zuidelijke – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      283 Results   73 Domains
  10 Hits www.chinesetimeschool.com  
[Provincie Jiangxi] Wuyuan, een sprookjesland in de zuidelijke provincie Jiangxi
[Jiangxi eyaletinin] Wuyuan, bir fairyland Jiangxi ili
  16 Hits www.nato.int  
Mohamed Kadry Said geeft een Zuidelijke analyse van de Mediterrane Dialoog.
Mohammed Kadry Said NATO’nun Akdeniz Diyaloğu’nu bir güneylinin bakış açısından değerlendiriyor.
  www.cea.org.cy  
6. Profiteer van zonne-energie om uw gebouw te verwarmen. Op zonnige winterdagen opent u de gordijnen en luiken op de zuidelijke ramen zodat de zon de ruimte kan betreden.
6. Binanızı ısıtmak için güneş enerjisinden yararlanın. Güneşli kış günlerinde, güneşin alana girmesine izin vermek için güney pencereleri üzerindeki perdeleri ve kepenkleri açın.
  2 Hits www.takenouchi-documents.com  
Atsutamiya-gu schrijn: Het heiligdom is gebouwd om Kusanagi-no-Tsurugi verankeren en gelegen in het zuidelijke deel van Nagoya City.
Atsutamiya-gu türbe: türbe Kusanagi-no-Tsurugi enshrine inşa ve Nagoya Şehir güney kesiminde yer almaktadır.
  7 Hits www.dolomitipark.it  
Een route door hoge bergen en het voor de zuidelijke hellingen van Vette di Feltre zo karakteristieke glaciale karstlandschap in een zeldzaam mooie omgeving die opgefleurd wordt door een unieke flora.
Vette di Feltre'nin güney yamaçlarının karateristik özelliklerini yansıtan harikulade buzul-karstik havzalar boyunca, benzersiz bir bitki örtüsü ile zenginleşmiş ender bir güzelliğe sahip çevrede yüksek dağ yolu. Manzarayı yeni gözlerle "okuma" fırsatı.
  2 Hits www.q-lab.com  
Q-Lab Florida heeft de meest zuidelijke ligging van alle installaties voor verouderingsproeven in de open lucht in de Verenigde Staten.
Q-Lab Florida, Amerika’daki diğer açık hava yaşlandırma tesislerine göre en güney maruz kalma uygulamasına sahiptir.
  2 Hits rail.cc  
Het zuidelijke gedeelte van Kristinehamn naar Mora is tegenwoordig voor het grootste gedeelte gesloten, maar het overgebleven gedeelte van Mora via Östersund naar Gällivare is nog steeds geopend voor publiek.
Inland Hattı veya Inlandsbanan, İsveç’teki Kristinehamn’dan başlayıp Mora ve Östersund üzerinden geçerek kuzeydeki Gällivare’ye ulaşan ve yaklaşık olarak 1300 km uzunluğunda olan bir demiryolu hattıdır. Kristinehamn ile Mora arasındaki güneyde kalan kısmın büyük bir çoğunluğu bugünlerde kapalı olmasına rağmen Mora’dan Östersund ve Gällivare’ye uzanan bölüm yolcu trafiğine açık durumdadır. Bu faal olan bölümün uzunluğu ise 1000 kilometrenin üzerindedir.
  www.jbl.de  
Om deze reden moet het etiket vaak in een meertalige versie zijn. België, bijvoorbeeld, heeft Nederlands voor de noordelijke regio en Frans voor de zuidelijke regio nodig. Taiwanezen spreken niet hetzelfde Chinees als de Chinezen op het vasteland en in Hong Kong geven ze de voorkeur aan Engels.
