zwarte – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      950 Results   48 Domains
  3 Hits pixnio.com  
dier, de zwarte hond, fijngemaakt, buiten, strand, zand, landschap
köpek, zemin, hayvan, kürk, Sevimli, köpek, açık, zooloji
  12 Hits www.sera.de  
De fijne schepnetten van zwarte gazen zijn in het bijzonder geschikt voor tere organismen en voor het verwijderen van bladresten en zwevende stoffen. Ze zijn te koop in de vier beproefde maten van 8 tot 20 centimeter.
Siyah filtre elemanından yapılan ince gözenekli balık kepçelerı özellikle hassas organizmalar ve yaprak parçalarıyla yüzen maddeler için uygundur. Balık kepçelerı 8 ila 20 cm arası dört farklı ebatta mevcuttur.
  10 Hits www.dolomitipark.it  
Onder de diersoorten die hier voorkomen zijn de zwarte korhoen en de auerhoen, die veel te lijden hebben onder de veranderingen van hun leefmilieu en de aanwezigheid van de mens zeer bijzonder en verdienen daarom extra aandacht en bescherming.
)'den oluşmaktadır. En ilgi çekici yaban hayvanları arasında çevre değişikliklerinden ve insan etkisinden özellikle etkilendiği için büyük dikkat ve koruma isteyen Orman Tavuğu ile Orman Horozu bulunmaktadır.
  manuals.playstation.net  
Stel deze optie in om het beeld in zijn originele verhoudingen weer te geven met zwarte randen aan de boven- en onderkant van het beeld.
Görüntüyü orijinal oranlarında görüntünün üst ve altında siyah kenar boşluklarıyla görüntülenecek şekilde ayarlayın.
  3 Hits www.takenouchi-documents.com  
Onyx steen: Blauw agaat. Tegenwoordig wordt Onyx aangeduid als een coating met een zwarte kleur. Deze Onyx steen heeft mooie blauwe kleur.
Onyx taşı: Mavi akik. Günümüzde, Onyx siyah bir renk ile bir kaplama olarak anılır. Bu Onyx taşı güzel mavi renk vardır.
  artlibrary.net  
Naakt in een Zwarte Fauteuil
Siyah Koltuk Çıplak
  www.banggood.com  
Raitool ™ AR01 260x185x185mm Metrische Aluminiumlegering Driehoek Regelaar Zwarte Driehoekige Regel
FINOW Q1 Pro Android6.0 4G Telefon Görüşmesi 1G RAM 8G ROM GPS WIFI IP67 Su Geçirmez Akıllı Saat
  3 Hits www.bestforminc.com  
Twee ruime zijzakken om de handen warm te houden. De World Gym hoodie heeft elastische manchetten en tailleband, staal oogleden, trekkoord. De zwarte spier hoodie is 80/20 katoen / poly. De Char is 60/40.
Dünya Spor goril logosu. Ferah uni-cep ile kazak spor salonu hoodie . Dünya Spor hoodie elastik alt ve manşetleri artı çelik perçin göz kapakları ile bir İpli vardır. Siyah kas hoodie Char spor hoodie 60/40 pamuk / poly 80/20 olduğunu. ..
  13 Hits www.gran-turismo.com  
Extra zwart-wit: maak een zwart-witfoto met extra nadruk op zwarte gradaties.
Koyu Siyah-Beyaz: Daha güçlü siyah tonlamalarıyla siyah-beyaz fotoğraf ortaya çıkarır.
  android.dailydownloaded.com  
Vang de bal, vermijd de zwarte mijnen en geniet van je tijd .
Topu yakalayın, siyah mayınlardan kaçının ve zamanınızın tadını çıkarın
  www.iisg.nl  
Feestmaaltijd voor de Turkse werknemers van Ten Cate in Almelo, met Turks brood en zwarte olijven (1975). Uiterst rechts Bayram Arslan.
Almelo’daki Ten Cate fabrikasinda Türk isçileri için düzenlenen bir yemek. Masada Türk ekmeginin yani sira zeytin de var. Sag basta Bayram Arslan. (1975)
  www.goldenfrog.com  
Nieuw Windows zwarte modus balkiconen om Windows 10 te ondersteunen
Yeni Windows 10'u destekleyen Windows karanlık mod görev çubuğu ikonları
  www.ppep.org  
Liberia, die wordt beschouwd als een van de armste landen van de wereld te zijn, was, een keer, een van de meest welvarende zwarte republieken in de jaren 1950.
Liberya, Dünyanın en fakir ülkelerden biri olarak kabul edilen, oldu, bir Zamanlar, 1950'lerde en zengin siyah cumhuriyetlerinden biri.
  13 Hits www.jbl.de  
Deze druk kunt u verminderen dan wel voorkomen als u de werkdruk van uw drukverminderaar reduceert. Bij de nieuwe JBL drukverminderaar is dit met een inbussleutel onder de zwarte afdekkap mogelijk.
Basınç düşürücünüzdeki çalışma basıncını düşürerek bunu azaltabilir / önleyebilirsiniz. Yeni basınç düşürücülerimizde bu işlemi bir alyan anahtarla siyah kapağın altından gerçekleştirebilirsiniz.
  2 Hits www.organic-bio.com  
CACAO & ZIJN VOORBEREIDINGEN > CHOCOLADE REEP > ZWARTE CHOCOLADE REPEN
KAKAO & HAZIRLANMASI > ÇİKOLATALI ÇUBUK > SİYAH ÇİKOLATALI
  5 Hits www.air-watch.com  
Stel netwerkbeleid samen, waaronder: zwarte lijsten voor apps, regels voor toestelkoppeling, Wi-Fi-beveiliging, TLS enz.
