юг – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Юг  :''За "къмпинг Юг" виж Юг (къмпинг)'' Güney  "Güney" ya da eskidilde "cenûp", Güney kutbunu işaret eden yön.Güney pusulanın siyah ucunun gösterdiği yönün tersidir.

Keybot      44 Results   10 Domains
  23 Hits www.nato.int  
Мохамед Кадри Саид представя оценката на Юга за Средиземноморския диалог
Mohammed Kadry Said NATO’nun Akdeniz Diyaloğu’nu bir güneylinin bakış açısından değerlendiriyor.
  welcome.heilbronn.de  
Детска площадка Wertwiesenpark север & юг
Çocuk parkı Wertwiesenpark Nord & Süd
  2 Hits sports.bwin.it  
1-ва дивизия - Юг, Швеция
3rd Division Avd 6, Norveç
  4 Hits wordplanet.org  
7 Обърнете се, тръгнете по пътя си та идете към планинските страни на аморейците и към всичките им съседни места в полето, в поляната в долините, и към юг, и към крайморията в земята на ханаанците, и към Ливан до голямата река, реката Ефрат.
7 `Haydi kalkın, Arava'da, dağlık bölgede, Şefela'da, Negev'de ve Akdeniz kıyısında yaşayan bütün komşu halklara, Amorlular'ın dağlık bölgesine, büyük Fırat Irmağı'na kadar uzanan Kenanlılar ülkesine ve Lübnan'a gidin.
  www.finland-carhire.com  
Финландия, известен също като Република Финландия, се намира в Fennoscandian част на Северна Европа. Република Финландия граничи с Норвегия на север, Естония на юг, Франция на запад и Русия на изток. Страната има население от около 5,4 милиона с мнозинство, живеещи в южната част.
Bu muhteşem turistik yerleri Finlandiya biridir. Bu Laplans Kuzey bölümünde yer almaktadır. Göle balık levrek, somon ve alabalık gibi ev sahipliği farklı türü vardır. Site Hautuumaasaari Adası olarak da adlandırılır.
  8 Hits rail.cc  
Основната линия в Португалия е дъгата от север на юг от Порто до Лисабон. Между двата града има чести експресни влакове на IC и AP. По другите линии обикновено има малко експресни влакове дневно. Международни влакове се движат от Порто до Виго (два пъти на ден), както и от Лисабон до Андай и Мадрид (по един нощен влак).
Portekiz’deki ana demiryolu hattı, Porto’dan Lisbon’a giden kuzey – güney doğrultusundadır. Iki büyük şehir arasında sık seferleri olan şehirlerarası (IC) ve AP ekspres trenleri hizmet vermektedir. Diğer hatlarda ise günde birkaç seferi olan tipik ekspres trenler vardır. Ülkedeki uluslararası trenler ise Porto’dan Vigo’ya (Günde iki defa), Lisbon’dan Hendaye ve Madrid’e (Günde bir gece treni) gitmektedir. Özellikle İspanya sınırında bulunan küçük kasabalara ve güneybatı sahillerine sadece otobüs ile ulaşılabilir.
  2 Hits hotornot.com  
На юг, ще откриете Cahuita, традиционно карибско селце в националния парк Cahuita, в чиито спокойни води расте прекрасен коралов риф. Наблизо е и Puerto Viejo, още едно селце, което си заслужава разходката.
Cahuita’nın güneyinde geleneksel bir Karayip köyü olan durgun su havzaları ve güzel mercan kayalıklarıyla Cahuita Ulusal Parkı bulunmaktadır.Bu bölgenin hemen yakınında gelenksel yerleşim yerleriyle görülmeye değer Puerto Viejo yer alır.Panama sınırı yakınlarında kano kullanmayı sevenlerin özgürce kürek sallayabilecekleri Vida Silvestre Gandoca ve Ulusal Sığınma alanı bulunmakta. Bütün bunlar ve daha fazlası güzel bir eşle daha da eğlenceli hemen Hot or Not’ya katıl. Sohbet edebilir,yeni arkadaşlar edinebilirsin bütün bunlar tamamıyla ücretsiz. Belki de aşkını bulacaksın.Neden ilk buluşmanı ömür boyu unutulmaz bir şekilde Limon’da yapmıyorsun.
  www.apkgplay.com  
Това безплатно приложение рецепта има повече от 1500+ бързи рецепти, разпределени в рамките Деветнадесет основни категории закуска, Paratha, Постенето Рецепти, Къртни Рецепти, Туршия рецепти, салата / супа, сладолед / сок, Roti / нан, вегетариански рецепти, Sambar Рецепти, сладки, фестивал рецепти и деца рецепти, пенджабски рецепти, Юг индийски рецепти, диабет хранителни рецепти, риба и рибни рецепти, Non Вегетариански и ориз рецепти.
Hint Tarifler Kitap App dünyasına hoş geldiniz. Evde yemek pişirmek etrafında oynamaya başlamak için korkmayın. Bizim Tarifler Kitap Ücretsiz uygulama Gıdaların ve Tarifler büyük çevrimdışı koleksiyonuna sahiptir. Birincisi, sizin tarafınızdan yiyecek oluşturan çeşitli yemekler ve tatlar anlamak önemlidir. Bu ücretsiz reçete uygulaması Ondokuz ana kategoriye BreakFast, Paratha, Oruç Tarifler, Chutney Tarifler yayılmış fazla 1500 + hızlı tarifleri vardır, Turşu tarifi, Salata / Çorba, Dondurma / Meyve Suyu, Roti / Naan, Vejetaryen Yemek Tarifleri, sambar Tarifler, Tatlılar, Festival Tarifler, Bebek yemek tarifleri, Pencap Tarifler, Güney Hindistan Tarifler, Diyabet gıda tarifleri, Deniz Yemek tarifleri, Sigara Vejetaryen Ve Pirinç tarifleri.