zult – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      1'656 Results   139 Domains
  10 Hits www.skype.com  
Waarom u het geweldig zult vinden:
Uygulamayı neden seveceksiniz?
  5 Hits www.chinesetimeschool.com  
Tien dingen die zult u het bet...
On şeyler eski olduğun zaman p...
  www.exw.com.tw  
Vertrouw op EXW, werk met EXW, je zult EXW! Leuk vinden!
EXW'ye güvenin, EXW ile çalışın, EXW'den hoşlanacaksınız!
  5 Hits www.expressvpn.com  
U zult zo'n VPN Speed Test niet vinden bij andere VPN apps! Doe een testrit met de snelste VPN ter wereld.
Diğer VPN uygulamalarında böylesine bir VPN Hız Testi bulamazsınız! Dünya'nın en hızlı VPN'ini bir test sürüşüne çıkarın.
  10 Hits www.hidemyass.com  
13.2.4. U zult, onder de voorwaarden van deze overeenkomst, het volgende doen:
13.2.4. Bu Sözleşmenin hükümlerine ve koşullarına tabi olarak şunları yapmakla yükümlüsünüz:
  microsites.lomography.com  
Micro 4/3: Je zult een cropfactor van 2 hebben, de equivalente brandpuntsafstand van de NeptuneHet Convertible Lens Systeem zal zijn:
Micro 4/3: Kırpma faktörü 2 olacağı için Neptune Convertible Lens Sistemi ileeşdeğer odak uzaklığı şu şekilde olacak:
  3 Hits www.baiahotels.com  
Een feestdag vol met spanning en plezier wacht op u! U zult elk moment plezier hebben tijdens het feestelijke programma dat speciaal voor u bereid is door Baia Lara. Maak u klaar voor een onvergetelijke vakantie!
Heyecan ve eğlence dolu bir bayram tatili sizi bekliyor! Baia Lara’nın sizler için özel olarak hazırladığı bayram programıyla her anından büyük keyif alacağınız, unutulmaz bir tatile hazır olun!
  5 Hits www.safervpn.com  
Huurautobedrijven prijzen discrimineren net als luchtvaartmaatschappijen. Probeer uw reservering vanuit verschillende landen te boeken en u zult merken dat u gemakkelijk honderden dollars kunt besparen.
Araba kiralama şirketleri, aynı havayolu şirketleri gibi fiyatlarla oynarlar. Farklı ülkelerden rezervasyon yapmayı denerseniz kolaylıkla yüzlerce dolar tasarruf edebileceğinizi göreceksiniz.
  7 Hits www.dolomitipark.it  
De zilverden komt voor op hoogtes tussen de 600 en 1000 meter, waar u er veel zult aantreffen, samen met loofbossen (de gewone es, de esdoorn, de Noorse esdoorn, de ruwe iep en de zomerlinde). De
Köknar genellikle deniz seviyesinden 600 ilâ 1.100 metre yükseklikte, özellikle geniş yapraklı ulu ağaçların (Adi Dişbudak, Dağ Akçaağacı, Çınar Yapraklı Akçaağaç, Dağ Karaağacı, Geniş Yapraklı Ihlamur) bulunduğu, bu ağaçlara özgü yerlerde bulunur.
  16 Hits docteam.mageia.nl  
om de partitiemanager te starten. U zult de Mageia partities herkennen aan het label Unknown, en ook door hun grootte en plaats op de schijf. Rechtsklik op elk van deze partities en kies Delete. De ruimte komt beschikbaar.
üzerine tıklayarak disk bölümü yönetimine erişin. Mageia disk bölümünü Bilinmiyor olarak görerek ve diskteki konumu ile boyutundan tanırsınız. Bu disk bölümlerinden her birinin üzerinde sağ tıklayın ve Sil seçeneğini seçin. Disk alanı boşaltılacaktır.
  14 Hits www.badebotti.ch  
Of u van plan bent de bouw of de conversie van een sauna, U vindt alles wat in de uitgebreide reeks van Harvia, wat u nodig zult hebben, door ovens en interieurs naar kant en klare sauna's en badkamer sauna 's.
