zwangere – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      102 Results   13 Domains
  pixnio.com  
Portret, zwangere vrouw, monochroom, girl, fashion, mooi, aantrekkelijk
portre, hamile kadın, tek renkli, girl, moda, güzel, çekici
  android.dailydownloaded.com  
Neem deel aan de zwangere motherand # 039; s chirurgie als een echte noodsituatie arts.
Hamile Annenle # 039 katılın; s gerçek bir acil doktor olarak ameliyat.
  www.jbl.de  
Het 4**** all-inclusive hotel met crèche voor zwangere vrouwen
The 4-star all inclusive hotel with day nursery for mothers-to-be
  65 Hits www.bridgat.com  
Blouses voor zwangere vrouwen
Hamile kadınların bluz
  13 Hits www.chinesetimeschool.com  
[Fashion China] Het contrast van zwangere actrice voor en na
[moda Çin] Hamile kadın oyuncu zıtlığını öncesi ve sonrası
  wordplanet.org  
13 Alzo zegt de HEERE: Om drie overtredingen der kinderen Ammons, en om vier zal Ik dat niet afwenden; omdat zij de zwangere vrouwen van Gilead hebben opengesneden, om hun landpale te verwijden.
13 RAB şöyle diyor: "Ammonlular'ın cezasını kaldırmayacağım. Çünkü günah üstüne günah işlediler, Sınırlarını genişletmek için Gilatlı gebe kadınların karınlarını yardılar.
  www.endermologie.com  
Innemen bij een maaltijd. Niet geschikt voor kinderen, tieners, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven.
Öğünler arasında kullanmayın. Çocuklar, ergenler ve gebe ya da emziren kadınlar için önerilmez.
  www.omron-healthcare.com  
Hiernaast is het gewicht van een zwangere vrouw beduidend hoger dan normaal, ook dit kan de bepaling van het vetpercentage beïnvloeden.
4-Sensör Teknolojisi sayesinde kilonuzdaki 100g kadar küçük değişimleri ölçen bu güvenli cam tartı, geniş LCD ekranıyla kilonuzdaki küçük değişimleri dahi farketmenizi sağlar.
  www.arteveldehogeschool.be  
Andere zwangere ontmoeten
Diğer hamile kadınlarla buluşmak
  4 Hits www.partyfortheanimals.nl  
Staatssecretaris Martijn van Dam gaat zich inzetten voor een Europees verbod op de import van bloed van zwangere paarden. Dat heeft hij toegezegd naar aanleiding van vragen van Kamerlid Esther Ouwehand (Partij voor de Dieren).
Bakan sekreteri Martijn van Dam hamile atların kan ithalatına Avrupa yasağı getirilmesi konusunda kararlıdır. Bunu parti milletvekilimiz Esther Ouwehand’dan gelen sorulara yanıt olarak söz verdi. Arjantin ve Uruguaydaki kan çiftliklerinde doğurganlık hormonu PMSG elde etmek için kısraklar sürekli gebe yapılıyor. Daha sonra bu hamile hayvanlardan büyük miktarda kan alınıyor. Bu durum atların aşırı zayıflanmasını ve … Continue Reading
  www.ppep.org  
Onderweg werden we in contact brengen met een non-profit organisatie in Mogadishu Somalië die werkte aan deze kritische gezondheidsprobleem bij jonge meisjes en vrouwen bekend als genitale manipulatie (FGM). Dit deed ons bewust zijn van mogelijke ernstige levensbedreigende complicaties geconfronteerd met zwangere vrouwen, die kwamen uit Somalië.
Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, Arizona ağırlıklı Tucson mülteci yerleştirme programı aracılığıyla Somali ile bağlantılı olmuştur, Arizona. başlangıçta, Somalili mülteciler küçük işletme geliştirme kredileri için yardım aramaya ofisimize gelmeye başladı, iş eğitimi, Gençlik İş Deneyimi, özel okul eğitimi, ve sağlıkla ilgili sorunlar. daha Somalililer Tucson geldi gibi, Biz en mülteciler tarafından doldurulan mahallelerde ev ziyaretleri yapmaya başladı. Yol boyunca Kadın Genital manipülasyon olarak bilinen genç kız ve kadınları etkileyen bu kritik sağlık sorunu üzerinde çalışıyordu Mogadişu Somali kar amacı gütmeyen bir organizasyon ile temasa bindirildi (FGM). Bu Somali geliyordu hamile kadınların karşı karşıya potansiyel ciddi hayatı tehdit eden komplikasyonların bize bildirdi. AED veya Aid ve Eğitim Geliştirme girişimi olarak bilinen örgüt.