JBL yıllar içerisinde gelişerek global bir oyuncu konumuna gelmiş olup hali hazırda 65 ülkeye ürün sevk etmekte ve bu sevkiyatın bir kısmı da buralardan daha başka ülkelere gönderilmektedir. İhracatın en fazla olduğu ülke Fransa, ihracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya'ya en uzak olanı ise Yeni Zelanda'dır. İhracat aynı zamanda ihracatın yapıldığı ülkelerin özel gereksinimlerinin karşılanması anlamına gelir. Bu nedenle ürünlerin üzerindeki etiketlerin çoğu zaman birden fazla dilde kaleme alınmış olması gerekir. Örneğin Belçika'nın kuzeyinde Felemenkçe, güneyinde ise Fransızca konuşulmaktadır. Tayvanlılar ana karada yaşayan Çinlilerden farklı bir Çince konuşur, buna karşılık Hong Kong'da İngilizce tercih edilmektedir. Asya'da Arowana veya Flowerhorn çiklit gibi balık türleri Avrupa'ya göre daha fazla tercih edilirken Fransa ve Hollanda'da dünyanın diğer yerlerinden daha fazla kırmızı balık satılır. Yani akvaristlik, teraristik ve havuz bakımı dünyanın her yerinde farklıdır ve uyarlama gerektirir.
  2 Hits www.ppep.org  
Arnold diende als de bestuurder, monteur, en leraar van een omgebouwde 1957 Chevy (48 de school passagiersbus) met de naam "La Trotuga" ("De schildpad"). Eerste kantoor PPEP werd gevestigd in Pueblo Gardens in het zuidelijke deel van Tucson.
PPEP geçmiş üzerinde kapsar 45 "kırsal yaşam kalitesini artırmak." misyonunu yerine kendine yeterlilik yönünde sosyal, ekonomik programlar aracılığıyla kırsal insanları Empowering onlarca yıl. Bu PPEP, A.Ş.. programları Ağustos'ta başladı 24, 1967, Kırsal Pima County. Dr. John David Arnold, PPEP ilk öğrencilerinin kurucusu Santa Cruz Vadisi Pekan ve Pamuk büyüyen bölgedeki çiftçiler Yatırım Şirketi Bracero göçmen farmworkers işverenler vardı. Dr. Arnold sürücüsü olarak görev, mekanik, ve dönüştürülmüş bir öğretmen 1957 Avlamak (48 Yolcu okul otobüsü) "La Trotuga" İsimli ("Kaplumbağa"). PPEP ilk ofis Tucson Güney kesiminde Pueblo Gardens yer oldu. Bu Dr muhafaza edildi. Babası John Patton Arnold ile Arnold oturma odası (emekli gazeteci / mucit) onun gönüllü ofisine telefon cevaplama ve ziyaretçiler tebrik olarak. O mütevazı başlayan PPEP Gönderen, A.Ş.. sosyal, ekonomik kalkınma programları ve topluluk temelli panoları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar sayısız oluşmasına neden oldu.
  46 Hits www.eso.org  
Deze indrukwekkende foto met uitzicht op het Paranal observatorium is tijdens zonsondergang gemaakt door Gabriel Brammer, één van de ESO Foto ambassadeurs. Er zijn twee kometen op te zien die momenteel langs de zuidelijke hemel trekken.

Bu etkileyici fotoÄŸraf, 5 Mart 2013 tarihinde ESO FotoÄŸraf Elçileri’nden biri olan Gabriel Brammer tarafından yakalanmıştır. FotoÄŸraf, çekildiÄŸi sırada güney gökyüzünde hareket eden iki kuyruklu yıldızı ve Paranal Gözlemevi’nin günbatımı manzarasını gözler önüne seriyor. Görüntünün sağında, ufka yakın bölgede, iki kuyruklu yıldızdan en parlağı, büyük ölçüde güneÅŸ ışığını yansıtan tozun oluÅŸturduÄŸu parlak kuyruÄŸuyla C/2011 L4 Kuyruklu Yıldız (Pan-STARRS) öne çıkıyor. Görüntünün ortasında, Cerro Paranal’ın saÄŸ yamacının hemen üzerinde, çekirdeÄŸinin çevresini saran yeÅŸilimsi yıldız bulutu ve diÄŸer kuyruklu yıldıza göre daha sönük kuyruÄŸuyla C/2012 F6 Kuyruklu Yıldız (Lemmon) görülebilir. Kuyruklu yıldızın yeÅŸil rengi, yıldız bulutunda güneÅŸ ışığı ile gazların iyonlaÅŸması sonucunda ortaya çıkıyor. Bu fotoÄŸrafta üçüncü bir kuyruklu yıldız olduÄŸunu düÅŸünebilirsiniz, ancak Lemmon ve Pan-STARRS kuyruklu yıldızları arasında pır pır eden parlak gökcismi, doÄŸru zamanda ve doÄŸru yerde atmosferde yanarken ÅŸans eseri keÅŸfedilen bir göktaşıdır.