Harvia çözümleri çok çeşitli saunalar için sağlar.. İnşaat veya sauna dönüşüm planlama, Sen-ecek bulmak her şey Harvia geniş aralığı, Ne sen-ecek lüzum, Fırınlar ve iç kullanıma hazır sauna ve banyo saunalar için. … Devam etmek gönüllülük ››
  8 Hits www.jbl.de  
Hoe groter uw aquarium is des te eerder zult op de meest eenvoudige vulmethode teruggrijpen waarbij u de slang direct aan de waterkraan koppelt. JBL heeft zelfs een waterafzuig- en vulsysteem in het assortiment waarbij u in een handomdraai water afzuigt voor de waterwisseling en daarna het aquarium direct weer kunt aanvullen ( JBL Aqua In-Out ).
The bigger your aquarium the sooner will you want to fill your aquarium with a hose directly from the water tap. JBL has a water withdrawal and refill system in its range where, during a partial water change, you can even siphon water and afterwards refill your aquarium in no time ( JBL Aqua In-Out Water Change ). This works, even if your aquarium is positioned lower than your washbasin!
  7 Hits www.graco.com  
Dankzij het innovatieve mengblokontwerp met vrije uitstroming en het geïntegreerde filtersysteem voor de applicator – in combinatie met het InvisiPac-systeem – zijn verstopte spuittippen zo goed als verleden tijd. U zult eindelijk over een smeltlijmsysteem beschikken dat betrouwbaar, onopvallend en onzichtbaar is.
Sorunsuz çalışmada yeni çağı keşfedin. Yenilikçi serbest akışlı manifold tasarımı ve entegre aplikatör filtrelemesi ile – InvisiPac Sistemi ile birlikte – teorik olarak nozül tapalarını ortadan kaldırabilirsiniz. Sonunda güvenilir, fark edilmeyen ve görünmez çalışan bir sıcak eriyik sisteminiz olacak.
  2 Hits www.goldenfrog.com  
Een stage bij Golden Frog betekent toegang tot concrete projecten, een gewaardeerd lid zijn van ons team, en verwachtingen waar maken om te presteren. Je zult echte, veelvoorkomende uitdagingen tegenkomen die zich dagelijks voordoen, en als gevolg bruikbare vaardigheden opbouwen waarmee jij jezelf beter in de arbeidsmarkt kunt positioneren.
Golden Frog'ta staj demek gerçek projelere ulaşım, takımın değer verilen bir üyesi ve üretim için beklenti demektir. Günlük sorunlarla yüz yüze gelecek ve sonuç olarak iş piyasasında öne çıkmak için gerçek hayat becerileri kazanacaksınız. En iyisi ise, İnternet kullanıcılarının çevirimiçi gizliliklerini, güvenliklerini ve özgürlüklerini korumak için aktif bir rol oynayacaksınız.
  2 Hits www.ppep.org  
Leren om uw school eisen en je sociale leven in evenwicht te brengen zal niet alleen het verbeteren van uw ervaringen en scores tijdens je middelbare school jaar, maar ook helpen om de vaardigheden onder de knie zult u lang na het afstuderen nodig.
bir lise diploması yüksek öğrenim ve başarılı bir kariyere giden yolda değerli basamak olduğunu. As a high school student, it’s important to use your time wisely as you work toward your future goals. Sadece lise yıllarında deneyimlerinizi ve puanları iyileştirmek değil okul gereksinimleri ve sosyal hayatınızı dengelemeye Öğrenme, ama aynı zamanda mezuniyet sonrası uzun gerekir Eğer becerileri yardımcı.
  www.organic-bio.com  
Voor de bevordering van onze website en om nieuwe klanten te verwerven zoeken wij momenteel vertegenwoordigers. U zult de perfecte autonomie hebben omdat u van huis werkt en een flexibel programma hebt.
