zorgvuldige – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      20 Results   14 Domains
  www.optiflor.nl  
Opti-flor hecht veel waarde aan een zorgvuldige omgang met de natuur. Wij onttrekken daarom geen planten uit het wild. Dit doen wij enerzijds om de natuur ongerept te laten en anderzijds om te voorkomen dat er eventuele ziektekiemen worden geïmporteerd.
Opti-flor, doğa ile ilişkilere büyük değer verir. Bu nedenle bitkileri yabani yaşamdan koparmıyoruz. Bunu bir taraftan doğayı bakir haliyle bırakarak, diğer taraftan olası hasta filizlerin ithalatını önleyerek yapıyoruz.
  www.sera.de  
Aquascaper weten: Na het ontwerp en de inrichting van de plantenrijke onderwaterwereld is het regelmatige en zorgvuldige onderhoud de sleutel voor een geslaagd en duurzaam aquarium. Zes professionele bemestingsmiddelen van de aquaristiek-specialist sera zijn daarbij onontbeerlijke helpers.
Akuapeyzajcılar bilir: Birçok bitki ile su altı dünyanızı tasarlayıp kurduktan sonra tankın düzenli ve dikkatli bakımı başarılı ve kalıcı bir akvaryumun anahtarıdır. sera akvaryum bakımı uzmanından altı profesyonel gübre ile olmazsa olmaz yardımı sunar.
  2 Hits www.bridgat.com  
Zorgvuldige vakmanschap Single-breasted Geaccentueerd met epauletten ontwerp Effen kleur Gereserveerd voor slanke figuur Beschikbaar in zwarte, grijze en rode kleuropties SPECIFICATIES Type Shirt Model Sk-51 Kleuropties .
Titiz işçilik Düğmeli Apoletler tasarımı ile aksanlı Düz renk İnce rakam için saklıdır Siyah, gri ve kırmızı renk seçenekleri mevcuttur         TEKNİK ÖZELLİKLER Türü Gömlek Modeli Sk-51 Renk seçenekleri Siyah, gri, kırmızı ..
  www.aix-scientifics.de  
Elk medisch onderzoek met menselijke proefpersonen moet worden voorafgegaan door een zorgvuldige beoordeling van de voorspelbare risico's en bezwaren voor de individuen en groepen betrokken bij het onderzoek in vergelijking met de te verwachten voordelen voor hen en voor andere personen of groepen die zijn getroffen door de aandoening in onderzoek.
İnsanlar üzerinde yapılan tüm tıbbi araştırmalar öncesinde, araştırmada yer alacak kişilere ve gruplara yönelik öngörülebilir riskler ve yükler titizlikle değerlendirilmeli; bu riskler ve yükler, söz konusu kişilerin ve araştırma konusu olan hastalık ya da etmenden etkilenen diğer birey veya grupların araştırmadan sağlayabilecekleri yararlarla karşılaştırılarak karar verilmelidir.
  www.mondozoopark.com  
Nadat wij een zorgvuldige selectie hebben gemaakt van alle diersoorten op aarde, hebben wij de meest charmante dieren gekozen die zich in uw dierentuin kunnen voortplanten. Er zijn nieuwe soorten te ontdekken die u aan het spel kunt toevoegen.
Tüm gezegenden binlerce hayvan türünü inceledikten sonra, sizin seçiminizle büyüleyici hayvanların hayvanat bahçenizde üremesini sağlayacak sistemi kurduk. Oyuna sürekli, yeni, heyecan verici hayvanlar eklendi. Hayvanların dünyasında olağanüstü bir maceraya dalış yapın!
  www.sagex3.com  
Na een zorgvuldige bestudering van de meest vooraanstaande bedrijfsbeheersoftwaretoepassingen koos Altrad Groep voor Sage X3 vanwege de moderne architectuur, de snelle implementatie en de mogelijkheid om te integreren met veel van de bestaande softwaretoepassingen van het bedrijf.
Önde gelen işletme yönetimi yazılım uygulamalarını özenle inceleyen Altrad Group, modern mimarisi, kısa sürede hizmete alma imkanı ve şirketin mevcut yazılım uygulamalarından birçoğu ile entegre olabilme özelliği dolayısı ile Sage X3’ü seçti.
  4 Hits www.nato.int  
Een zorgvuldige planning is de sleutel tot het succes van strategische communicatie. Dit betekent het geven van opdrachten, de interpretatie van onderzoek, en het ontwikkelen van in elkaar grijpende plannen met meerdere lagen.
Başarılı stratejik iletişimin anahtarı ayrıntılı planlamadır. Bu da araştırmaların yorumlanmasını ve birbirine bağlı çok katmanlı planların geliştirilmesini gerektirir. Daha sonra entegre kampanyaları uygulamak ve etkilerini ölçmek için teknik kaynaklar ve beceriler kullanılmalıdır.
  www.solar-fabrik.de  
Ze staan garant voor het hoogste rendement en optimale opbrengsten. Solar Fabrik waarborgt de buitengewone kwaliteit van haar Premium-modules door middel van zorgvuldige selectie van de componenten, duurzaamheidsproeven en een constante kwaliteitsborging.
