniz bir kombinasyonun kolaylığını yaşarsınız. Eğer bu da yeterince harika ve kolay değilse, daha başka ne sunulabilir bilmiyoruz.
  34 Hits hotornot.com  
Dallas heeft veel goede restaurants om je date mee uit te nemen. Aan Main Street Downtown vind je Mexicaanse restaurants, en als je verder Uptown gaat zul je uitstekende 'fine dine' gelegenheden vinden zoals het 5-sterren restaurant Abacus.
Dallas'ta flört etmek, birbirini tanımak, hatta belki bir randevuya çıkmak için sevgilini romantik bir akşam yemeğine çıkarmak istiyorsan Dallas mükemmel restoranlarla dolu, Güney ve Meksika tarzı nefes kesici yemekler için şehirdeki main Street'e in ya da şehirdeki en iyi yemeklerden tatmak için, özellikle beş yıldızlı Abocus'e gitmelisin. Eğer sevgiline güzel bir hediye almak istiyorsan Dallas müthiş alışveriş yerleri vardır, tabi kültür hayranları şehirdeki sanat giderlerini ve heykeltıraşlık merkezini görmeyi tercih edebilirler. Ya da şehre inip dinlenmek istiyorsan güzel White Rock gölüne gidip birbirinize tanımaya çalışabilirsiniz. İster Dallas yerlisi ister sadece turist ol flört etmek ve randevuya çıkmak için Hot or Not mükemmel bir yer. Her gün 100.000'in üzerinde yeni kullanıcısıyla Dallas'ta randevulaşabiceğin birçok kız ve erkeği her zaman bulabilirsin.
  www.ppep.org  
Verder studeren in de schoolvakanties is een geweldige manier om je kennis en je reputatie voorop te stellen wanneer het tijd is om klassen voor het volgende schooljaar kiezen komt. Door het invullen van klasse eisen over de break, zul je in staat zijn om meer geavanceerde lessen tijdens de reguliere schooljaar om meer te doen voordat je afstudeert.
Uzun bir okul yıl sonra, Yaz tatili bir karşılama ertelemek olduğunu. ancak, Bu uzatılmış mola da lise çalışmalarında öne geçmek için bir fırsattır. okul tatili sırasında çalışmalarınızı devam önümüzdeki öğretim yılı için dersleri seçme zamanı geldiğinde bilginizi ve ayakta ilerlemek için harika bir yoldur. tatilinde sınıf gereksinimlerini tamamlayarak, geçiş yapmadan önce daha fazla gerçekleştirmek için düzenli eğitim yılında daha gelişmiş ders alması mümkün olacak.
  2 Hits www.paris35.com  
Voor een minder stressvolle activiteit kun je O Chateau bezoeken, perfect voor Wijnproeverij in Parijs. Na een verblijf in een van de kwaliteit bed and breakfasts aangeboden door budgetplaces.com zul je onze website zeker opnieuw willen gebruiken voor je volgende vakantie.
Feel perfectly at home in one of the largest and most exciting cities in Europe! Simply choose from our great selection of cheap B&Bs in Paris to enjoy genuine local hospitality, get insider tips on what to see and do from your hosts, and tuck into a tasty breakfast before heading off to sightsee. Whether you want to be a stone’s throw from the Louvre in the city centre, close to the chic boutiques of the fashionable Marais district, or near the arty cafés and bars of bohemian Montmartre, our specialist team has carefully selected the ideal bed and breakfast to suit your needs!
  2 Hits www.elephantos.com  
Misselijkheid kan namelijk een lichamelijk symptoom zijn voor emoties waar je normaal gesproken niet mee geconfronteerd wil worden, die op dat moment tot ontlading komen. Daarna zul je je een stuk beter voelen en is het makkelijk om in de trip op te gaan.
İlk önce bulantı ile başlar. Kusacak gibi hissederseniz bununla savaşmayın. Kusmak hem fiziksel hem de ruhsal arınma sağlar. Bulantı dışa vurmak istemediğiniz ve şimdi serbest kalan duygularınızın fiziksel biçimi olabilir. Bulantıyı atlattığınızda daha iyi hissedeceksiniz ve kafayı yaşamanız kolaylaşacak. 5 veya 60 dakika sonra dini rahatlama yaşayabilirsiniz ve ilk görüntülerinizi tecrübe edebilirsiniz. Çarpcı renkler, çiçekler, havai fişekler, mandala şekilli formlar. Yüksek dozlarda (ilk defa kullananlar için değil) ekzotik hayvanlarla dolu (genellikle jaguarlar, sürüngenler ve böcekler) orman dünyaları, atalar, tanrılar, uzaylılar ve canavarlar tecrübe edilebilir. Hayal kırıklıklarınız ve korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Onlara teslim olup kontrol etmek, korkup kaçmamak önemlidir. Üşümeniz olasıdır. Yani etrafta battaniye bulundurun. Başka bir yan etki ise arınma işleminin bir parçası olarak görünen ishaldir. Kafa genellikle 3 saat kadar sürer.
  www.babylon.com  
(iii) zul je niet proberen te decompileren, reverse engineering of hacken van de Babylon-werkbalk of het Netwerk of te verslaan of te overwinnen van enige codering en / of andere technische bescherming geïmplementeerd door Babylon met betrekking tot de Babylon en / of gegevens in, verwerkt of opgeslagen door Babylon Toolbar of andere gebruikers van de Babylon-werkbalk,
(A) temsil ve (i) yasal hakkı ve bu anlaşmanın içine girmek ve onun koşullarına uymak yeteneğine sahip, (ii) yalnızca bu uyarınca yasal amaçlar için Babylon Araç ve Hizmetleri garanti Anlaşması ve tüm yasalar, yönetmelikler ve politikalar, (iii), koda girişiminde tersine mühendislik veya Babylon Toolbar veya Network kesmek veya yenilgi veya herhangi bir şifreleme ve / veya bakımından Babylon tarafından uygulanan diğer teknik korunma yöntemleri aşmak olmaz Babil ve / veya veri, iletilen işlenen veya Babylon Toolbar ya Babylon Toolbar diğer kullanıcılar tarafından saklanan, (iv), başka bir birey ya da Babylon Toolbar güvenlik önlemleri herhangi biriyle veya herhangi bir şekilde uzlaşma müdahale için herhangi bir adım almayacağız Şebeke ve / veya başka bir şekilde paylaşımı Hizmetleri işletmenin bilgisayar, (v) her zaman sağlamak ve Babylon Araç Çubuğu tarafından talep edilen gerçek, doğru, güncel ve tam bilgi sağlamak ve (vi) sadece on Babylon Araç ve Hizmetleri kullanacağız olacak bilgisayarda hangi tür kullanım bilgisayarın sahibi tarafından yetkilendirilmiştir.