Sitemizi harekete geçirmek ve yeni müşteriler kazanmak için temsilciler arıyoruz. İşinizde tek başınıza, evinizde ve uygunluğunuza göre çalışıyorsunuz. Ücretiniz göstereceğiniz performansa bağlıdır. Eğer size göre bir işse bize belgelerinizi, info@organic-bio.com internet adresine göndermekte tereddüt etmeyin.
  3 Hits www.cea.org.cy  
Ως zakelijke / gastorganisatie (gastheer) je zult een Pioneer uit Europa ontvangen die je ervaringen en knowhow zal delen, evenals de kennis die je zult hebben bij het deelnemen aan het programma, om een ​​oplossing te vinden voor specifieke problemen waarin je organisatie opereert.
Ως işletme / ev sahibi kuruluşu (ev sahibi) Sizinle deneyimlerini paylaşmak ve know-how ve bilgi organizasyonu faaliyet gösterdiği belirli konulara çözüm bulma amacıyla, programa katılan elde edilecek edecek bir Pioneer Europe, ev sahipliği yapacak. Pioneer'ı, herhangi bir finansal yük olmaksızın bir dizi ilgili katılımcıyla tanımlayacağınız konu üzerinde çalışmak istediğinizi seçme olanağına sahip olacaksınız.
  www.westspiel.de  
En bovendien biedt WestSpiel u uitstekende gastronomie. U zult enthousiast zijn over onze elegante bars en onze gourmetrestaurants ´inside´ (Duisburg) en ‘Palmgarden’ ´(Dortmund). Zij behoren tot de beste in Duitsland.
Olağanüstü ambiyansı, keyifli ortamı ve leziz mutfağıyla WestSpiel’in büyüleyici etkisini yaşayın. Casinolarımızda Las Vegas’a özgü şovlara tanıklık edin. Enfes organizasyonlar, çarpıcı konserler, partiler, Dinner şovları. Üstüne üstük WestSpiel size mükemmel bir mutfak sunuyor. Özellikle de Duisburg’daki “Inside” ve Dortmund’daki “Palmgarten” gibi Almanya’da sınıflarının en iyileri olan şık barlarımız ve gurme restoranlarımızdan çok etkileneceksiniz. Bunların her ikisi de Almanya’nın en iyi restoranlarındandır.
  privacy.google.com  
Beveiligingstechnologieën veranderen continu, dus als u veilig wilt blijven, zult u ook up-to-date moeten zijn. Chrome controleert daarom regelmatig of de browserversie die u gebruikt, is geüpdatet met de laatste beveiligingsoplossingen, bescherming tegen malware en misleidende sites en meer.
Güvenlik teknolojileri sürekli olarak değişmektedir; dolayısıyla, güvende olmak güncel kalmak anlamına gelir. Bu nedenle Chrome, kullandığınız tarayıcının sürümünü düzenli bir şekilde kontrol ederek kötü amaçlı yazılımlara ve yanıltıcı sitelere karşı koruma, son güvenlik düzeltmeleri ve diğer özelliklerle güncellendiğinden emin olur. Chrome, otomatik olarak güncellendiğinden her zaman en son Chrome güvenlik teknolojisinin korumasında olursunuz.
  2 Hits www.rialtohotel.com  
Boek nu, in deze luxeappartementen zult u het hart van uw lieveling doen smelten.
Hemen rezervasyon yapın, bu lüks dairelerde Kadınınızı ve Erkeğinizi kendinize aşık edeceksiniz.
  java.com  
Normaal gesproken krijgt u een maand na de release een melding over een nieuwe update. Als een update echter wordt gezien als kritiek, zult u binnen een week na de release al een melding krijgen.
Genel olarak, güncelleme yayınlandıktan sonra bir ay içinde size bildirilir. Ancak bir güncelleme kritik olarak değerlendiriliyorsa, yayınlandıktan sonra bir hafta içinde bildirilir.
  10 Hits manuals.playstation.net  
Om deze functie te gebruiken, zult u mogelijk uw systeemsoftware moeten updaten.
