четири – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot 13 Results  www.sera.de
  sera Pflanzenpflege: Al...  
В желанието си да задоволи всички клиенти ориентирани към успешното отглеждане на растения sera разшири своята доказано добра гама продукти за грижа за растенията с четири иновативни продукта.
sera, iyi geliştirilmiş bitki bakımı ürünlerini dört yenilikçi ürünle artırmakta ve müşterilerinin başarılı bitki bakımıyla ilgili isteklerini karşılamaktadır.
  Удобна помощ при подръж...  
Кепчетата от ситна мрежа, изработени от черна мрежа са много подходящи за нежни същества и за премахване на листни остатъци и плаващи частици. Те се предлагат в четири добре доказани размера, вариращи от 8 до 20 см.
Siyah süzgeçten yapılmış sık delikli ağlar özellikle hassas organizmalara ve yaprak kalıntıları ile yüzen parçacıklara oldukça uygundur. Dört farklı ebatta bulunur: 8 cm ila 20 cm arası değişir.
  Сложете край на ненужни...  
Така че всичко е готово за впечатляващ подводен свят в рамките на собствените ви четири стени
Kısacası kendi dört duvarınızın içerisindeki etkileyici su altı dünyası için her şey hazırdır.
  Практични инструменти з...  
Фините кепчета за рибки от черна мрежа са особено подходящи за улавяне на деликатни организми и премахване на листа и плуващи парчета. Кепчетата са налични в четири размера от 8 до 20 см.
Siyah filtre elemanından yapılan ince gözenekli balık kepçelerı özellikle hassas organizmalar ve yaprak parçalarıyla yüzen maddeler için uygundur. Balık kepçelerı 8 ila 20 cm arası dört farklı ebatta mevcuttur.
  Част от природата в дне...  
Великолепни пейзажи с впечатляващи скали и цветни тропически цветове. Този който иска да има подобна гледка не е нужно да обиколи половината свят. Акваскейпа пренася екзотичната ванация между нашите четири стени.
Etkileyici kaya oluşumları ve renkli tropikal bitkilenmeler ile müthiş manzaralar. Rüya gibi doğal manzaraları yakından tecrübe etmek isteyenlerin dünyanın yarısını gezmesine gerek yok. Akuapeyzajlar egzotik tatil yerlerinin sihrini kendi dört duvarınıza getirir.
  Удобна помощ при подръж...  
Аквариумните ентусиасти предпочитат интелигентните решения и са наясно с качеството. Удобните аксесоари за поддръжка на аквариума също играят важна роля. Четири нови продукти от специалиста sera сега осигуряват правилната помощ и по този начин правят хобито още по-приятно.
Akvaryum severler akıllı detayları tercih eder ve kalitenin de bilincindedir. Akvaryum bakımı için uygun aksesuarlar bu nedenle önemlidir. sera uzmanlarından şimdi dört yeni ürün uygun yardımı sunuyor ve bununla hobiyi daha da tatminkar hala getiriyor.
  Привличане на погледа з...  
Кино между собствените ви четири стени: След кратко време за накисване, чипса може да бъде прикрепен с лек натиск на аквариум стъкло. Деликатесите залепват там и привличат обитателите на аквариума. Поради това те идват близо до стъклото на аквариума за ядене.
Kendi dört duvarınızda sinema: Kısa bir batırma sürecinin ardından, takılan yem kıtırları hafifçe bastırarak içten akvaryum camına takılabilir. Gurme lezzetler oraya yapışır ve akvaryum sakinlerini cezbeder. Bu sayede yemek için akvaryum camına yaklaşırlar. Çekingen ve geride duran balıklar bile saklanma huyundan vazgeçip arzu edilen atıştırmalığı ısırık ısırık yer. Bu sayede özel bir beslenme deneyimi imkanı sunulur. Hayvanlar yerken oldukça yakından izlenebilir.
  Практични инструменти з...  
