zwitsers – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      10 Results   8 Domains
  www.bridgat.com  
Specificaties Productnaam Zwitsers zakmes mes afdrukken sjaal Model X101 Materialen Chiffon Categorie Sjaal Kleuropties Geel, saffier, hemelsblauw, olijfgroen, tangerine, rose/groen Passen Vrouwen Breien Zonder opmaak Afwerking Afge.
Teknik Özellikler Ürün adı İsviçreli ordu bıçak baskı eşarp Modeli X101 Malzemeleri Şifon Kategori Eşarp Renk seçenekleri Sarı safir, gök mavi, zeytin yeşili, mandalina, gül/yeşil Uygun Kadınlar Örgü Düz Bitiş Baskılı Moda elema..
  2 Hits www.nato.int  
De NAVO is zo multifunctioneel dat ze op een Zwitsers zakmes begint te lijken, met alle instrumenten uitgeklapt. Maar zoals we allemaal weten, zijn uitgevouwen zakmessen onhandige dingen, en hoewel ze alles wel zo’n beetje kunnen, zijn ze eigenlijk nergens goed in.
Bu çok işlevli haliyle NATO her türlü alete sahip bir İsviçre çakısına benzemeye başlamıştır. Ama hepimizin bildiği gibi, açılmış bir çakı her şeyi yapacak alete sahip olsa bile hiçbir işe yaramaz. İşte bunun için NATO’nun artık modası geçmiş olan stratejik kavramını gözden geçirmekle başlayarak kendisini yeniden teçhiz etmesi gerekmektedir.
  2 Hits www.partyfortheanimals.nl  
De Zwitsers hebben vorige week in een referendum helaas de mogelijkheid van een dierenadvocaat voor alle deelregeringen van de hand gewezen met zeventig tegen dertig procent. De volksraadpleging was een initiatief van het Tierschutzanwalt-Initiative.
Yaz kapanışından önceki son wordlogumu yazıyorum. Haftaya ÇarÅŸamba günü Rio Janeiro’da dünya veganizm kongresinde konuÅŸma yapmak ve Meat the Truth fimini göstermek üzere bulunacağım. Åžayet yakınlarda isen, sende muhakkak orada ol! Meat the Truth filmini buradan Portekizce alt yazısı ile izliyebilirsiniz Geçen hafta Den Haag’ta yeni kurulmuÅŸ Portekiz hayvan koruma partisi temsilcileri ile görüÅŸmemiz oldu. … Continue Reading
  certifications.controlunion.com  
Bio Suisse is een Zwitsers privélabel voor de biologische markt. De voorwaarden van Bio Suisse moeten worden nageleefd naast die van het Europese biolabel (EU-Organic). In samenwerking met ICBag, de certificeringsinstantie van BioSuisse, maakt ons wereldwijde netwerk van kantoren onder de paraplu van ons geaccrediteerde Nederlandse hoofdkantoor efficiënte en kosteneffectieve certificering mogelijk voor onze klanten.
Bio Suisse İsviçre organik pazarının özel etiketidir. AB-Organik tarafından talep edilen gerekliliklere ek olarak Bio Suisse gereklilikleri de izlenmelidir. BioSuisse Sertifikasyon kuruluşu ICBag ile işbirliği yapan, akredite Hollanda genel merkezimizin çatısı altındaki küresel ofis ağımız sertifikasyonu etkin ve uygun maliyetli hale getirmemizi ve bununla beraber aynı sıkı profesyonel denetim ve sertifikasyon prosedürlerini sürdürmemizi sağlar.
  www.tourbillon.com  
Swatch, dat in 1983 werd opgericht door Nicolas G. Hayek, is een vooraanstaand Zwitsers horlogemaker en een van de populairste merken ter wereld. De eerste Swatch horloges verrasten iedereen door hun revolutionaire concept, creatieve design en uitdagende spirit.
Nicolas G. Hayek'in 1983 yılında lanse ettiği Swatch, İsviçre'nin önde gelen saat imalatçılarından ve dünyanın en popüler markalarındandır. İlk Swatch saatleri herkesi devrimci konseptleri, yaratıcı tasarımları ve kışkırtıcı ruhlarıyla şaşırtmıştı. Swatch bugün de yeni modeller, koleksiyonlar ve özel edisyonlarla inovasyon yapmaya ve şaşırtmaya devam etmektedir. Swatch başlangıcından itibaren sanat ve sanatçılarla bağlantılı olup spor dünyasında da güçlü bir varlık sürdürmektedir.
  www.skype.com  
Indien u zich in de EU bevindt en de Producten binnen de EU worden gekocht en gebruikt, geldt in het algemeen het Luxemburgse btw-tarief van 15%. Als u in Zwitserland gevestigd bent, geldt er een Zwitsers btw-tarief van 8%.
8.4 Vergi: Skype, Skype Kontörü satın alınması sırasında uygun oranda (geçerli vergi kanunları uyarınca) KDV veya diğer dolaylı vergileri tahsil edebilir. AB içerisinde bulunuyorsanız ve Ürünler AB içerisinde satın alınıyor ve kullanılıyorsa %15 Lüksemburg KDV'si genel olarak uygulanır. İsviçre'de yaşıyorsanız, %8 İsviçre KDV'si uygulanır. Bazı ülkelerde başka yerel vergiler de alınabilir. Kupon veya ön ödemeli kart satın aldığınızda, ülkeye bağlı olarak, %15 Lüksemburg KDV'si, yerel KDV veya diğer vergiler uygulanabilir ve kullanım sırasında kupon veya ön ödemeli kartın değerinden düşülebilir. Herhangi bir nedenle vergi dairelerine sonuçta son olarak ödenen miktar satın alma sırasında sizden alınan KDV miktarından daha düşükse Skype'tan gelecek herhangi bir KDV iadesi hakkından açık bir şekilde feragat etmiş sayılırsınız. Skype Kontörü bakiyeniz böyle vergilerden ayrı olarak gösterilir. Aşağıda belirtilen AB ülkeleri, düzeltildiği şekliyle ortak KDV sistemine ilişkin 2006/112/EC sayılı Konsey Yönergesi uyarınca AB KDV kapsamından muaftır. Skype Web sitesi, bu bölgelerden kullanıcıların bu KDV muafiyetinden yararlanmasına imkan tanımamaktadır; bu nedenle şu bölgelerde Ürün sunmamaktayız: Aland Adaları, Buesingen Bölgesi, Campione d'Italia, Ceuta, Channel Adaları, Fransa Deniz Aşırı Bölgeleri, Heligoland Adası, İtalya Lugano Gölü Suları, Kanarya Adaları, Livigno, Melilla ve Mount Athos.