zussen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   8 Domains
  www.sonymobile.com  
Xperia ray is dan wel klein, maar is net zo’n krachtpatser als zijn grotere broers en zussen. Deze snelle, responsieve telefoon is uitgerust met een hoge-capaciteitsbatterij.
Xperia ray küçük olabilir, ancak gücünü gösterirken büyük kardeşlerinin yeteneklerini yakalar. Hızlıdır, hassastır ve yüksek kapasiteli pil ile birlikte gelir.
  clashofclans.com  
Je ontgrendelt haar door het legerkamp in je bouwersbasis te upgraden naar level 8. Hoewel de twee zussen op elkaar lijken, verschillen ze ook op een aantal vlakken, zodat de nachtheks kan uitblinken.
Cadı’nın karanlık kardeşi Gece Cadısının kilidi, 8. seviye İnşaatçı Kışlasına ulaştığınızda açılıyor. Cadı ve Gece Cadısı arasında benzerlikler olsa da, aralarında önemli farklılıklar var. Özelliklerine bir göz atın:
  2 Hits www.islamicbulletin.org  
Wie heeft je dat gegeven? Is Hij het dan niet waard dat Hem prijst en dankt? Is Hij dan niet je verering en erkentelijkheid waard? Mijn broers en zussen, dat is in een notendopje de zin en de bedoeling van dit leven.
Şimdi konumuzun ikinci yarısı üzerine geçelim. İslam hakkında ne biliyorsun? İslam hakkında ne duymadın şimdiye kadar? Müslümanların ne gibi eylemlerinin şahidi oldun, çünkü İslam ve Müslümanlar arasında bir fark var. Tıpkı bir erkek ve bir baba arasında fark olduğu gibi. Çocuğu olan bir adam - bir babadır, ama baba olmak büyük bir sorumluluktur. Eğer bir erkek bu sorumlulukları yerine getirmiyorsa, mutlaka iyi bir baba değildir. İslam’ın kural ve düzeni var. Eğer bir Müslüman bu kuralları ve emirleri yerine getirmiyorsa, demekki o, iyi bir Müslüman değildir. Böylece Müslümanlar tarafından İslam mukayese edilmez.
  www.yoursoulsplan.com  
mama ook.Ik had niet het soort kleren dat ik draag.Mijn mama maakte mijn kleren van schapenwollen en zachte doek.We hadden een boerderij.Ik had broers en zussen.We woonden weg van andere mensen in een groot huis dat mijn papa bouwde zichzelf, we hadden veel land en mijn vader bouwde een schuur en onze hekken ook.We hadden dieren en ik ging altijd naar de schuur om bij ze te zijn en voor ze te zorgen.Ik hield van mijn dieren.Mijn gezin was goed Op een dag kwamen mannen op paarden naar mijn huis rijden, ze droegen rood, ze brachten vuurkorven mee op hun paarden en vuurden ons huis af, daarna was ik geen Sarah meer, ik heb lang gewacht om Betanië te zijn.
"Bethany," Anne, ben her zaman Bethany değildim "Uzun zaman önce başka bir yerde hala ben olduğum halde ben Bethany değildim, başka bir küçük kızdım ve bana Sarah demişlerdi. annem de giydiğim kıyafetlerim yoktu Annem giysilerimi koyun yünü ve yumuşak bezden yaptım Bir çiftliğim vardı kardeşlerim vardı Büyük bir evde yaşayan diğer insanlardan uzak durdum babam kendini inşa etti Biz çok arazimiz vardı ve babam da bir ahır ve çitler inşa etti Hayvanlarımız vardı ve ben her zaman ahıra gittik ve onlarla ilgilenmeliyiz Hayvanlarımızı çok severim Ailemiz iyiydi. Bir gün erkekler atlara binerek eve geldi, kırmızı giymişlerdi, ateş kutularını atlarına getirip evime ateş ettiler, o zaman artık Sarah değildim.Bethany olmak için uzunca bir süre bekledim. Sarah olduğum zaman, işim hayvanlara bayılırdı ve onlara bakmaktı, şimdi ben Bethany'yim ve işim iyileştirici olmaktır, sana bile şifa veriyorum. "
  3 Hits www.ppep.org  
Zijn moeder was een kunstenaar, beeldhouwer, en micro-ondernemer van Grayce's Gift Shop in Patagonië, Arizona tot de leeftijd van 97. Dr. Arnold heeft twee zussen, Janie & Elaine. Dr. Arnold is een inwoner van Arizona voor meer dan vijf decennia en woont momenteel in zowel de Tucson en Patagonië, Arizona.
Dr. John David Arnold Bucks County Doylestown yakınında bulunan küçük bir çiftlikte 'Pennsylvania Dutch Ülke' doğdu. Ailesi 1600 erken gelen Tarihleri ​​rahmetli babası bir yazar ve mucit oldu, kim 1950 yılında Triple A ve Popular Mechanics Dergiler için Meksika birinci motor turist rehberi yazdı. Annesi bir sanatçı oldu, heykeltraş, ve Patagonya Grayce Hediye Dükkanı mikro işletme sahibi, Arizona yaşına kadar 97. Dr. Arnold iki kız kardeşi vardır, Janie & Elaine. Dr. Arnold beş yıldır Arizona bir ikamet ve halen Tucson ve Patagonya hem de oturan,, Arizona. Dr. Arnold üç kızı ve bir üvey oğlu ile tek ebeveyn; Loree, Renato, (Lima doğumlu, Peru) Chaska, 20 ve Tika, 16. Dört katıldı ve geleneksel ve kamu charter okullar mükemmel var. Dr. Arnold Guadalajara taşındı, O altı yaşındayken ailesi ile Meksika, ve Colegio Cervantes ilköğretim okulu katıldı. O Nogales taşındı, Arizona Guadalajara beş yıl sonra. Ailesi daha sonra Tucson'un güney tarafı dolaylarında taşındı 1958 diye Wakefield Ortaokulu ve Pueblo Yüksek Okulları katıldı nerede. Daha sonra, Dr. Arnold Arizona Üniversitesi'nden mezun, İspanyolca ve Sosyoloji lisans derecesi ile, Yönetim ve Eğitimde iki Master Dereceleri, (M. Ve) Bir doktoralı. aynı alanda. Yaşta 12, O İspanyolca konuştu, çünkü o bir tercüman olarak Bracero çiftlik işçisinin bereketli kamplarına gitmek için onun kilise otobüs bakanlığı tarafından davet edildi. Yaşta 16, kendi kilise otobüs sürdü ve Santa Cruz Vadisi göçmen bakanlıkları kurdu, Rillito, ve Marana, Arizona. Yaşta 18, o rütbesi ve Catalina İlk Southern Baptist Kilisesi papazlık edildi, Arizona. Onun öğretmenlik ve antrenörlük kariyeri, Arizona Bağımsız Lisesi Spor Derneğine düzenlenen özel okullarda oldu. Onun basketbol, futbol, parça ve beyzbol takımları tüm kazandı devlet şampiyonası 1966.