Ä°letiÅŸim

Özge A. Uçarcı
Ankara Üniversitesi, ESON Türkiye Ekibi
Ankara, Türkiye
E-posta: ozgeucarci@gmail.com

  2 Hits www.sommercard.info  
Tussen de geweldige, zuidelijke wanden van de Dachstein en de Schladminger Tauern vindt u alle hoogtepunten die de winter in de Alpen te bieden heeft.
Between the magnificent southern walls of the Dachstein and the Schladminger Tauern, you will discover all of the highlights an Alpine winter has to offer.
  accounts.google.com  
Afghanistan (‫افغانستان‬‎) Ålandeilanden (Åland) Albanië (Shqipëria) Algerije (‫الجزائر‬‎) Amerikaanse Maagdeneilanden (U.S. Virgin Islands) Amerikaans Samoa (American Samoa) Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda (Antigua and Barbuda) Argentinië (Argentina) Armenië (Հայաստանի Հանրապետություն) Aruba Ascension (Ascension Island) Australië (Australia) Azerbeidzjan (Azərbaycan) Bahama’s (Bahamas) Bahrein (‫البحرين‬‎) Bangladesh (বাংলাদেশ) Barbados België Belize Benin (Bénin) Bermuda Bhutan (འབྲུག) Bolivia Bosnië en Herzegovina (Bosna i Hercegovina) Botswana Bouveteiland (Bouvet Island) Brazilië (Brasil) Britse Gebieden in de Indische Oceaan (British Indian Ocean Territory) Britse Maagdeneilanden (British Virgin Islands) Brunei Bulgarije (България) Burkina Faso Burundi (Uburundi) Cambodja (កម្ពុជា) Canada Canarische Eilanden (Islas Canarias) Caribisch Nederland (Caribbean Netherlands) Caymaneilanden (Cayman Islands) Centraal-Afrikaanse Republiek (République centrafricaine) Ceuta en Melilla (Ceuta y Melilla) Chili (Chile) China (中国) Christmaseiland (Christmas Island) Clipperton (Île Clipperton) Cocoseilanden (Cocos [Keeling] Islands) Colombia Comoren (‫جزر القمر‬‎) Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa (Jamhuri ya Kidemokrasia ya Kongo) Cookeilanden (Cook Islands) Costa Rica Cuba Curaçao Cyprus (Κύπρος) Denemarken (Danmark) Diego Garcia Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek (República Dominicana) Duitsland (Deutschland) Ecuador Egypte (‫مصر‬‎) El Salvador Equatoriaal-Guinea (Guinea Ecuatorial) Eritrea Estland (Eesti) Ethiopië (Ethiopia) Faeröer (Føroyar) Falklandeilanden (Falkland Islands [Islas Malvinas]) Fiji Filipijnen (Philippines) Finland (Suomi) Frankrijk (France) Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan (Terres australes françaises) Frans-Guyana (Guyane française) Frans-Polynesië (Polynésie française) Gabon Gambia Georgië (საქართველო) Ghana (Gaana) Gibraltar Grenada Griekenland (Ελλάδα) Groenland (Greenland) Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinee (Guinée) Guinee-Bissau (Guiné Bissau) Guyana Haïti (Haiti) Heard- en McDonaldeilanden (Heard Island and McDonald Islands) Honduras Hongarije (Magyarország) Hongkong (香港) Ierland (Ireland) IJsland (Ísland) India (भारत) Indonesië (Indonesia) Irak (‫العراق‬‎) Iran (‫ایران‬‎) Isle of Man Israël (‫ישראל‬‎) Italië (Italia) Ivoorkust (Côte d’Ivoire) Jamaica Japan (日本) Jemen (‫اليمن‬‎) Jersey Jordanië (‫الأردن‬‎) Kaapverdië (Kabu Verdi) Kameroen (Cameroun) Kazachstan (Казахстан) Kenia (Kenya) Ki