Акваристите придават голямо значение на изкусните детайли и качеството. Ето защо, трябва да имат практични инструменти за поддръжка на аквариума. Специалистите от sera ви предлагат четири подходящи инструмента с които да направите хобито още по-приятно.
Akvaryumcular akıllıca detaylar ve kaliteye büyük önem verirler. Bu nedenle pratik akvaryum bakım aletleri olmazsa olmazdır. Dört akıllı ürünle sera uzmanları uygun aletler sunarak hobiyi çok daha eğlenceli kılıyor.
  Ваканция в Амазонка от ...  
Съдържа 16 литра и размери от 22 см х 30см х 25 см, осигурява достатъчно пространство за творческа подредба на растения, отглеждане на скариди и може едновременно време да се интегрира във всяка дневна. Благодарение на своето пълно оборудване, аквариумът е веднага готов за употреба и осигурява атмосфера между четири стени - без много усилия за поддръжка.
sera’dan Biotop Nano LED Cube 16 gibi bir komple akvaryum, bu büyüleyici manzaraların kusursuz bir şekilde kurulumuna imkan tanır. Akvaryum nano akvaryum bakımı için tüm ön koşulları yerine getirir. 16 litrenin 22 cm x 30 cm x 25 cm içerinde tutulması, yaratıcı bitki dizilimi, karideslerin büyütülmesi için yeterli alan sağlarken aynı zamanda her salona adapte edilebilir. Tak-çalıştır komple ekipmanı sayesinde akvaryum derhal kullanıma hazırdır ve kendi dört duvarınız içerisinde kendi atmosferik ortamınızı sağlar – dahası bunu bakım için aşırı efor sarfetmeden yaparsınız.
  sera - CD 2.0 | Новини ...  
Новия sera диск за аквариум е разделен на четири категории, които винаги може да се разширят, чрез бъдещи ъпдейти: категория Справочник отговаря на основни въпроси и дава съвети за създаване и поддръжка на аквариума.
Yeni sera akvaryum tasarımcısı, yenilikler doğrultusunda sürekli genişletilebilen dört ana kategoriye bölünmüştür. Rehber bölümü, temel soruları yanıtlar ve akvaryumun kurulumu ile bakımıyla ilgili açıklamalar verir. Ayrıca, akvaryum ansiklopedisi 130 balık ve 60 bitki hakkında ayrıntılı bilgiler verir.
  Системна грижа за расте...  
Новата система на sera съдържа два базови и четири системни продукта, които са оптимално приспособени към индивидуалните изисквания на различните растения в аквариума. Специфичните изисквания на растенията към минералите и микроелементите се покриват от продуктите sera flore по един балансиран начин.
Yeni sera bakım sistemi akvaryumlardaki farklı bitkilerin özel ihtiyaçlarına göre optimal bir biçimde ayarlanmış iki temel ve dört sistem bakım ürününden oluşur. Özel besin ihtiyaçları olan bitkilerde ilgili mineral ve eser elementleri ihtiyacı sera flore ürünleri ile dengeli bir şekilde doğrudan telafi edilebilir. Gıda ihtiyaçları diğerlerine nazaran miktar ve çeşitten etkilenir. Aynı şekilde ışık yoğunluğu ve zamanlaması, sıcaklık ve karbon diyoksit kaynağı da etkilidir. Sadece bir tek besin eksiği dahi olsa bitkiler düzgün büyüyemeyecek ve alg eksiklikten faydalanarak yayılacaktır.
  Добре подготвени за сез...  
Налични са четири вида за различни размери на водоемите, които ще ви убедят със своята икономия на енергия и мощен асинхронен двигател: В зависимост от вида, те помпят обем между 3.500 и 12.000 литра на час с много високо налягане.
PP modelleri filtreleme işleri için kusursuz olarak tasarlanmıştır. Her şey hesaba katılarak özellikle enerji tasarruflu ve güçlü eşzamansız motorları sayesinde farklı havuz ebatları için dört tip mevcuttur. Tipine bağlı olarak oldukça yüksek basınçla saatte 3500 ila 12000 litre arası bir hacimle pompalama yapar.