zweten – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zweten  "Zweten" of "transpireren" is het verliezen van lichaamsvocht via de zweetklieren in de huid. Ter  "''Ter"'', su ve çözünmüş katılardan (başlıca kloritler) oluşan ve memelilerin derilerindeki ter bezlerinden salgılanan sıvı. Ter salgılama sürecine "terleme" denir. Ter, 2-metilfenol (''o''-kresol) ve 4-metilfenol (''p''-kresol) ve h Ter salgılama sürecine "terleme" denir. Ter, 2-metilfenol (''o''-kresol) ve 4-metilfenol (''p''-kresol) ve hatta eser miktarda da olsa üre gibi koku verici maddeler veya kimyasallar içerir.

Keybot      33 Results   6 Domains
  24 Hits www.badebotti.ch  
Tag archief: Zweten cabine
Tag Archives: Kabin terleme
  3 Hits www.rexona.com  
Feiten over zweten
Ter Hakkında
  2 Hits www.bridgat.com  
Cool appliqués Rits vooraan, lange mouwen, staan kraag Effen kleur, bekleed voltooien SPECIFICATIES Productnaam Jas voor mannen stand kraag Producttype Zweten Model MY291 Kleuropties Grijs, zwart Passen.
Güzel appliqués Fermuarın açık, uzun kollu, stand yaka Düz renk, çizgisiz bitiş TEKNİK ÖZELLİKLER Ürün adı Erkekler stand yaka ceket Ürün türü Terleme Modeli MY291 Renk seçenekleri Gri, siyah Uygun D..
  www.elephantos.com  
Kratom kan verslavend werken als u er niet verantwoordelijk mee omgaat. In dat geval zijn de mogelijk bijwerkingen een hoge mate van nervositeit, moeite met concentreren, misselijkheid, duizeligheid, jeuk, overmatig zweten en hyperactiviteit.
Sorumluluk bilincinde kullanmamanız durumunda Kratom bağımlılık yapıcı olabilir. Bu durumda, kullanmayı bıraktığınız zaman olası yan etkiler yoksunluk sendromu ile birlikte kilo kaybı, deride lekelenme, yüksek gerginlik, konsanrasyon bozukluğu, mide bulantısı, baş dönmesi, kaşınma, aşırı terleme, ve hiperaktivitedir. Bağımlılık şansı eğer eğlence için, arada bir, kullanırsanız daha azdır.
  2 Hits janeiredale.com  
Volgens de nieuwe FDA-normen mag niet langer geclaimd worden dat een product waterproof of zweetproef is, het laat enkel claims toe met betrekking tot waterbestendigheid als de zonbescherming doeltreffend blijft voor 40 tot 80 minuten tijdens het zwemmen of zweten.
güneş koruyuculu ürünleri 40 dakika suya dayanıklıdır. FDA'in yeni yasası gereği ürünler de artık su geçirmez ibaresini kullanılmamaktadır. Sadece " Suya dayanıklıdır" ifadesine izin vermektedir. Bu ibareyi alabilmek içinde ürünlerin yapılan bütün testlerde 40 dakika suya dayanıklılığı ölçülür.