Bu özelliği kullanmak için, sistem yazılımını güncellemeniz gerekebilir.
  www.tumblr.com  
Stuur tekst, een foto of een video naar een geheim e-mailadres om het automatisch op je Tumblr-blog te plaatsen. Ga naar de instellingenpagina van je blog en scroll naar beneden op de pagina naar "Berichten plaatsen via e-mail" waar je het e-mailadres zult vinden dat je hiervoor moet gebruiken.
Tumblr blogunda otomatik olarak yayınlanması için gizli bir e-posta adresine metin, bir fotoğraf veya video gönder. Bloglarının herhangi biri için Ayarlar sayfasına gidip kullanman gereken e-posta adresi için "E-postayla Gönder" bölümünü bul. Daha fazla bilgi için buraya uğra!
  3 Hits www.pepere.org  
     Je zult veel handigheden moeten hebben om dit spel te verslaan. Het is gebaseerd op een echte psychische simulatie. Bestuur met de pijltjestoetsen en schiet met spatiebalk. Probeer in balans te blijven, raketten te vermijden en natuurlijk de vijanden op de grond vernietigen.
     Gerçek fiziki simülasyon tabanlı bu oyunla başa çıkmak için pek çok yeteneğe ihtiyacınız olacak.Gemiyi ok tuşlarıyla kontrol edin ve ateş etmek için boşluk tuşunu kullanın.Dengede kalmaya çalışın,füzelerden kaçın ve tabiiki yerdeki düşmanı yok edin.
  13 Hits rail.cc  
Als u de Rijn Spoorweg in uw reis wilt opnemen dan moet u een "via station" toevoegen als u zoekt naar verbindingen. Anders zult u waarschijnlijk de route van hogesnelheidslijn krijgen. Een goed "via station" is Keulen, want deze garandeert dat u de Rijn Spoorweg rijdt.
Eğer seyahatinize Ren Demiryolu’nu eklemek istiyorsanız hangi hat boyunca gideceğinizi de seçmeniz gerekir. Aksi durumda muhtemelen hızlı tren hattına yönlendirilebilirsiniz. Ren Demiryolu boyunca gitmenizi garanti edecek en iyi ara istasyon seçimi Koblenz’dir. Bir başka deyişle, eğer treninizin Koblenz’den geçtiğinden emin olursanız klasik Ren Demiryolu’nda seyahat etmiş olursunuz.
  3 Hits www2.avaaz.org  
Vul je emailadres in en klik op de knop -- je zult een email ontvangen met een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.
E-posta adresini yaz ve tuşa bas -- şifreni değiştirmen için bir link gönderiyoruz.
  3 Hits petition.avaaz.org  
Vul je emailadres in en klik op de knop -- je zult een email ontvangen met een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.
E-posta adresini yaz ve tuşa bas -- şifreni değiştirmen için bir link gönderiyoruz.
  3 Hits wwww.avaaz.org  
Vul je emailadres in en klik op de knop -- je zult een email ontvangen met een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.
E-posta adresini yaz ve tuşa bas -- şifreni değiştirmen için bir link gönderiyoruz.
  2 Hits support.spotify.com  
De afspeellijst Discover Weekly is een wekelijkse verzameling van nummers waarvan wij denken dat jij ze leuk zult vinden. Omdat Discover Weekly gebaseerd is op je luistergeschiedenis en die van Spotify-gebruikers met een vergelijkbare muzieksmaak, wordt Discover Weekly beter naarmate je Spotify vaker gebruikt.
Haftalık Keşif çalma listesi, seveceğini düşündüğümüz şarkılardan hazırlanır ve her hafta yenilenir . İçeriği senin ve benzer zevklere sahip diğer Spotify takipçilerinin dinleme geçmişine göre belirlenen Haftalık Keşif, sen Spotify'ı kullandıkça daha da mükemmel hale gelir.
  www.hotelpanada.it  
1. de hotelinstellingen waar u zult verblijven;
1. Size konaklayan turiztik tesislerine;
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Arrow