чужденци – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      33 Results   6 Domains
  22 Hits welcome.heilbronn.de  
Служба за чужденци
Yabancılar dairesi
  www.nato.int  
Сега обаче там е пълно с чуждестранни магазини и чужденци, които въртят пари от целия свят.
Ancak bugün, bu bölge uluslararası dükkanlar, çeşitli para birimleri ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen insanlarla dolu.
  4 Hits wordplanet.org  
7 Страната ви е пуста, градовете ви изгорени с огън; Земята ви - чужденци я пояждат пред очите ви, И тя е пуста като разорена от чужденци.
7 Ülkeniz ıssız, kentleriniz ateşe verilmiş. Yabancılar topraklarınızı Gözünüzün önünde yiyip bitiriyor! Sanki ülkenin kökünü kazımışlar.
  4 Hits www.migraweb.ch  
Разрешителните за пребиваване на чужденци от трети страни, ако в края предизвестие напускане, или престоя повече от 6 месеца в чужбина. Те нямат право да се върнат.
EU vatandaşı olmayanlar oturum veya yerleşme haklarından kesin dönüş için vazgeçtiklerinde veya altı aydan fazla isviçre dışında kaldığında oturum haklarını kaybederler.Yeniden geri dönüş hakları yoktur.
  www.apkgplay.com  
Може да направи ученето по плъзнете през БПА ръчно, с помощта на разговор англичаните чрез снимки, рисунка за деца учат английски разговор и забавни занимания за децата да учат английски език, английски думи за децата да се научат да разбират. И аудио Научете английски език за деца сами лесно. Тя може да чете изречения за основен говори на английски с чужденци. английски правопис за децата да се учат.
"Çocuklar için etkinlikler İngilizce çocuklar için diyalog, ingilizce konuşma pratiği İngilizce öğrenin temel İngilizce kolay kullanarak İngilizce öğretimi İngilizce konuşan Pratik çocuklar için interaktif çocuklar için uygulamalar kolaylıkla İngilizce dersleri ile İngilizce konuşan öğrenmek öğrenmek için. , Uygulama, çocuklar İngilizce öğrenmek için interaktif etkinlikler, İngilizce öğrenmek çocuklar için eğlenceli aktiviteler İngilizce konuşan uygulamaya tarafından ücretsiz olarak dinleyerek ingilizce öğrenmek hatırlıyorum. Fotoğraflar üzerinden konuşma İngilizce kullanarak, elle APP ile slayt öğrenme yapabilir, çocuklar için çizgi film İngilizce konuşma ve çocuklar ingilizce dil öğrenmek için çocuklar anlayabiliyorum için ingilizce kelime öğrenmek için eğlenceli aktiviteler öğrenirler. Ve ses kolayca çocuklar kendiniz için İngilizce öğrenmek. Bu yabancılarla İngilizce konuşan bir basic ile ilgili cümleleri okuyabilirsiniz. çocuklar öğrenmek için İngilizce yazım. Nasıl çocuklar için 10 İngilizce ve 2 yıl Anaokulu Onikinci Sınıf veya İlkokul Ortaokul altında ilköğretim ingilizce comprehension.learn öğrenmek için. İngilizce öğrenmek için daha iyi öğrenme iletişimi en üst düzeye çıkarmak için İngilizce konuşun, bebek ingilizce temel öz ücretsiz öğrenir. Bireysel öğrenci veya yurtdışında çalışmak isteyenler konuşmayı dinlemek için öğrenme, cümle temel dil olması. Ya da kendi öğrencilerinin çocukları İngilizce İngilizce konuşmayı öğrenmek, okumak, öğrenmek için kendinizi İngilizce iyi hale getirmek ve oy interaktif yardımcı olduğunu. ingilizce alfabe çocuklar için öğrenirler. çocuklar öğrenmek için İngilizce yazım. Temel İngilizce dilbilgisi ilköğretim okulu. Ne zaman gerçek bir uygulama cümle İngilizce daha iyi utandım değil okuyun. Bu uygulama ise içerik kelime oluşur. İngilizce öğretmek için kılavuzun ihtiyaç duymadan, iş ve günlük kullanımda kullanılan çocuklar ve yetişkinler için Pratik ve tartışma. Çünkü. Basit, anlaşılır, hatta çocukları kullanmak üzere tasarladık. Sadece resimleri gördüm ve diğer artık kullanabilirsiniz basın, çünkü çocuklar dersleri İngilizce öğrenmek öğrenmek mümkün olacak. Kolayca Konuşma. çocuklar için en iyi uygulamalar mobil veya tablet APP ile ingilizce konuşma öğrenmek için. Sadece birkaç adımda yüklü.