ABD (United States) ABD Dış Adaları (U.S. Outlying Islands) ABD Virjin Adaları (U.S. Virgin Islands) Afganistan (‫افغانستان‬‎) Åland Adaları (Åland) Almanya (Deutschland) Amerikan Samoası (American Samoa) Andorra Angola Anguilla Antarktika (Antarctica) Antigua ve Barbuda (Antigua and Barbuda) Arjantin (Argentina) Arnavutluk (Shqipëria) Aruba Ascension Adası (Ascension Island) Avustralya (Australia) Avusturya (Österreich) Azerbaycan (Azərbaycan) Bahamalar (Bahamas) Bahreyn (‫البحرين‬‎) Bangladeş (বাংলাদেশ) Barbados Batı Sahara (‫الصحراء الغربية‬‎) Belçika (België) Belize Benin (Bénin) Bermuda Beyaz Rusya (Беларусь) Birleşik Arap Emirlikleri (‫الإمارات العربية المتحدة‬‎) Birleşik Krallık (United Kingdom) Bolivya (Bolivia) Bosna Hersek (Bosna i Hercegovina) Botsvana (Botswana) Bouvet Adası (Bouvet Island) Brezilya (Brasil) Britanya Virjin Adaları (British Virgin Islands) Brunei Bulgaristan (България) Burkina Faso Burundi (Uburundi) Butan (འབྲུག) Cape Verde (Kabu Verdi) Cayman Adaları (Cayman Islands) Cebelitarık (Gibraltar) Ceuta ve Melilla (Ceuta y Melilla) Cezayir (‫الجزائر‬‎) Christmas Adası (Christmas Island) Cibuti (Djibouti) Clipperton Adası (Île Clipperton) Cocos [Keeling] Adaları (Cocos [Keeling] Islands) Cook Adaları (Cook Islands) Curaçao Çad (Tchad) Çek Cumhuriyeti (Česká republika) Çin (中国) Danimarka (Danmark) Diego Garcia Dominika (Dominica) Dominik Cumhuriyeti (República Dominicana) Ekvador (Ecuador) Ekvator Ginesi (Guinea Ecuatorial) El Salvador Endonezya (Indonesia) Eritre (Eritrea) Ermenistan (Հայաստանի Հանրապետություն) Estonya (Eesti) Etiyopya (Ethiopia) Falkland Adaları (Falkland Islands [Islas Malvinas]) Faroe Adaları (Føroyar) Fas (‫المغرب‬‎) Fiji Fildişi Sahili (Côte d’Ivoire) Filipinler (Philippines) Filistin Bölgeleri (‫فلسطين‬‎) Finlandiya (Suomi) Fransa (France) Fransız Guyanası (Guyane française) Fransız Güney Bölgeleri (Terres australes françaises) Fransız Polinezyası (Polynésie française) Gabon Gambiya (Gambia) Gana (Gaana) Gine (Guinée) Gine-Bissau (Guiné Bissau) Grenada Grönland (Greenland) Guadalupe (Guadeloupe) Guam Guatemala Guernsey Guyana Güney Afrika (South Africa) Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları (South Georgia and the South Sandwich Islands) Güney Kıbrıs Rum Kesimi (Κύπρος) Güney Kore (대한민국) Güney Sudan (‫جنوب السودان‬‎) Gürcistan (საქართველო) Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları (Heard Island and McDonald Islands) Hırvatistan (Hrvatska) Hindistan (भारत) Hollanda (Nederland) Honduras Hong Kong (香港) Irak (‫العراق
  4 Hits www.anko.com.tw  
Zoek op landAndorraVerenigde Arabische EmiratenAntigua en BarbudaAnguillaAlbaniëArmeniëNederlandse AntillenAngolaAntarcticaArgentiniëAmerikaans SamoaOostenrijkAustraliëArubaAzerbeidzjanBosnië-HerzegovinaBarbadosBangladeshBelgiëBurkina FasoBulgarijeBahreinBoeroendiBeninBermudaBrunei DarussalamBoliviaBraziliëBahamasBhutanBouvet IslandBotswanaWit-RuslandBelizeCanadaCocos (Keeling) eilandenCongoZwitserlandCote D'IovireCook EilandenChiliKameroenChinaColombiaCosta RicaCubaKaapverdiëKersteilandCyprusTsjechische RepubliekDuitslandDjiboutiDenemarkenDominicaDominicaanse RepubliekAlgerijeEcuadorEstlandEgypteWestelijke SaharaSpanjeEthiopiëFinlandFijiFalkland EilandenMicronesië, Federale Staten vanFaeröer EilandenFrankrijkGabonVerenigd KoningkrijkGrenadaGeorgiëFrans GuyanaGhanaGibraltarGroenlandGambiaGuineaGuadeloupeEquatoriaal-GuineaGriekenlandSouth Georgia en South Sandwich IslandsGuatemalaGuamGuinee-BissauGuyanaHong KongHeard And Mcdonald