tuaja – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot 19 Results  www.badebotti.ch
  Legen druri HOT | BadeB...  
Ne pastaj i shpëtojmë direkt nga fabrika në Austri. Ne kemi një gamë të gjerë me shumë opsione për Hot Tubs. Imagjinoni dëshiruar vetë tubs nxehtë tuaja së bashku.
Wir liefern direkt ab Werk nach Oesterreich. Wir haben ein breites Angebot mit vielen Optionen an Badefässer. Stellen Sie sich Ihr Wunschbadefass selber zusammen.
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Sibylle në Kërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita zonja Voegeli Faleminderit për interesimin tuaj në produktet tona. Me ne ju mund të krijoni Wellness-oazë tuaj sipas kërkesave tuaja. Ne kemi linjë tonë evropiane, që është shumë i thjeshtë.
Sibylle on Alejo awọn ibeere / Iye owoTi o dara ọjọ Iyaafin Voegeli dupẹ fun rẹ anfani ni awọn ọja wa. Pẹlu wa ti o le ṣẹda rẹ Nini alafia-asale gẹgẹ rẹ lopo. A ni wa European ila ti o jẹ dipo rustic. Modern ati ki o ga ni didara wa Canada Line. Mo ti rán si nyin mejeji ọja ila nipa e-mail. Ọpọlọpọ o ṣeun ati ni irú n ṣakiyesi Sibylle Maglia
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Besten Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten. Me ne ju mund të krijoni Wellness-oazë tuaj sipas kërkesave tuaja. Ne kemi linjë tonë evropiane, që është shumë i thjeshtë. Cilësi moderne dhe të lartë është Line ynë Kanada.
Besten Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten. Pẹlu wa ti o le ṣẹda rẹ Nini alafia-asale gẹgẹ rẹ lopo. A ni wa European ila ti o jẹ dipo rustic. Modern ati ki o ga ni didara wa Canada Line. Mo ti rán si nyin mejeji ọja ila nipa e-mail.
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Ne pastaj i shpëtojmë direkt nga fabrika në Austri. Ne kemi një gamë të gjerë me shumë opsione për Hot Tubs. Imagjinoni dëshiruar vetë tubs nxehtë tuaja së bashku. Ne do t'ju këshillojë personalisht, na telefononi në Tel.
Sibylle on Onigi gbona iwẹGuten Tag Frau Fellinger Vielen Dank für Ihre Kontaktaufnahme. Isiyi owo akojọ ti a rán si nyin nipasẹ e-mail. Wir liefern direkt ab Werk nach Oesterreich. Wir haben ein breites Angebot mit vielen Optionen an Badefässer. Stellen Sie sich Ihr Wunschbadefass selber zusammen. A yoo ni imọran ti o tikalararẹ, pe wa ni Tẹli. +41 (0)52 347 37 27. Ọpọlọpọ o ṣeun ati ni irú n ṣakiyesi Sibylle Maglia
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Sibylle në Druri vorbullMirëdita kampion grua Faleminderit për të na kontaktuar. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi dush dhe sauna kopsht. Ju mund të krijoni oazë juaj personale Wellness sipas dëshirave tuaja. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail.
Sibylle on Onigi WhirlpoolTi o dara ọjọ obinrin asiwaju dupẹ fun kíkàn wa. A ni ibiti o ti kan jakejado wẹ awọn agba ati ọgba saunas. O le ṣẹda rẹ ara ẹni Nini alafia asale gẹgẹ rẹ lopo. Awọn iwe aṣẹ bi alakoko alaye ti a ti rán si o nipasẹ e-mail. O ti wa ni ti o dara ju lati pe wa, Iru 052 347 3727 tabi fun wa ni nọmba foonu rẹ fun callback mọ. O ṣeun pupọ. Tọkàntọkàn, Sibylle Maglia
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Sibylle në Kërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita zonja Voegeli Faleminderit për interesimin tuaj në produktet tona. Me ne ju mund të krijoni Wellness-oazë tuaj sipas kërkesave tuaja. Ne kemi linjë tonë evropiane, që është shumë i thjeshtë.
