zomaar – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      37 Results   24 Domains
  2 Hits www.danaher.com  
Houd u strikt aan alle voorwaarden van overheidscontracten. Vervang afgesproken goederen en diensten niet zomaar door iets anders en wijk niet af van de eisen zonder schriftelijke toestemming.
Devlet ihalelerinin koşullarına tamamen uyun. Örneğin, teslim edilmesi gereken ürün veya hizmetleri ikame etmeyin veya önceden yazılı onay olmadan şartnameden sapmayın.
  2 Hits premier.shutterstock.com  
‘Authentiek’ is niet zomaar weer een uitgekauwd modewoord
“Özgün” Abartılan Bir Sözcük Değil
  users.skynet.be  
Corto Maltese, de zeeman van Hugo Pratt, vult zomaar even 4 muren aan de Akenkaai.
Corto Maltese, Hugo Pratt'in denizcisi, Akenkaai'da tek basina 4 duvar doldurur.
  2 Hits www.hidemyass.com  
We zullen nooit zomaar informatie over u verstrekken, tenzij de wet ons daartoe dwingt. En dan nog beschikken we alleen over de IP-adressen die u de afgelopen drie maanden hebt gebruikt.
Yasalar gerektirmedikçe sizinle ilgili hiçbir bilgiyi doğrudan dışarı vermiyoruz. Vermemizi gerektiren bir durumda bile yalnızca son 3 ay içerisinde kullanılan IP adreslerini bulunduruyoruz.
  www.sera.de  
Bij de keuze van het aquarium is de kwaliteit heel belangrijk. Zomaar kunt u onnodig onderhoud vermijden. Deze vereisten vervullen b.v. de compleetsystemen van sera.
Kalite bir akvaryum seçerken çok önemlidir. Gereksiz bakım eforlarını önlemenin tek yolu budur. sera’nın komple sistemi örneğin bu ihtiyacı karşılar.
  3 Hits www.handyrecovery.com  
Neem het niet zomaar van ons aan!
Kendi gözlerinizle görün!
  www.dolomitipark.it  
Wat op het eerste gezicht op een "gewone steen" lijkt, kan bij nadere observatie een groep perfect gevormde, heldere kristallen zijn en wat u in eerste instantie als tak aanziet zou zomaar kunnen veranderen in een prachtige insect.
Ve lütfen, şehrin keşmekeşini unutun ve durup sık sık etrafınıza bakın. İlk bakışta "sıradan taşlar" gibi görünenler mükemmel şekillere sahip renkli ve parlak bir kristal grubunu ya da başlangıçta sadece bir dala benzeyen güzel bir böcek görebilirsiniz. Siz açıklık alanların kıyısındaki tenha bölgelerde dinlenirken ormandaki yaşam sanki orada değilmişsiniz gibi birden canlanacaktır.
  4 Hits www.islamicbulletin.org  
Als ik ieder van jullie honderd dollar zou geven, zomaar, zonder reden, gewoon omdat je hier bent, dan zou je toch tenminste “Dankjewel” zeggen. Maar hoe zit het met je ogen? Je nieren? Je brein? Je leven?
Şimdi konumuzun ikinci yarısı üzerine geçelim. İslam hakkında ne biliyorsun? İslam hakkında ne duymadın şimdiye kadar? Müslümanların ne gibi eylemlerinin şahidi oldun, çünkü İslam ve Müslümanlar arasında bir fark var. Tıpkı bir erkek ve bir baba arasında fark olduğu gibi. Çocuğu olan bir adam - bir babadır, ama baba olmak büyük bir sorumluluktur. Eğer bir erkek bu sorumlulukları yerine getirmiyorsa, mutlaka iyi bir baba değildir. İslam’ın kural ve düzeni var. Eğer bir Müslüman bu kuralları ve emirleri yerine getirmiyorsa, demekki o, iyi bir Müslüman değildir. Böylece Müslümanlar tarafından İslam mukayese edilmez.
  7datarecovery.com  
Bestanden terughalen met Disk Drill is net zo makkelijk als een paar keer op de muis klikken. Disk Drill is niet zomaar gratis downloadbare gegevensherstelsoftware met wat leuke gimmicks, want onze software kan tot wel 500MB volledig scannen, previewen en terughalen zonder kosten.
Disk Drill ile dosya kurtarma, birkaç hızlı tıklama kadar kolaydır. Disk Matkap sadece birkaç hile sunan diğer ücretsiz veri kurtarma yazılımlarından değildir, yazılımımız tamamen tarama, önizleme ve hatta ücretsiz 500MB veri kurtarma yeteneğine sahiptir. 7-Data Recovery kullanıcıları, Disk Drill tarafından sunulan ücretsiz kurtarma yazılımı ile kolayca indirilebiliyor.
