|
|
Dopo un lungo viaggio per arrivare a 17 contro l'orologio a St. James, MO, e ottenere una bella camera al Days Inn Motel. Sono ancora mangiare la pasta, in modo che il potere è domani, e sarà ora un giro più in piscina, e andare a letto presto in modo da recuperare il deficit di dormire di nuovo.
|
|
|
Данас у јутарњим: лепа времена. Мало прохладно, али ведро, сунчано небо. Остатак дан је био добар, али психа није баш свеже, и непроспаване ноћи помогао јој да је остало прилично тешко да се покрене. Излазак пред 8, првих 10 км онда то иде равно. Потоси да дође само минималне преливе и заправо ваљани је прилично добар, сунце је све јачи, а ја ускоро може бити ослободи руке грејачи. После око 60 км, време је за први одмор, и онда нема више заиста у пролазима. То је црв у њој, ноге су мало гумена, а сада опет врло брдовито топографија ће учинити остало. Ја сам фрустриран, и размислите о томе како да наставите тамо. Мисли одвикавање постају јасније, и ја заиста желим само да Ст Јамес, и нека не буде бициклистичке бициклизам. На крају сам пролазе мали парк поред пута, и легне на пикник клупу, и круг сна. Још увек ми је што сам уморан, али и касније Метро ужину не могу да ме стварно мотивише. Брда овде стрме, али кратке. То подсећа на Западна Вирџинија. Али, пошто ја сада мислим да од мене. Онда осећам лево колено, али сада не могу да ураде. После дуго путовање да дођете до 17 од сат у Ст Јамес, МО, и добити леп собу у Холидаи Инн Мотел. Још увек сам једем тестенине, тако да је напајање сутра, а сада ће отићи још један круг у базену, и идите у кревет рано, па сам ухвати поново спавати дефицита. Сутра је топографија вероватно као данас, можда не баш тако екстреман, а прекосутра би требало да буде много равнији.
|