zusters – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   5 Domains
  www.abbreviationfinder.org  
Vrij betekenen zusters
Pazar payı yüzde
  7 Hits www.chinesetimeschool.com  
Miao zusters Festival
Miao Sisters Festivali
  www.nato.int  
Bovenal moeten wij de trainers hebben om hen te ontwikkelen; de trainers die onze Afghaanse partners het vermogen kunnen geven te zorgen dat de opofferingen van hun broeders en zusters die prijs waard zijn.
Herşeyden önce bunu sağlayacak eğitimcilere sahip olmalıyız. Afganistan'lı ortaklarımıza kardeşlerinin yaptıkları fedakarlıkların bir işe yaradığını kanıtlama fırsatını tanımalıyız.
  apothicaire.fr  
Hij leeft momenteel in gezelschap van zijn katachtig siamese Mowgli en zijn betere vriend, beroemde ManWolf. Met hun medeplichtigheid, probeert hij om de alchemistische drank samen te stellen die de mensheid van de plaag van de stommiteit en enkele andere zusters zal bevrijden.
Bu bkz. Be niçin, deli bir -in motor bisiklet önüne sonsuz kim I am having bakmak tüm altıgen içinde az yıl, o was ölümcül adl. şu I -cekti yazmak günün birinde: Robin d'Ardeche, roman -in 154 sayfa. Okumak üstünde içini kaplamak ya da download an hulâsa ile oluşum pdf Adobe Reader -25 p., 588 KB o bkz. Be özgür.
  www.danaher.com  
Met ‘directe familie’ bedoelen we echtgenoten, samenwonende partners, kinderen, stiefkinderen, ouders, stiefouders, broers en zusters, schoonfamilie en andere mensen met wie u samenleeft in dezelfde woning.
“Birinci derece yakım” terimiyle, eşleri, aynı evde yaşayan partnerleri, çocukları, üvey çocukları, ebeveynleri, üvey ebeveynleri, kardeşleri, eşlerin akrabalarını ve sizinle aynı evde yaşayan diğer akrabaları ifade ediyoruz. Daha genel ifade etmek gerekirse, çıkar çatışması politikamız, gerçek bir çıkar çatışması veya çatışma algısı oluşturabilecek her türlü yakın ilişkiyi kapsamaktadır. Her durumu öngörmek mümkün olmasa da herhangi bir faaliyet veya ilişkinin tarafsızlığınızı etkilemesi veya başkaları tarafından etkiliyormuş gibi algılanması durumunda endişe duymanız gerekir. Herhangi bir kişisel ilişkiyle ilgili kaygılarınız varsa, durumu müdürünüze danışın.