zweven – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      20 Results   9 Domains
  guiminer.org  
Het is mogelijk om statistieken te tonen door boven het pictogram in het systeemvak te zweven. Tevens kunnen miners worden gepauzeerd vanuit het contextmenu van het systeemvak.
Ýstatistikleri görüntülemek için fare tepsi simgesinin üzerine getirilebilir ve madenciler tepsi içerik menüsünden duraklatýlabilir.
  janeiredale.com  
De bolletjes zweven in een verzorgende gel met Aloë Vera, lavendelwater en plantaardige glycerine.
En yüksek teknoloji sanatı aktif maddelerin bozulmasını önleyerek cilde de zaman ile nüfus etmesini sağlar.
  8 Hits www.chinesetimeschool.com  
Zwemmers zweven in 'Dode zee' ...
Dalian 'Dead Sea' yüzücüler...
  5 Hits www.jbl.de  
JBL ProCristal UV-C: ik heb cyanobacteriën in het aquarium en ik heb deze mechanisch verwijdert. Nu zweven er zeker nog enkelen vrij rond en ik wil graag weten of deze door de UV-C gedood worden.
JBL ProCristal UV-C: Akvaryumumda siyano bakteriler var ve ben bunları mekanik yöntemle uzaklaştırdım. Ancak bunların bazıları mutlaka suda serbestçe yüzmeye devam ediyor ve ben UV-C'nin bunları öldürüp öldürmeyeceğini öğrenmek istiyorum.
  junior.edumedia-sciences.com  
Elk dier heeft een manier van voortbewegen ontwikkeld die is aangepast aan zijn milieu. Niet alleen is er een grote variatie in de manieren van voortbewegen (zwemmen, vliegen, lopen, zweven ...), maar daarbinnen is ook nog een grote diversiteit.
Hareket etmek canlılar için hayati önem taşıyan bir özelliktir. Bu özellik hayvanların beslenmelerini, avcılardan kaçmalarını ve bir eş bulmalarını sağlar. Her hayvan kendi bulunduğu çevreye uyum sağlayacak şekilde bir hareket şekli geliştirmiştir. Bu hareket çeşitlerinin farklılığı (yüzme, uçma, yürüme ...) sadece yapılan hareketin farklı olmasını değil aynı zamanda hareket içerisindeki değişiklikleride ortaya çıkarmıştır. Sonuçta, at, insan veya karınca aynı şekilde yürümez.
  www.sera.de  
Het qua inhoud (o.a. 50% spirulina en 16% krill) en structuur (zeer fijne deeltjes zweven in het water) optimaal op plankton lijkende fijnste voeder stimuleert de gezonde groei, het weerstandsvermogen evenals de optimale ontwikkeling en kleuring.
Bu ince toz haline getirilmiş yem içeriği ile (%50 Spirulina ve %16 Krill) ve yapısı (suda yüzen toz mini parçacıklar) ile ideal biçimde doğal plankton barındırır ve de sağlıklı büyüme, hastalığa karşı güçlü direnç ve aynı zamanda da ideal gelişim ve renk oluşumunu destekler. Kusursuz sindirilebilirliği sayesinde su gereksiz yere kirlenmez.
  www.freeconferencecall.com  
Op de Vergaderpagina klikt u op Web Bediening, selecteert u een deelnemer van de lijst van deelnemers en klikt u op Dempen. Op het Dashboard van de Vergadering kan u over de naam van een deelnemer in de lijst van deelnemers zweven en Dempen selecteren.
Evet. Katılımcılar Toplantı Duvarınızdaki yada Toplantı Panosundaki Web Kontrolleri paneli kullanılarak susturulabilir. Toplantı Duvarından, Web Kontrolleri'ne tıklayın, Katılan Listesinden katılımcı seçin ve Sustur'a tıklayın. Toplantı Panosundan, Katılan Listesinde katılımcı isminin üzerine gelin ve Sustur'u seçin.