ход – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      64 Results   21 Domains
  28 Hits www.nato.int  
ГРЕГОРИАН: В хода на процеса след около четири месеца стана ясно, че има реален интерес да се направи всичко възможно за създаването на истински единна армия,
GREGORIAN: Çalışmalar başladıktan dört ay sonra gerçekten tek bir askeri kuvvet yaratmak için elden geleni yapmak yönünde bir eğilim ortaya çıktı.
  4 Hits www.apkgplay.com  
- на живо изтегляне на лентата за хода на всеки работещ изтегляне.
- indirilen her dosya için Canlı indir ilerleme çubuğu.
  www.auto-data.net  
Ход на буталото
Silindir içi vuruş
  2 Hits tatar.org.ru  
Хода йар булгай сәнең һәр ду галәм42,
Xoda yar bulğay sәneņ hәr du ğәlәm42,
  bosch-precision.com  
Специално конструирани поглъщащи вибрациите шлицови прорези за изключително спокоен ход, значително по-малко шум и вибрации.
Son derece sessiz çalışma, oldukça düşük gürültü ve hissedilir derecede düşük titreşim için özel olarak yapılmış genleşme yarıkları.
  hiltonhonors3.hilton.com  
Присъединяването беше умен ход.
Katılmak akıllıca bir hareketti.
  www.bwin.com  
Получените в хода на този проект резултати намират непрекъснато отражение в разработката на предлаганите от ElectraWorks Limited продукти.
Bu araştırma projesi kapsamında edinilen veriler hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve ElectraWorks Limited tarafından uygulanmaktadır.
  www.bridgat.com  
Класически обла каса с индекси тоягата приложени в час маркери и рутинен връзка верига гривна пълен шик гледам в силно полирани завърши, който улавя светлината всеки ход, вземаш; Изработени от светещи сплав в златно покритие или сребро, обшивка, цвят опции, този часовник разпола.
Stick endeksleri ile klasik yuvarlak durumu saat işaretleri ve groovy bağlantı zinciri bilezik şık bir görünüm içinde çok parlak bitirmek hangi ışığı yakalar tam senin her hareketini uygulanan; Altın kaplama veya gümüş renk kaplama seçenekleri aydınlık alaşım yapılır, bu seyretm..
  logisticsweek.com  
Съставът на вечерния комплекс включва аргинин, L-карнитин и чай мача. За „сутрешната“ напитка учените са решили за различен състав, който влияе положително на хода на деня. Те включват червен грейпфрут и органична форма на хром (хромов пиколинат).
Yoğun araştırma, aktif bileşen kompleksinde greyfurt ve matcha içeren bir kompozisyon geliştirdi. Bu ilaçlar, karbonhidratların, yağların ve enerjinin emilmesini azaltır. Buna ek olarak, “Sabah” hazırlığı aşırı yağların yakılmasını ve böylece tüm gün boyunca etkili bir şekilde enerji sağlanmasını sağlar.
  cars.wizzair.com  
Използваме подходящи бизнес системи и процедури, за да защитим Вашите лични данни. Използваме и процедури за сигурност и технически и физически ограничения за достъпа и използването на лични данни на нашите сървъри.
Kişisel bilgilerinizi korumak için uygun iş sistemleri ve prosedürleri kullanıyoruz. Kişisel bilgilere erişim ve bu bilgilerin kullanılmasına ilişkin olarak sunucularımız üzerinde güvenlik prosedürleri ile teknik ve fiziksel kısıtlamalara da başvurmaktayız. Sadece yetkili personelin çalışmaları süresince kişisel bilgilere erişim izni vardır.
  4 Hits hotornot.com  
Идете на разходка из казанския Кремъл - в сърцето на града. В приятна компания, времето на такова красиво място минава неусетно. Вечерта, когато градът забавя своя ход и красивия каскаден фонтан пред театър Галиаскар Камал е осветен в красиви цветове, идете и се потопете във феерията.