  2 Hits www.gran-turismo.com  
In 1969 werd de baan opgeleverd als de Österreichring en tussen 1997 en 2010 stond het circuit bekend als de A1-ring. De snelheden kunnen hoog oplopen dankzij de lange rechte stukken, maar een aantal listige bochten zorgt ervoor dat je niet zomaar een snelle tijd neerzet.
Burası yeşil dağlarla çevrili, Avusturya'nın tarihi şehri Graz'ın kuzey batısında bulunan bir pist. Aslen 1969'da Österreichring olarak kurulan tesis aynı zamanda 1997'den 2010'a kadar A1 adıyla anıldı. Bu aşırı yüksek hız pisti, tam gaz geçilen uzun sektörlere sahip. Ayrıca bu sektörler, hızlı tur zamanlarında kilit rol oynayan keskin teknik virajlarla birleştirildi. 2014'te Formula 1 yarışları 11 yılın ardından bu piste geri döndü. Eski ve yeniyi birleştiren pistin hem tam hem de kısa düzen versiyonları mevcut.
  www.nato.int  
Ook de Baltische Staten hebben hun ongerustheid geuit dat een tijdelijke regeling, die er voor zorgt dat NAVO-vliegtuigen patrouilleren in hun luchtruim, binnenkort zou aflopen; wie zijn zij, zo vragen de Litouwers zich af, dat ze ons zomaar onbeschermd achterlaten?
Bu soruya cevap verebilmek için biraz geriye giderek olanlara bir göz atmamız gerekir. NATO’nun bugünkü faaliyetleri üç geniş kategori altında toplanabilir. Birincisi, İttifak Güneydoğu Avrupa’da barışı koruma faaliyetleri vasıtasıyla Sovyetler Birliği’nin çöküşünün sonuçlarıyla uğraşmaya devam ediyor. Aynı zamanda, bir yandan Ukrayna ve Gürcistan gibi eski Sovyet cumhuriyetlerinin üyelik olasılıklarını araştırırken bir yandan da tam üyeliğe ilgi duymayan Kazakistan gibi ülkelerle ortaklıklar kuruyor. İkinci olarak NATO global terörizme karşı mücadele başlığı altında aralarında Akdeniz’de
  www.google.ad  
Technologie moet werk niet moeilijker maken dan het is, maar juist gemakkelijker en sneller. Het moet ons zoveel mogelijk uit handen worden genomen, zodat er ruimte vrijkomt voor ideeën en de inspiratie ons zomaar kan overvallen.
Çalışmak kâr hesaplaması yapmaktan, arz ve talep arasında denge sağlamaktan veya birilerinin masasına evrak yığmaktan çok daha fazlasıdır. Çalışmak, kişilerin bir araya gelerek hayal etmesi, çözümler bulması, hızlı hareket etmesi ve üretmesidir. Fikir paylaşmak, fikirleri birlikte geliştirmek ve işlerin herhangi bir yerden yapılmasını sağlamak için kişilerin kolayca bağlantı kurabilmesi gerekir.Teknolojinin çalışmayı zorlaştırması değil, daha kolay ve daha hızlı hale getirmesi gerekir. Engel oluşturmaktan çıkıp, fikirlerimizin gelişeceği ve düşüncelerin her an serbestçe ortaya çıkabileceği bir ortama yer açmalıdır. Hayatımızı kolaylaştıran araçlar kullandığımızda işimizi en iyi şekilde yapabiliriz.
  www.whylinuxisbetter.net  
Elke keer dat u iets wilt wijzigen van het systeem, moet u een administratorwachtwoord ingeven (en als u geen administrator bent op het systeem, kan u dit simpelweg niet doen). Virussen kunnen niet zomaar rondgaan en verwijderen of wijzigen aan het systeem wat ze willen: ze hebben geen rechten hiervoor.
Linux akıllı bir yetkilendirme yönetimi kullanır. Windows (ve her yüklediğiniz program) sistemde istediğini yapabilme yetkisine sahiptir. Sizin emek harcadığınız işinizin yok olmasına yol açan sisteminize ceza vermek istiyorsanız , sistem klasörüne gidip istediğiniz dosyayı silebilirsiniz: Windows sizi durdurmayacaktır. Tabi ki bilgisayarı baştan başlattığınızda bela başlayacaktır. Şimdi bir düşünün, siz sistem klasörüne gidip o dosyaları silebiliyorsanız, diğer programlar da bunu yapabilir, ve her şeyi berbat edebilir. Linux buna izin vermez. Sistemle ilgili şeylere müdahele etmek istediğinizde Yönetici şifresi girmek zorundasınız (kısacası sistemde Yönetici değilseniz sisteme müdahele edemezsiniz). Virüsler istediği yere gidip istediği şeyleri değiştiremez veya yok edemez çünkü buna yetkileri yoktur.