четвърт – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      22 Results   8 Domains
  7 Hits www.nato.int  
Преди смъртта си Алберт Айнщайн прави едно прочуто предсказание: "Не знам какви оръжия ще се използват в Третата световна война, но Четвъртата ще се води с тояги и камъни."
Albert Einstein ölümünden önce geleceğe yönelik müthiş bir tahminde bulundu ve “Üçüncü Dünya Savaşının hangi silahlarla yapılacağını bilmiyorum ama Dördüncü Dünya savaşı taşlar ve sopalarla yapılacak” dedi.
  www.bridgat.com  
СПЕЦИФИКАЦИИ Тип Сутиен и гащи комплект Опции за цвят Бежово, черно, червено, бяло Плат Окото, памук Плат за подплата Полиестер Купа Три четвърт чаша Сутиен затваряне Кука и затваряне на очите Компле.
TEKNİK ÖZELLİKLER Türü Sutyen ve külot seti Renk seçenekleri Bej, siyah, kırmızı, beyaz Kumaş Kafes, pamuk Kumaş kaplama Polyester Kupası Üç çeyrek Kupası Sutyen kapatma Kanca ve göz kapatma Set içer..
  2 Hits blog.counter-strike.net  
След като двата отбора преминаха през мачовете на груповите фази и достигнаха до четвърт и полуфиналите, Ninjas in Pyjamas и Team VeryGames успяха да се изправят един срещу друг във финалната фаза. Този път това се случи на зимния DreamHack турнир за Counter-Strike: Global Offensive.
Bugünün yamasında, Volcano’nun standart de_nuke için yorumladığı elementleri birleştirdik. Buna ek olarak, rekabetçi eşleştirmeyi güncelleştirdik böylece artık oynamak istediğiniz özel harita setlerini yaratabileceksiniz.
  www.google.de  
Над една четвърт от световната земна повърхност, обхващаща над 75% от населението на света, има разделителна способност, по-малка от един метър, което означава, че всеки пиксел представя площ, по-малка от един квадратен метър – почти толкова детайлно, че да се види предното стъкло на автомобил.
Öykünüz sizi nereye götürürse götürsün, Google Earth'ün kullanabileceğiniz uydu kapsamı vardır. Dünya nüfusunun %75'inden fazlasını barındıran, dünyanın kara yüzeyinin dörtte birinden fazlası metrenin altında yüksek çözünürlüğe sahiptir; diğer bir deyişle, her bir piksel bir metre kareden daha küçük bir alanı temsil ederek, bir araba ön camının görülebilmesi için yeterli ayrıntı sağlamaktadır.
  www.pcloud.com  
Поставете курсора на мишката върху иконката със зъбно колело в горния десен ъгъл на вашия акаунт (от дясно на e-mail адреса) и ще се появи падащо меню. Изберете опцията Обратна връзка, която е четвъртата в списъка.
Hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar simgesini bulun, üzerine mouse imlecini getirin ve açılır bir menü belirecektir. Listede dördüncü buton olan, Geribildirim butonuna tıklayın. Açılacak yeni sayfada e-posta adresinizi ve mesajınızı yazarak öneride bulunabilirsiniz. Sonra Mesajı Gönder butonuna tıklayın ve bizden haber bekleyin.