|
|
Potosi per avere pendenze minime, e in effetti si rotola molto bene, il sole è sempre più forte, e posso ben presto liberarsi dal Ärmlingen. Dopo circa 60 km, è tempo per la prima pausa, e poi non c'è davvero nessun modo per andare avanti.
|
|
|
Данас у јутарњим: лепо време. Мало љута, али без облака, сунчано небо. Остатак дана је био добар, али ум није сасвим свеже, и непроспаване ноћи јој је помогао да се одморимо, да је прилично тешко да почнете. Изађи пред 8, првих 10 км онда то иде равно. Потоси да се минималне падинама, а у ствари се ваља веома добро, сунце је све јачи, а ја брзо могу да се ослободе Армлинген. После око 60 км је време за прву паузу, а онда није баш било који начин да се иде. То је црв у њој, ноге су мало гумена, а сада поново јака брдовитом топографију урадити остало. сам фрустрирана сам, и размишљам о томе како да тамо наставите. Мисао о одустајању су увек јасно, и ја ћу заиста само Свети Јаков, и нека не буде бициклизам бициклизам. У једном тренутку сам пролазе малом парку поред пута, и ставио ме на пикник клупу, и спавање круг. Још увек сам уморна, а касније Метро снек ја стварно не могу мотивисати. Хиллс овде су стрме, али кратке. То је подсећа на Западна Вирџинија. Али као што сам сада ураде мислим. Тада осећам левом колену, али ја не могу ни да треба. После дуге вожње да се до 17 сата у против Сент Џејмс, МО, и добити лепа соба у хотелу Даис Инн Мотел. Такође ћу једем резанце, тако да сутра власт се вратио, и сада ћу ићи још један круг у базену, и идите на спавање рано, па спавам дефицита поново да сустигну. Сутра је топографија вероватно као што је данас, можда није тако екстремна, а сутра то може бити знатно равнији.
|