Solar Fabrik ürünleri, uzun yılların deneyimini, yeni güdüleri ve yenilikçi gelişmeleri temsil eder. En yüksek kârlılık ve en iyi gelirlerin garantisidir. Bileşenlerin özenle seçilmesi, uzun süreli testler ve sürekli kalite güvencesi sayesinde Solar Fabrik, Premium Modüllerinin olağandışı kalitesini garantiler. Bu şekilde müşterilerine, pazarda eşsiz olan 20 yıllık ürün garantisi sunar.
  www.ngyc.com  
Het vereist meer dan een dozijn procedures om een ​​product te maken, dat het moeilijk is om te vermijden de ongevulde Corners in het verwerken van of werken in het inspectieproces. Dus, moet het worden bewaard in strikte aandacht en zorgvuldige bescherming bij bewerken, testen, transport of Application, Toch Kleine Ongevulde Hoeken kunnen niet volledig worden voorkomen.
Samaryum Kobalt Mıknatıslar Of Fiziksel Özellikleri Bu mıknatıslar Edge Of Part On A Little talaş ya da doldurulmamış Köşeler Neden Olacak bile Minik Kuvvetleri tarafından, Çok Kırılgan (Glass daha bile Gevrek) Are. It Teftiş Sürecinde İşleme Veya Çalışma In Unfilled Köşeler kaçının zor olduğunu, bir ürünü yapmak bir düzineden fazla Prosedürler gerektirir. Yani, O İşleme, Test, Ulaştırma, Ya Uygulama, Yine de, Küçük Dolgusuz Köşeler Tamamen önlenemez Sıkı Dikkat Ve Dikkatli Koruma, tutulması gerekir.
  ar2006.emcdda.europa.eu  
Desalniettemin is in Europa als geheel een enorme inspanning geleverd om dit soort problemen aan te pakken en is er concrete voortgang geboekt, hetgeen betekent dat Europese beleidsmakers moeilijke keuzen hebben moeten maken na zorgvuldige bestudering van aanwezige bewijzen.
Mevcut bilgiler bize sürekli dikkatli olma gereğini ve rahatlamanın tehlikelerini hatırlatmaktadır. Bu raporda uyuşturucuya bağlı HIV enfeksiyonları ve uyuşturucuya bağlı ölümlere ilişkin olarak uyarılar yer almaktadır. Bununla beraber, genel olarak Avrupa’da, bu gibi sorunlara eğilmek için olağanüstü çabalar gösterilmiş ve somut ilerlemeler kaydedilmiştir. Bu durum, Avrupa’da politika yapıcıların güç tercihlerde bulunmak durumunda kalmış oldukları ve eldeki kanıtları dikkatle inceledikten sonra da bu tercihleri yaptıkları anlamına gelmiştir. Böylesi bir politika perspektifi alkışlanmalıdır. Dünyadaki uyuşturucu sorunu tartışmasında, dengeli ve kanıt esaslı bir yaklaşım ihtiyacına ilişkin görüşler de oldukça fazladır. Avrupa’da, belki de başka hiçbir yerde olmadığı kadar, bu konuşmalar gerçek olmuştur. Üye Devletlerimiz arasında, her birinin karşı karşıya olduğu uyuşturucu sorununun ayrıntılarındaki ve eyleme yönelik önceliklerindeki farklılıklara rağmen, uyuşturucu arzını azaltmak üzere bilgi paylaşımı ve işbirliği yapmanın önemi için olduğu kadar, arz azaltma faaliyetlerini talep azaltma tedbirleriyle dengeleme ihtiyacına yönelik de ortak bir fikir birliği bulunmaktadır ve hangi program ve eylemlerin vatandaşlarımız için en iyi faydayı sağlayabileceğine dair zor kararların alınmasında kanıt esaslı hareket etme gereğine ilişkin olarak da mutabakat artmaktadır. Bu Avrupa yaklaşımı yalnızca Avrupa’nın yeni uyuşturucu stratejisinde değil, aynı zamanda Üye Devletlerimiz’in kabul etmiş olduğu ulusal uyuşturucu stratejilerinde, Avrupa’dan bu konu hakkında çıkan daha güçlü ve ortak seste ve EMCDDA’nın çalışmalarında da kendini göstermekte olup, biz de Avrupa’daki uyuşturucu sorunu hakkındaki mevcut bilgilerin tarafsız ve bilimsel açıdan sıkı bir analizini sunmak yoluyla bilgilendirilen politika yapıcılığını kolaylaştırmak konusunda üzerimize düşeni yerine getirmeye çalışmaktayız.