IslandsHondurasKroatiëHaïtiHongarijeIndonesiëIerlandIsraëlIndiëIJslandItaliëJamaicaJordaniëJapanKeniaKYRGYZSTANCambodjaKiribatiComorenSaint Kitts en NevisKorea, republiek vanKoeweitKaaiman EilandenKazachstanLaosSaint LuciaLiechtensteinSri LankaLiberiaLesothoLitouwenLuxemburgLetlandMarokkoMonacoMoldova, RepubliekMadagascarMarshall eilandenMacedonië, de voormalige Joegoslavische RepubliekMaliMyanmarMongoliëMacaunoordelijke Mariana eilandenMartiniqueMauritaniëMontserratMaltaMauritiusMaldivenMalawiMexicoMaleisiëMozambiqueNamibiëNieuw-CaledoniëNigerNorfolk IslandNigeriaNicaraguaNederlandNoorwegenNepalNauruNiueNieuw ZeelandOmanPanamaPeruFrans-PolynesiëPapoea-Nieuw-GuineaFilippijnenPakistanPolenSaint Pierre en MiquelonPitcairnPuerto RicoPortugalPalauParaguayKatarBijeenkomstRoemeniëRusland, FederarionRwandaSaoedi-ArabiëSolomon eilandenSeychellenZwedenSingaporeSloveniëSpitsbergen en Jan Mayen-eilandenSlowakijeSierra LeoneSan MarinoSenegalSurinameSao Tomé en PrincipeEl SalvadorSyrië Arabische RepubliekSwazilandTsjaadFranse zuidelijke gebiedenGaanThailandTadzjikistanTokelauTurkmenistanTunesiëTongaOost-TimorTurkijeTrinidad en TobagoTuvaluTaiwanTanzania, Verenigde RepubliekOekraïneOegandaVerenigde StatenUruguayOezbekistanVaticaanstadSaint Vincent en de GrenadinesVenezuelaBritse MaagdeneilandenAmerikaanse MaagdeneilandenVietnamVanuatuSamoaMayotteJoegoslaviëZuid-AfrikaZambiaZimbabwe
Ülkeye göre ara Andorra Birleşik Arap Emirlikleri Antigua ve Barbuda Anguilla Arnavutluk Ermenistan Hollanda Antilleri Angora Antarktika Arjantin Amerikan Samoası Avusturya Avustralya Aruba Azerbeycan Bosna Hersek Barbados Bangladeş Belçika Burkina Faso Bulgaristan Bahreyn Burundi Benin Bermuda Brunei Sultanlığı Bolivya Brezilya Bahamalar Butan Bouvet Adası Botsvana Belarus Belize Kanada Cocos (Keeling) Adaları Kongo İsviçre Fildişi Sahili Cook Adaları Şili Kamerun Çin Kolombiya Kosta Rika Küba Cape Verde Noel Adası Kıbrıs Çek Cumhuriyeti Almanya Cibuti Danimarka Dominika Dominik Cumhuriyeti Cezayir Ekvador Estonya Mısır Batı Sahra ispanya Etiyopya Finlandiya Fiji Falkland adaları Mikronezya Federal Devletleri Faroe Adaları Fransa Gabon Birleşik Krallık Grenada Gürcistan Fransız Guyanası Gana Cebelitarık Grönland Gambiya Gine Guadeloupe Ekvator Ginesi Yunanistan Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Guatemala Guam Gine-Bissau Guyana Hong Kong Heard ve Mcdonald Adaları Honduras Hırvatistan Haiti Macaristan Endonezya İrlanda İsrail Hindistan İzlanda İtalya Jamaika Ürdün Japonya Kenya KIRGIZİSTAN Kamboçya Kiribati Komorlar Saint Kitts ve Nevis Kore Cumhuriyeti Kuveyt Cayman Adaları Kazakistan Laos Saint Lucia Lihtenştayn Sri Lanka Liberya Lesotho Litvanya Lüksemburg Letonya Fas Monako Moldova Cumhuriyeti Madagaskar Marşal Adaları Makedonya, Eski Yugoslav Cumhuriyeti Mali Myanmar Moğolistan Makao Kuzey Mariana Adaları Martinik Moritanya Montserrat Malta Mauritius Maldivler Malawi Meksika Malezya Mozambik Namibya Yeni Kaledonya Nijer Norfolk Adası Nijerya Nikaragua Hollanda Norveç Nepal Nauru Niue Yeni Zelanda Umman Panama Peru Fransız Polinezyası Papua Yeni Gine Filipinler Pakistan Polonya Aziz Pierre ve Miquelon Pitcairn Porto Riko Portekiz Palau Paraguay Katar birleşme Romanya Rusya Federasyonu Ruanda Suudi Arabistan Solomon Adaları Seyşeller İsveç Singapur Slovenya Svalbard ve Jan Mayen Adaları Slovakya Sierra Leone San Marino Senegal Surinam Sao Tome ve Principe El Salvador Suriye Arap Cumhuriyeti Svaziland Çad Fransız Güney Toprakları Gitmek Tayland Tacikistan Tokelau Türkmenistan Tunus Tonga Doğu Timor Türkiye Trinidad ve Tobago Tuvalu Tayvan Tanzanya, Birleşik Cumhuriyeti Ukrayna Uganda Amerika Birleşik Devletleri Uruguay Özbekistan Vatikan Şehri Saint Vincent ve Grenadinler Venezuela Virgin Adaları, İngiliz Virgin Adaları, ABD Vietnam Vanuatu Samoa Mayotte Yugoslavya Güney Afrika Zambiya Zimbabve
