zwanger – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      53 Results   8 Domains
  2 Hits www.food-info.net  
Waar is Cheddar van gemaakt en kan je het eten wanneer je zwanger bent?
Food-Info.net> Sorular ve Cevaplar > Gıda ürünleri > Süt ve süt ürünleri
  2 Hits wordplanet.org  
23 Ziet, de maagd zal zwanger worden, en een Zoon baren, en gij zult Zijn naam heten Emmanuel; hetwelk is, overgezet zijnde, God met ons.
23"İşte, kız gebe kalıp bir oğul doğuracak; adını İmmanuel koyacaklar." İmmanuel, Tanrı bizimle demektir.
  it.wikiquote.org  
Vertaling: "Bergen zullen zwanger zijn, en er wordt een belachelijke muis geboren." Vrij vertaald: "De berg heeft een muis gebaard."
"http://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Horatius&oldid=99509" adresinden alındı.
  40 Hits www.arteveldehogeschool.be  
Er zijn verschillende mogelijkheden wanneer je ongepland zwanger bent. Dit hangt af van de duur van je zwangerschap. Probeer daarom zo juist mogelijk te weten hoe lang je al zwanger bent. Het beste ga je hiervoor naar een vroedvrouw, huisarts of gynaecoloog.
İstemeden hamile kaldıysanız, önünüzde birçok seçenek var. Bu tabii ki hamileliğinizin ne kadar ilerlemiş olmasına da bağlıdır. Bu yüzden mümkün olduğunca kesin olarak ne kadar zamandır hamile olduğunuzu öğrenin. Bunun için bir ebeye, aile doktoruna veya jinekoloğa gitmek yapacağınız en doğru şey olur.
  3 Hits www.elephantos.com  
Niet gebruiken als je zwanger bent, borstvoeding geeft, psychotisch of depressief bent. Niet gebruiken wanneer je van plan bent een voertuig te besturen. Niet gebruiken in combinatie met medicijnen, stimulerende middelen, alcohol, of andere psychoactieve substanties.
Hamile iseniz, emziriyorsanız, psikotik iseniz yahut depresyondaysanız kullanmayınız. Araç kullanmayı planlıyorsanız kullanmayınız. İlaçlar, stimülantlar, alkol yahut diğer psikoaktif maddelerle birlikte kullanmayınız. 18 yaş altındaysanız kullanmayınız. Yer mantarlarını dikkatle kullanınız. Çevrenize dikkat etiniz ve yer mantarlarını ilk kez kullananlara yardımcı olunuz.
  3 Hits www.partyfortheanimals.nl  
Staatssecretaris Martijn van Dam gaat zich inzetten voor een Europees verbod op de import van bloed van zwangere paarden. Dat heeft hij toegezegd naar aanleiding van vragen van Kamerlid Esther Ouwehand (Partij voor de Dieren).
Bakan sekreteri Martijn van Dam hamile atların kan ithalatına Avrupa yasağı getirilmesi konusunda kararlıdır. Bunu parti milletvekilimiz Esther Ouwehand’dan gelen sorulara yanıt olarak söz verdi. Arjantin ve Uruguaydaki kan çiftliklerinde doğurganlık hormonu PMSG elde etmek için kısraklar sürekli gebe yapılıyor. Daha sonra bu hamile hayvanlardan büyük miktarda kan alınıyor. Bu durum atların aşırı zayıflanmasını ve … Continue Reading
  www.vggallery.com  
Vincent ontmoet Clasina Maria Hoornik (Sien) en ze gaan samenwonen. Sien is een prostitué met een vijfjarig dochtertje en zwanger van een tweede kind. Terwijl hij doorgaat met zijn studie en samen met een aantal tijdgenoten (schilders als Jan Hendrik Weissenbruch en George Hendrik Breitner) schildert, gaat zijn fysieke toestand achteruit en wordt hij voor drie weken in het ziekenhuis opgenomen voor gonorrhee.
Vincent, Sien olarak bilinen Clasina Maria Hoornik ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlarlar. Sien, beş yaşında bir kızı olan bir fahişedir ve o sırada bir başka çocuğa hamiledir. Dostlarıyla (ressamlar Jan Hendrik Weissenbruch ve George Hendrik Breitner) birlikte resim çalışmalarını sürdürürken, Vincent'ın sağlığı bozulur ve belsoğukluğu teşhisi ile hastaneye kaldırılır ve orada üç hafta kalır. Taburcu olunca, yağlıboya tekniğini denemeye başlar, manzara resimleri yaptığı gibi Sien ve yeni doğan bebeğini de model olarak kullanır.