zwemmers – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   3 Domains
  9 Hits www.chinesetimeschool.com  
Chinese gesynchroniseerde zwemmers beweren geschiedenis maken goud op FINA werelden
Chinese synchronized swimmers claim history-making gold at FINA worlds
  www.jbl.de  
Enthousiaste zwemmers (bijv. regenboogvissen) hebben veel ruimte nodig en dus eerder een langwerpig aquarium. Vissen met een hoge rug (zoals maanvissen) hebben daarentegen eerder een hoog aquarium nodig.
Highly active fish (e.g. rainbow fish) need a lot of space and long aquariums. High-backed fish (e.g. angel fish) need high aquariums.
  www.sera.de  
Een dichte beplanting gecombineerd met decoratieve wortels en grotere stenen geven aan het aquarium een decoratieve noot. Daarbij moet men erop letten dat er voldoende vrije ruimte tussen de decoratie in overblijft. Zo kunnen snelle zwemmers zich ten volle uitleven.
Gökkuşağı balığı ve birçok barbun türleri hareketli ancak barışçıldır. Topluluk akvaryumlarında Asya, Batı Afrika, Orta ve Güney Amerika'dan birçok balık türü uyumlu olduğu müddetçe bir arada tutulabilir. Yoğun bitkiler dekoratif kökler ve daha geniş kayalar ile kombine edildiğinde akvaryuma bireysel bir hava katar. Dekorasyon elemanları arasında yeterli boşluk bırakmayı ihmal etmeyiniz. Böylece hzılı yüzenlerin istediği gibi yaşamasına imkan tanırsınız.