Sibylle on Alejo awọn ibeere / Iye owoTi o dara ọjọ Iyaafin Voegeli dupẹ fun rẹ anfani ni awọn ọja wa. Pẹlu wa ti o le ṣẹda rẹ Nini alafia-asale gẹgẹ rẹ lopo. A ni wa European ila ti o jẹ dipo rustic. Modern ati ki o ga ni didara wa Canada Line. Mo ti rán si nyin mejeji ọja ila nipa e-mail. Ọpọlọpọ o ṣeun ati ni irú n ṣakiyesi Sibylle Maglia
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Erwin Gabriel në BADEFASS KataloguNe të drejtuar një shtëpi malore dhe janë në rindërtimin. Jam duke kërkuar për një pishinë në natyrë (Jacuzzi) me ngrohje elektrike për 8 Njerëzit. Faleminderit për sugjerimet tuaja. VIU g'freyt së Hüttenwart Erwin
Erwin Gabriel on Katalogi BADEFASSA ṣiṣe kan ki o si wa ni oke ile lori Títún. N wa ohun ita gbangba pool (Jacuzzi) pẹlu ina alapapo fun 8 Awon eniyan. O ṣeun fun awọn didaba rẹ. viu g'freyt ká Hüttenwart Erwin
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Erwin Gabriel në BADEFASS KataloguNe të drejtuar një shtëpi malore dhe janë në rindërtimin. Jam duke kërkuar për një pishinë në natyrë (Jacuzzi) me ngrohje elektrike për 8 Njerëzit. Faleminderit për sugjerimet tuaja. VIU g'freyt së Hüttenwart Erwin
Erwin Gabriel on Katalogi BADEFASSA ṣiṣe kan ki o si wa ni oke ile lori Títún. N wa ohun ita gbangba pool (Jacuzzi) pẹlu ina alapapo fun 8 Awon eniyan. O ṣeun fun awọn didaba rẹ. viu g'freyt ká Hüttenwart Erwin
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Ne pastaj i shpëtojmë direkt nga fabrika në Austri. Ne kemi një gamë të gjerë me shumë opsione për Hot Tubs. Imagjinoni dëshiruar vetë tubs nxehtë tuaja së bashku. Ne do t'ju këshillojë personalisht, na telefononi në Tel.
Sibylle on Onigi gbona iwẹGuten Tag Frau Fellinger Vielen Dank für Ihre Kontaktaufnahme. Isiyi owo akojọ ti a rán si nyin nipasẹ e-mail. Wir liefern direkt ab Werk nach Oesterreich. Wir haben ein breites Angebot mit vielen Optionen an Badefässer. Stellen Sie sich Ihr Wunschbadefass selber zusammen. A yoo ni imọran ti o tikalararẹ, pe wa ni Tẹli. +41 (0)52 347 37 27. Ọpọlọpọ o ṣeun ati ni irú n ṣakiyesi Sibylle Maglia
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Claudia Meister në Druri vorbullMirëmëngjesi Ne jemi shumë të interesuar në produktet tuaja, Hot Tube sowie Saunafass. Ju lutem na dërgoni listat e çmimeve? Ne më pas do të donte të lidhen me ju për të diskutuar detaje të mëtejshme.
Claudia Meister on Onigi WhirlpoolTi o dara owurọ A ni o wa gidigidi nife ninu awọn ọja rẹ, Gbona Tube sowie Saunafass. Se o le jowo fi wa ni owo awọn akojọ? A yoo nigbamii fẹ lati kan si o lati ọrọ awọn alaye siwaju. Ọpọlọpọ awọn ṣeun
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Jürg WINTSCH në Piktura Galerie KOTA & GrillhausJu lutem dërgoni listën e çmimeve për këtë shtëpi skandinave vuaj me email ose postimi. Adresa: Hotel Schweizer Haus, 7516 Faleminderit Maloja për përpjekjet tuaja dhe dëshirat më të mira
Jürg Wintsch on Awọn aworan Galerie KOTA & GrillhausJowo fi owo yi akojọ fun Scandinavian Yiyan ile nipa imeeli tabi post. Adirẹsi: Hotẹẹli Schweizer Haus, 7516 Maloja ṣeun fun akitiyan rẹ ati awọn ti o dara ju lopo
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Jürg WINTSCH në Piktura Galerie KOTA & GrillhausJu lutem dërgoni listën e çmimeve për këtë shtëpi skandinave vuaj me email ose postimi. Adresa: Hotel Schweizer Haus, 7516 Faleminderit Maloja për përpjekjet tuaja dhe dëshirat më të mira
Jürg Wintsch on Awọn aworan Galerie KOTA & GrillhausJowo fi owo yi akojọ fun Scandinavian Yiyan ile nipa imeeli tabi post. Adirẹsi: Hotẹẹli Schweizer Haus, 7516 Maloja ṣeun fun akitiyan rẹ ati awọn ti o dara ju lopo
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Beat Bucher në Katalogu sauna JASHTMEPërshëndetje, Ju lutem më dërgoni katalogun dhe lista e çmimeve tuaj. pyetje: ju mund të veprojë sauna tuaja me sobë me gaz? Të fala dhe faleminderit
Beat Bucher on Katalogi ita gbangba ibi iwẹ olomi gbonaKaabo, Bitte schicken Sie mir Ihren Katalog und die Preisliste. Frage: kann man Ihre Saunen auch mit Gasofen betreiben? Beste Grüsse und vielen Dank
  nr.1 - ab CHF 1699 BADE...  
