zwevende – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      13 Results   6 Domains
  www.jbl.de  
Ja, een UV-C brander dood ook vrij in het water zwevende cyanobacteriën.
UV-C brülör suda serbestçe salınan siyano bakterileri de öldürür.
  2 Hits www.pepere.org  
     Maf Star Wars schietspel. Speel met de muis en vang de zwevende "P" om je vuurkracht te verhogen.
     Çilgin bir yildizsavaslari oyunu. Mouse ile oynaniyor, yüzer durumdaki "P"leri yakalayin ki silah gücünüz artsin.
  6 Hits www.sera.de  
De fijne vangnetten van zwart gaas zijn in het bijzonder geschikt voor tere organismes en voor het verwijderen van bladresten en zwevende stoffen. Ze zijn in de beproefde maten van 8 tot 20 centimeter verkrijgbaar.
Siyah süzgeçten yapılmış sık delikli ağlar özellikle hassas organizmalara ve yaprak kalıntıları ile yüzen parçacıklara oldukça uygundur. Dört farklı ebatta bulunur: 8 cm ila 20 cm arası değişir.
  2 Hits www.ewm-group.com  
De druk die uit de fles of ringleiding komt wordt eerst verlaagd. De ingestelde debiethoeveelheid kan op een manometer, samen geijkt met een venturi, worden afgelezen of op een debietmeter met zwevende stoffen.
Alüminyumda MIG kaynaklarında, metalin yüksek oksidasyon eğilimi nedeniyle bunun üzerine çıkan ve Ar / He gaz karışımlarında ise helyum gazının düşük yoğunluğu nedeniyle daha yüksek akış miktarı ayarlanmalıdır. Tüpten veya döngüden gelen gaz akışı öncelikle basınç altında azaltılır. Ayarlanan akış miktarı, bir pitot tüpü ile ayarlanmış olan bir manometreden veya şamandıralı bir gaz test aletinden okunabilir.