zus – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      36 Results   12 Domains
  2 Hits www.nato.int  
Het ging niet zo van, wij kwamen met een model en vertelden ze zus en zus en zo moet het. In tegendeel.
Bir model oluşturup bu böyle olmalı demedik. Bunun tam aksi oldu.
  www.aix-scientifics.de  
de ontvanger is een broer of zus van de donor;
Alıcı şahsın, vericinin erkek veya kız kardeşi olması;
  3 Hits www.svb.nl  
Wij noemen de persoon met wie u samen woont uw 'partner'. Dat kan uw echtgenoot, vriend of vriendin zijn, maar ook een broer, zus, of kleinkind.
Beraber yaşadığınız kişi, "eşiniz" olarak tanımlanır. Eşiniz, erkek/kız arkadaşınız olabileceği gibi, ablanız/ ağabeyiniz, kız veya erkek kardeşiniz veya torununuz da olabilir.
  2 Hits www.gran-turismo.com  
De Ode aan Ayrton Senna is tot stand gebracht met de volledige steun van het Ayrton Senna Instituut. Deze non-profitorganisatie is in 1994 opgericht door Ayrtons zus, Viviane, die daarmee Senna's wens postuum in vervulling liet gaan.
“Ayrton Senna’ya Övgü” Ayrton Senna Enstitüsü’nün büyük desteğiyle hayata geçirildi. Ayrton Senna Enstitüsü, 1994 yılında Ayrton’un kardeşi Viviane tarafından kurulmuş, Ayrton’un mirasının sürdürüldüğü kâr amacı gütmeyen bir enstitüdür.
  clashofclans.com  
De nachtheks is de slapeloze zus van de heks. Je ontgrendelt haar door het legerkamp in je bouwersbasis te upgraden naar level 8. Hoewel de twee zussen op elkaar lijken, verschillen ze ook op een aantal vlakken, zodat de nachtheks kan uitblinken.
Cadı’nın karanlık kardeşi Gece Cadısının kilidi, 8. seviye İnşaatçı Kışlasına ulaştığınızda açılıyor. Cadı ve Gece Cadısı arasında benzerlikler olsa da, aralarında önemli farklılıklar var. Özelliklerine bir göz atın:
  3 Hits www.prague.fm  
Ludmila kapel toegevoegd en haar graftombe werd hier geplaatst. Veel van het oorspronkelijke gebouw is bewaard gebleven, zoals het reliëf dat uit beeldt hoe engelen de Madona kronen en de zijde met Ottokar I en zijn zus, Abdis Agnes.
Burada sergilenen Barok sanatçılar arasında Peter Brandl, Václav Reiner ve heykeltıraş Matthias Braun, ayrıca Škréta bulunmaktadır. St. George Kadınlar Manastırındayken ayrıca Jan Kupecký ve Lesser Meydanındaki St. Nicolas Kilisesini dekore etmesi için görevlendirilmiş olan Ignaz Platzer’ın eserlerini mutlaka görmelisiniz.