zwoele – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      48 Results   2 Domains
  47 Hits www.bridgat.com  
Stromende ingetogen genade en zwoele charme, deze zwarte lint choker ketting staat in schril contrast met rode bloem charme voor een opvallende visuele belang Gourmetketting voltooit dit elegante choker ketting Specificaties Producttype .
Fışkıran ağırbaşlı lütuf ve boğucu çekicilik, kırmızı çiçek çekicilik için çarpıcı bir görsel ilgi siyah kurdele gerdanlık kolye tezat Bu zarif gerdanlık kolye kaldırıma zinciri tamamlar Teknik Özellikler Ürün türü Gerdanlık kolye ..
  www.prague.fm  
Eén van de meest interessante Barokke kerken van Praag (de kroonluchter binnen is gebaseerd op het ontwerp van de kroon van de tsaar!) en het wordt nog interessanter tijdens zwoele zomeravonden, wanneer locale ensembles en gastorkesten hun shows opvoeren.
Kostel sv. Simone a Judy (St. Simon ve St. Jude Kilisesi). Yahudi Mahallesi’nde bulunan bu kilise aslında kapatılmıştır fakat bu durum koridorlarının sonsuza kadar titretilmeyeceği anlamına gelmez! Restore edilmiş orgu ve mükemmel akustiğiyle, Prag Senfoni Orkestrası, oda konserleri ve resitaller için düzenli olarak burayı kullanmaktadır aynı zamanda da Prag’ın en büyük müzik festivallerinin çoğu içinde en önemli yerlerdendir. Adres: Dušní ulice, Josefov. www.fok.cz