Uygulama kara listeleri, aygıt eşleştirme, Wi-Fi güvenliği, TLS zorlaması ve diğerlerini içeren ilkeleri yapılandırın
  7 Hits www.pepere.org  
Bestuur de tegels met de muis om ervoor te zorgen dat de bal niet valt(zodat de bal blijft stuiteren)voor zo lang mogelijk. Als de bal op een rode cirkel belandt, krijgt de bal meer energie en stuitert hij hoger. Probeer zwarte en gele tegels te vermijden!
     3 Boyutlu izometrik görünümlü oyunlara güzel bir örnek. Taşları farenizle kontrol ederek topu olabildiğince uzun sektirmeye çalışın. Bu noktada topun gölgesi yardımcı olacaktır. Topu kırmızı dairelerde sektirerek enerji kazandırabilirsiniz. Ancak top siyah ya da sarı kutulara denk gelmemesi gerekmektedir.
  www.tourbillon.com  
Hieraan kan nog worden toegevoegd dat Baden-Baden, dat vlakbij het Zwarte Woud ligt, een vredig oord is waar nieuwe energie kan worden opgedaan in een omgeving waarin traditioneel en eigentijds hand in hand gaan.
Ziyaretçi, seçkin saatlere tam bir huzur içinde bakıp seçimini yapabilir. Kara Orman'ın yakınında bulunan Baden-Baden, herkesin canlılık kazanabileceği, gelenek ve çağdaşlığın birleştiği, huzur dolu bir sığınaktır.
  9 Hits www.nato.int  
Terroristische groeperingen kunnen, af en toe, worden uitgeroeid, maar er zullen weer nieuwe groepen opduiken. Acties om de leider van de groep te doden, kunnen leiden tot nog meedogenlozere leiders in hun plaats, zoals Israël heeft ontdekt met de Zwarte Septemberbeweging en Hamas.
Zaman zaman bir terörist grup yok edilebilir, ama yerine yeni bir grup çıkar. Bir grubun liderleri öldürülünce onun yerine daha acımasız birileri gelebilir—İsrail’in Kara Eylül ve Hamas olaylarında keşfettiği gibi.
  www.java.com  
De volgende opties moeten zijn ingeschakeld: Check certificate for revocation using Certificate Revocation Lists (Certificaat controleren op intrekking met lijsten met ingetrokken certificaten), Enable online certificate validation (Online certificaatvalidatie inschakelen), Enable list of trusted publishers (Lijst met vertrouwde uitgevers inschakelen) en Enable blacklist revocation check (Controle op intrekking wegens zwarte lijst inschakelen).
Sertifika İptal Listelerini kullanarak sertifikanın iptal durumunu kontrol et, Çevrimiçi sertifika onaylamayı etkinleştir, Güvenilir yayıncıların listesini etkinleştir ve Kara listeden iptal kontrolünü etkinleştir seçenekleri etkinleştirilmiş olmalıdır. Bu seçenekler Java sertifikalarının geçerliliğini sağlayacaktır.
  ar2006.emcdda.europa.eu  
Aangenomen mag worden dat de behandeling van drugsverslaving door de ontwikkeling van “veiligere” substitutieproducten (dat wil zeggen middelen die minder snel op de zwarte markt terecht zullen komen) nog meer een zaak gaat worden die zich afspeelt in de spreekkamer van de huisarts.
Daha ‘güvenli’ ikame maddeleri (yani karaborsaya çekilme ihtimali daha az olan maddeler), uyuşturucu bağımlılığı tedavisinin pratisyen hekimin muayenehanesine doğru daha da kaymasını muhtemel kılmaktadır. Bu aynı zamanda, uyuşturucu bağımlılığının diyabet türünde kronik bir hastalık gibi tedavi edilmesine olanak veren bir normalleştirme sürecidir.
  4 Hits www.elephantos.com  
Deze mooie zwarte shisha van 41cm is een mooie waterpijp om mee te ontspannen na een lange dag. Het waterreservoir is mooi versierd met een streepje met daarop een roestvrijstalen middenstuk waar 1 slang aangesloten kan worden.
This beautiful black shisha of 41cm is a nice water pipe to relax with after a long day. The water base is nicely decorated with stripes. On top of it a stainless steel stem, where you can attach 1 hose. In the black ceramic bowl goes your tobacco or gel and on the plate you put the charcoal. To do this, use the tweezers included in this set.
  www.scienceinschool.org  
Turend in de duisternis: op de basisschool modellen maken van zwarte gaten
Romalılara ait yollar, tren istasyonlaı ve kontrolörler: RNA araştırmalarında son buluşlar
  2 Hits www.endermologie.com  
Extracten van zwarte bes, es, kola, vlierbes, groene thee, L-carnitine en cafeïne
Özütler: frenk üzümü, alıç, kola, mürver ağacı, yeşil çay; L-karnitin ve kafein
  3 Hits osr.org  
Zwarte gaten: wat zijn het en hoe ontstaan ze?
Yıldızlar arasında Satürn’ün önemi
  5 Hits www.holidaycars.com  
Dublin, 'de zwarte poel'
İlave ücret yok
  2 Hits www.graco.com  
RAC 5 SwitchTip (zwarte greep)
RAC 5 Switchtip (black handle)
  8 Hits www.prague.fm  
In Praag vindt u ook veel theaters zoals bv. de zwarte theater en laterna magika, veel opera scenes en concert hallen.
Yerleşim: Národní třída 2, New Town (Yeni Şehir); biletler 1200 CZK’ya kadar.
  748 Hits www.bridgat.com  
Mannen rechthoekige zwarte analoge horloge met zwarte imitatie leerriem
Erkekler dikdörtgen siyah Analog izle siyah suni deri askısı
  5 Hits www.q-lab.com  
Zwarte doos:
Siyah Kutu:
1 2 3 Arrow