черупки – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot 2 Results  www.sera.de
  Постелка за всички влаж...  
Чисторастителен продукт състои се от влакна от пресовани кокосови черупки. Той е особено устойчив, тъй като е 100% от възобновяеми суровини от насаждения. Нещо повече sera reptil coco soil не съдържа всякакви вредни добавка и тор.
Saf bitkisel ürün, sıkıştırılmış hindistan cevizi kabuğu fiberleri içerir. % 100 yenilenebilir ham bitki maddelerinden yapılan bu ürün, sürdürülebilirdir. Ayrıca, sera reptil coco soil, zararlı gübre ekleri içermez.
  Бърз тест | онлайн лабо...  
Конструкции от каменни плочи покрай стените на аквариума осигуряват пещери за хвърляне на хайвер от цихлидите, както и пукнатини за закрепване на растенията. Празни черупки от кокосов орех също магат да служат като място за хвърляне на хайвер.
Batı Afrikadan olan balıklar durgun suda ve nehirlerin kıyı bölgelerinde yaşarlar. Akvaryum kenarlarına yerleştirilmiş olan taş döşeme yapı bitkilerin doğrudan kaya üzerinde büyümesini sağlamak üzere çatlaklar ve çiklitler için yumurtlama inleri oluşturur. Boş hindistan cevizi kabukları da hazır yumurtlama alanı olarak kabul edilir. Bir characin sürüsü orta su alanlarında oldukça etkinleşir. Yumuşaktan orta sertliğe olan sular bu balıkların ihtiyaçlarını karşılar.