Ne të drejtuar një shtëpi malore dhe janë në rindërtimin. Jam duke kërkuar për një pishinë në natyrë (Jacuzzi) me ngrohje elektrike për 8 Njerëzit. Faleminderit për sugjerimet tuaja.
A ṣiṣe kan ki o si wa ni oke ile lori Títún. N wa ohun ita gbangba pool (Jacuzzi) pẹlu ina alapapo fun 8 Awon eniyan. O ṣeun fun awọn didaba rẹ.
  Çmimet | BadeBOTTI.CH ...  
Beat Bucher në Katalogu sauna JASHTMEPërshëndetje, Ju lutem më dërgoni katalogun dhe lista e çmimeve tuaj. pyetje: ju mund të veprojë sauna tuaja me sobë me gaz? Të fala dhe faleminderit
Beat Bucher on Katalogi ita gbangba ibi iwẹ olomi gbonaKaabo, Bitte schicken Sie mir Ihren Katalog und die Preisliste. Frage: kann man Ihre Saunen auch mit Gasofen betreiben? Beste Grüsse und vielen Dank
  nr.1 - ab CHF 1699.- BA...  
Ruaj Kliko dhe 'objektiv’ mund të ngarkoni këto dokumente në kompjuterin tuaj. Gëzojnë studimeve tuaja ..
Gbàlà ni Tẹ ki o si 'afojusun’ le po si awọn wọnyi awọn iwe aṣẹ lori kọmputa rẹ. Gbadun rẹ-ẹrọ ..
  Druri vorbull | BadeBOT...  
Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi dush dhe sauna kopsht. Ju mund të krijoni oazë juaj personale Wellness sipas dëshirave tuaja.
A ni ibiti o ti kan jakejado wẹ awọn agba ati ọgba saunas. O le ṣẹda rẹ ara ẹni Nini alafia asale gẹgẹ rẹ lopo.
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Claudia Meister në Druri vorbullMirëmëngjesi Ne jemi shumë të interesuar në produktet tuaja, Hot Tube sowie Saunafass. Ju lutem na dërgoni listat e çmimeve? Ne më pas do të donte të lidhen me ju për të diskutuar detaje të mëtejshme.
Claudia Meister on Onigi WhirlpoolTi o dara owurọ A ni o wa gidigidi nife ninu awọn ọja rẹ, Gbona Tube sowie Saunafass. Se o le jowo fi wa ni owo awọn akojọ? A yoo nigbamii fẹ lati kan si o lati ọrọ awọn alaye siwaju. Ọpọlọpọ awọn ṣeun
  Kërkimet vizitor / Çmim...  
Sibylle në Druri vorbullMirëdita kampion grua Faleminderit për të na kontaktuar. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi dush dhe sauna kopsht. Ju mund të krijoni oazë juaj personale Wellness sipas dëshirave tuaja. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail.
Sibylle on Onigi WhirlpoolTi o dara ọjọ obinrin asiwaju dupẹ fun kíkàn wa. A ni ibiti o ti kan jakejado wẹ awọn agba ati ọgba saunas. O le ṣẹda rẹ ara ẹni Nini alafia asale gẹgẹ rẹ lopo. Awọn iwe aṣẹ bi alakoko alaye ti a ti rán si o nipasẹ e-mail. O ti wa ni ti o dara ju lati pe wa, Iru 052 347 3727 tabi fun wa ni nọmba foonu rẹ fun callback mọ. O ṣeun pupọ. Tọkàntọkàn, Sibylle Maglia