  www.goldenfrog.com  
Kies één Afghanistan Ålandseilanden Albanië Algerije Amerikaans-Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Australië Oostenrijk Azerbeidzjan Bahamas Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivië Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Brits Indische Oceaanterritorium Brunei Darussalam Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombië Comoren Congo Congo, Democratische Republiek Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cuba Cyprus Tsjechische Republiek Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Equador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea Guinea-Bissau Guyana Haïti Heard en McDonaldeilanden Vaticaanstad Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Iran, Islamitische Republiek Irak Ierland Man Israël Italië Jamaica Japan Jersey Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Noord-Korea, Democratische Volksrepubliek Korea Zuid-Korea, Republiek Korea Koeweit Kirgizië Democratische Volksrepubliek Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libisch Arabisch Jamahiriya Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macau Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië, Federale Staten van Moldavië, Republiek Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Myanmar Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolk Noordelijke Marianen Noorwegen Oman Pakistan Palau Bezette Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Fillipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Quatar Reunie Roemenië Russische Federatie Rwanda Sint-Helena Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint-Pierre en Miquelon Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saudi Arabië Senegal Servië en Montenegro Seychellen Sierra Leone Singapore Slovakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden Spanje Sri Lanka Soedan Suriname Spitsbergen en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Arabische Republiek Syrië Taiwa
Bir tanesini seçiniz Afganistan Aland Adaları Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andora Angola Anguilla Antartika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avustralya Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya Britanya Hint Okyanusu Toprakları Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos (Keeling) Adaları Kolombiya Komoros Kongo Demokratik Cumhuriyeti Kongo Cook Adaları Kostarika Fildişi Sahili Hırvatistan Küba Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Djibouti Dominik Dominik Cumhuriyeti Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları (Malvinas) Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Toprakları Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Granada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Gine