zwaaien – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   7 Domains
  2 Hits android.dailydownloaded.com  
Genereer audiotesttonen, zwaaien of ruisgolfvormen op een Android-apparaat
Android cihazında ses testi sesleri, taramalar veya gürültü dalga formları oluşturun
  www.bridgat.com  
Professionele zwaaien voor haar kleuren Lang handvat voor spatwaterdicht Roestvrij staal voor lange tijdsgebruik Beschikbaar in witte, blauwe en paarse kleuropties SPECIFICATIES Type Haar kleurstof garde Kleuropties Wit, blauw, paars .
Saç boyama için profesyonel çırpma teli Daldırmaya dayanıklı için uzun kolu Paslanmaz çelik uzun süre kullanım için Beyaz, mavi ve mor renk seçenekleri mevcuttur     TEKNİK ÖZELLİKLER Türü Saç boyası çırpma teli Renk seçenekleri Beyaz, mavi,..
  4 Hits www.nato.int  
Maar niet iedere staat kan overleven. Het afgelopen decennium zijn er verscheidene, waaronder Afghanistan, ineengestort en uiteengevallen in kleinere gebieden waar krijgsheren de scepter zwaaien. Andere lopen het gevaar hen hetzelfde dat in de nabije toekomst ook zal overkomen.
Bugünkü teröristler için başarısız devletler, herhangi bir şekilde cezalandırılmaları korkusu olmadan eylemlerini sürdürebilecekleri bir cennettir. Bu globalleşme çağında bile devlet hala modern medeniyetin merkezini oluşturmaktadır. Ancak her devlet bunu devam ettiremiyor. Geçtiğimiz on yılda, Afganistan dahil birçok devlet savaş tacirleri tarafından parçalanmış ve çökmüştür. Diğerleri de gelecek yıllarda aynı kaderi paylaşama riskini taşımaktalar.
  www.scienceinschool.org  
Een specifiek eiwit, fosfoproteïne P, zou hierbij betrokken kunnen zijn. Het koppelt RNA-polymerase, het eiwit dat nodig is om het genoom te kopiëren, aan het nucleoproteïne, en zou misschien kunnen binden aan een van de scharnieren om het NTD opzij te laten zwaaien.
Bu menteşe mekanizması kuduz virüsü gibi virüslerle onlara müdahale edici ilaçlar kullanarak başa çıkmak için bir yol önerir. “Eğer düşüncemiz doğru ise onu sıkıştırabiliriz.” diyor Winfried. “Bu, virüssel kopalamayı engeller.” Virüs genomları protein kafesinin içerisine kapatılarak güçsüz bırakılabilir ve sonunda hücre tarafından uzaklaştırılabilirler. Bu gibi ilaçlar konusunda bir sonraki adım menteşe bölgesine bağlanabilecek ve böylece nükleoproteinin açılışını engelleyebilecek küçük kimyasallar için sistematik araştırmalar olacaktır.