Kazan, Rusya’nın en büyük şehirlerinden biridir ve burada yeni insanlarla tanışmak çok kolaydır. Nereden mi başlamalı? Hot or Not’ya ücretsiz kaydol, Tataristan ve diğer şehirlerden yeni insanlarla tanışmaya başla! Yeni arkadaşların edindiğinde, şehrin tarihi geçmişini keşfetmek daha keyifli olacaktır. Muhteşem manzarasıyla şehrin kalbi olan Kazan Kremlin’de dolaşarak saatlerini geçirebilirsin ve yeni arkadaşınla zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark bile edemezsin!
  2 Hits apothicaire.fr  
то уча се пръв на цял, то е до четене книжарница. То отворен тях до безделие на член покрив на its голям или важен град, такъв гущер с член слънце, до изоставяне its ход от колегия. Кога то does не отивам прям къмрибарски или does не играя нацигулка...
O şimdiki çiftlik hayvanları birlikte -in onun kedi Siamese Mowgli ve onun en iyi arkadaş, ünlü Adam-Kurt. Ile onların karıştırmak, o güvenilir -e doğru birleştirmek alchemical incelemeiçecek hangi -ecek teslim etmek insanlık -in veba -in aptal ve biraz diğer kız kardeş. Münzevi kimse iyice düşünüp taşınmak onun -in laboratuvar üstünde siyah kitap -in hangi o istemek -e doğru açığa vurmak bizi su kuyusu kesin esrarengiz.
  cars.airbaltic.com  
Ние използваме подходящи бизнес системи и процедури за защита и опазване на личната информация, която ни предоставяте. Ние също така използваме процедури за сигурност, технически и физически ограничения за достъп и използване на личната информация на нашите сървъри.
Bize verdiğiniz kişisel verileri korumak ve muhafaza etmek için uygun iş sistemleri ve prosedürlerini kullanmaktayız. Buna ek olarak servislerimizdeki kişisel bilgilere erişim ve onların kullanımı için güvenlik prosedürleri ile teknik ve fiziki sınırlamalar kullanıyoruz. Kişisel bilgilere sadece yetkili çalışanların hizmetlerimizle ilgili görevlerini yerine getirmek için erişimlerine izin verilmektedir.
  3 Hits www.daycoaftermarket.com  
в този раздел ще намерите причините и разрешенията за основните аномалии, свързани с обтегачите, както за първичната транзмисия (замърсяване о окисляване на метала, счупване на централната игла, счупване на контакта за спиране, вдлъбнатини в края на хода), така и за аксесоарната транзмисията (нередовно отваряне на алуминиевата каса на рамото за натоварване, замърсяване и окисляване на метала, счупване на прекъсвача).
bu bölümde birincil transmisyon elemanlarında ve de transmisyon yardımcı elemanlarında görülen en temel anormallikleri ve bunların çözümünü bulabilirsiniz : metal parçanın kirlenmesi ve paslanması (oksidasyon), merkez pimin kırılması, blokaj durdurma kontağının kırılması, tur sonunda göçük olması, yük kolu üzerinde bulunan alüminyum kasanın olağan dışı açılması, blokaj durdurma temas noktasının kırılması.
  4 Hits golf.volkswagen.com  
Опционалният Сензор за мъртвата зона с асистент за излизане от паркомясто предупреждава по време на шофиране, в рамките на системните ограничения, за всички превозни средства, намиращи се в "мъртвата зона". При излизане от паркомясто на заден ход системата наблюдава зоните странично и зад автомобила.
Konforundan kesinlikle vazgeçmek istemeyenler için NORMAL sürücü profili yardıma koşuyor. Sportif bir sürüşün keyfini sürmek ya da bol virajlı yollarda biraz eğlenmek isterseniz de SPORT profili sizin için biçilmiş kaftan. INDIVIDUAL modu ise çok esnek bir mod. Bu modda istediğiniz profilleri bir araya getirebilir; ısıtma, klima sistemi ve far ayarı gibi ayarları önceden kaydedebilirsiniz.