Gine Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Holy See (Vatikan Şehir Devleti) Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya İran İslam Cumhuriyeti Irak İrlanda Man Adası İsrail İtalya Jamaika Japonya Jersey Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti Kuveyt Kırgızistan Lao Demokratik Cumhuriyeti Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Arap Cemahiriyesi Lihtenştayn Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Eski Yugoslav Cumhuriyeti Madagaskar Malawi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinique Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federe Devletleri Moldova Cumhuriyeti Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Myanmar Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Toprakları (İşgal Altındaki) Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Polonya Portekiz Porto Riko Katar Reunion Romanya Rusya Federasyonu Ruanda Saint Helena Saint Kitts Ve Nevis Saint Lucia Saint Pierre Ve Miquelon Saint Vincent Ve Grenadinler Samoa San Marino Sao Tome ve Principe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan ve Karadağ Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Gürcistan Ve Güney Sandviç Adaları İspanya Sri Lanka Sudan Surinam Svalbard Ve Jan Mayen Svaziland İsveç İsviçre Suriye Arap Cumhuriyeti Tayvan, Çin'in Bölgesi
  2 Hits ar2006.emcdda.europa.eu  
De route splitst zich na doorvoer via Pakistan, Iran en Turkije in een zuidelijke tak via Griekenland, de voormalige Joegoslavische Republiek Macedonië, Albanië, Italië, Servië, Montenegro en Bosnië-Herzegovina, en in een noordelijke tak via Bulgarije, Roemenië, Hongarije, Oostenrijk, Duitsland en Nederland, waarbij Nederland fungeert als secundair distributiecentrum voor andere West-Europese landen.
Eroin Avrupa’ya yasadışı iki ana ticaret yolundan girmektedir. Tarihsel açıdan önemli Balkan yolu eroin kaçakçılığında hayati bir rol oynamaya devam etmektedir. Pakistan, İran ve Türkiye’den transit geçen yol daha sonra Yunanistan, Eski Yugoslav Cumhuriyeti Makedonya (FYROM), Arnavutluk, İtalya, Sırbistan, Karadağ ve Bosna Hersek yoluyla güneye ve Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya ve Hollanda yoluyla kuzeye ayrılırken Hollanda diğer Batı Avrupa ülkelerine ikincil bir dağıtım merkezi görevi görmektedir. 2004’teki eroin ele geçirme vakaları güney kolunun kaçırılan miktar bakımından artık kuzey koluyla aynı önemi kazandığını ortaya koymaktadır (WCO, 2005; INCB, 2006a). 1990’ların ortalarından beri eroin giderek daha fazla (ama Balkan yolları üzerinden olduğundan daha az), ‘ipek yolu’ üzerinden, orta Asya (özellikle Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Özbekistan), Hazar Denizi ile Rusya Federasyonu, Belarus veya Ukrayna yoluyla Avrupa’ya, Estonya, Letonya, Kuzey ülkelerinden bazıları ve Almanya’ya kaçırılmaktadır (Reitox ulusal raporları, 2005; CND, 2006; INCB, 2006a). Bu yollar en önemlileri olmakla beraber, Arabistan Yarımadası’ndaki ülkeler (Umman, Birleşik Arap Emirlikleri), Güney ve Güney Batı Asya’dan Avrupa’ya gidecek eroin sevkiyatları için transit yerleri haline gelmiştir (INCB, 2006a). Bunun yanında, 2004 yılında Doğu ve Batı Afrika, Karayipler ile Orta ve Güney Amerika’da Avrupa’ya (ve Kuzey Amerika’ya) kaçırılması planlanan eroin ele geçirilmişti (CND, 2006).
