zwart – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zwart (kleur)  "Zwart" is geen kleur zoals de andere kleuren uit het spectrum. Zwart moet eerder gezien worden als het ontbreken van licht. In het dagelijks leven en spraakgebruik wordt zwart echter wel ervaren als een kleur. Een oppervlakte, zoals zwarte kleding of zwart papier, heeft een zwarte kleur, als er geen licht wordt teruggekaatst. Al het licht wat op het voorwerp valt wordt door de pigmenten van de verf geabsorbeerd. Bij een licht uitstralend voorwerp, zoals de monitor van een computer wordt zwart verkregen door geen licht uit te stralen. De pixels van het scherm staan in dat geval uit. Siyah   "Siyah" ya da "kara", bir renktir. Işığı yansıtmak yerine emen pigmentler siyah gözükür. Renkler pigmentlerin yansıttığı ışığın dalga boylarına bağlı olarak oluşurlar. Ortamda hiç ışık bulunmadığında hiçbir ışık yansıtılamadığı için her şey siyah görünür.. Pratikte renk olarak kabul edilir. Işığı yansıtmak yerine emen pigmentler siyah gözükür. Renkler pigmentlerin yansıttığı ışığın dalga boylarına bağlı olarak oluşurlar. Ortamda hiç ışık bulunmadığında hiçbir ışık yansıtılamadığı için her şey siyah görünür, başka bir deyişle hiçbir şey görünmez.

Keybot      2'377 Results   65 Domains
  4 Hits www.elephantos.com  
Kleur: zwart
Color: black
  www.coolgames.com  
Probeer het nieuwe spel van de ontwikkelaar van Flappy Bird! Je moet je dorp redden van de ninja’s. Gooi je werpsterren om ze te doden. Sommige ninja's zijn sterker dan andere, kijk uit voor de ninja’s in het bruin en zwart!
Try the new game from the developer of Flappy Bird! You have to save your village from the ninjas. Throw your shurikens to wipe them out!
  2 Hits www.freenode.info  
zwart
siyah
  4 Hits us2.startpage.com  
Zwart
Siyah
  www.google.de  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.ie  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.no  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.at  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.bg  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.ae  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.hamrick.com  
Infrarood reiniging werkt goed met alle soorten kleur-negatieve en kleurdia film, waaronder ook Kodachrome. Zilver-gebaseerde zwart-witte film werkt echter niet met infrarood reiniging omdat de zilveren deeltjes hetzelfde zien in zichtbaar licht en infrarood licht.
Kızılötesi temizleme, Kodachrome da dahil olmak üzere her türlü renk negatif ve renkli film ile iyi çalışır. Bununla birlikte, gümüş esaslı siyah / beyaz film kızılötesi temizleme ile çalışmaz çünkü gümüş parçacıkları görünür ışıkta ve kızılötesi ışıkta aynı görünür.
  www.google.sk  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.it  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.pl  
zwart-wit
siyah beyaz
  www.google.pt  
zwart-wit
siyah beyaz
  3 Hits www.chinesetimeschool.com  
Eiwit kunt aanbrengen zwart wi...
Siyah Beyaz saç protein yapabi...
  2 Hits www.toshiba-storage.com  
Zwart
siyah
  29 Hits convertio.co  
Foto's om te zetten in zwart-wit
Siyah ve Beyaz fotoğrafları dönüştürmek
  14 Hits www.jbl.de  
AquaSil zwart
AquaSil black
  www.languageguide.org  
zwart
ak
  89 Hits pixnio.com  
Zwart
Siyah
  www.google.ro  
zwart-wit
siyah beyaz
  7 Hits www.bestforminc.com  
tanktop gemaakt van een speciale 100% ringgesponnen katoen met het pictogram Golds Gym joe. Een rib klopper heeft een stuk spier tanktop gevoel. Verkrijgbaar in wit of zwart. Zoals alle bodybuilding kleding deze heren tanktop schepen op dezelfde werkdag.
nervürlü tank top Altınları Spor Salonu joe simgesi ile özel bir% 100 Ringspun pamuktan yapılmış. Bir kaburga çırpıcı bir streç kas tanktop hissediyorum vardır. Beyaz veya siyah mevcuttur. Tüm vücut giyim gibi bu aynı iş günü yivli tank top gemileri mens. ..
  3 Hits www.takenouchi-documents.com  
Hun voorouders zijn prins en prinsessen van de Sumera-Mikoto. De mensen worden ook wel de vijf gekleurde rassen in het algemeen, omdat hun huid kleuren zijn wit, rood, geel, blauw en zwart. Japanners worden 'Hibito' en onderscheiden van de vijf gekleurde rassen.
Beş renkli yarışları: Takenouchi Belgeler, beş farklı ırklar dünya geneline yayıldı. Onların ataları prens ve Sumera-Mikoto bir prenses vardır. Derilerinin renkleri beyaz, kırmızı, sarı, mavi ve siyah çünkü insanlar genel olarak beş renkli yarış denir. Japonlar 'Hibito' olarak adlandırılan ve beş renkli ırklardan ayrılırlar.
  2 Hits freenode.info  
zwart
siyah
  24 Hits www.gran-turismo.com  
Extra zwart-wit: maak een zwart-witfoto met extra nadruk op zwarte gradaties.
Koyu Siyah-Beyaz: Daha güçlü siyah tonlamalarıyla siyah-beyaz fotoğraf ortaya çıkarır.
  4 Hits eu.startpage.com  
Zwart
Siyah
  www.foreo.com  
Somber Zwart
Sevimsiz Siyah
  7 Hits www.haecker-kuechen.de  
Meteor | Laser Soft - Zwart staal | Zwart
Meteor | Laser Soft - Schwarzstahl | Schwarz
  17 Hits www.eso.org  
Hoeveel massa is er nodig voor een zwart gat? — Astronomen stellen bestaande theorieën op de proef
Açıklandı: Neden çoğu uzak gökada taramaları hedeflerini % 90 oranında ıskalıyor
1 2 3 Arrow