  buy.parallels.com  
AfghanistanÅlandeilandenAlbaniëAlgerijeAmerikaans SamoaAmerikaanse MaagdeneilandenAndorraAngolaAnquillaAntarcticaAntigua en BarbudaArgentiniëArmeniëArubaAustraliëAzerbeidzjanBahama'sBahreinBangladeshBarbadosBelgiëBelizeBeninBermudaBhutanBoliviëBonaire, Sint Eustatius en SabaBosnië en HerzegovinaBotswanaBouvetBraziliëBrits Territorium in de Indische OceaanBritse MaagdeneilandenBulgarijeBurkina FasoBurundiCambodjaCanadaCanarische EilandenCentraal-Afrikaanse RepubliekChiliChinaChristmaseilandCocoseilandenColumbiëComorenCongoCongo, de Democratische Republiek vanCookeilandenCosta RicaCuraçaoCyprusDenemarkenDjiboutiDominicaDominicaanse RepubliekDuitslandEcuadorEgypteEiland ManEl SalvadorEquatoriaal-GuineaEritreaEstlandEthiopiëFaeröereilandenFalklandeilanden (Malvinas)FidjiFilipijnenFinlandFrankrijkFranse Zuidelijke GebiedenFrans-GuyanaFrans-PolynesiëGaboenGambiaGeorgiëGhanaGibraltarGrenadaGriekenlandGroenlandGuadeloupeGuamGuatemalaGuineeGuinee-BissauGuyanaHaïtiHeardeiland en McDonaldeilandenHondurasHongarijeHongkongIerlandIJslandIndiëIndonesiëIrakIsraëlItaliëIvoorkustJamaicaJapanJemenJordaniëKaaimaneilandenKaapverdiëKameroenKanaaleilanden - GuernseyKanaaleilanden - JerseyKazachstanKeniaKirgiziëKiribatiKoeweitKroatiëLaosLesothoLetlandLibanonLiberiaLibiëLiechtensteinLitouwenLuxemburgMacauMacedonië, voormalige Joegoslavische RepubliekMadagascarMalawiMaledivenMaleisiëMaliMaltaMarokkoMarshalleilandenMartiniqueMauretaniëMauritiusMayotteMexicoMicronesia, Federale Staten vanMoldavië, Republiek vanMonacoMongoliëMontenegroMontserratMosambiqueNamibiëNauruNederlandNepalNicaraguaNieuw-CaledoniëNieuw-ZeelandNigerNigeriaNiueNoordelijke MarianenNoorwegenNorfolkeilandOegandaOekraïneOezbekistanOmanOostenrijkOost-TimorPakistanPalauPalestijnse Gebieden, BezettePanamaPapoea-Nieuw-GuineaParaguayPeruPitcairneilandenPolenPortugalPuerto RicoQatarRéunionRoemeniëRussische FederatieRwandaSaint Kitts en NevisSaint Pierre en MiquelonSaint Vincent en de GrenadinesSalomonseilandenSamoaSan MarinoSao Tomé en PrincipeSaoedi-ArabiëSenegalServiëSeychellenSiera LeoneSingapoerSint MaartenSint-BarthelemeusSint-HelenaSint-LuciaSint-Maarten (Frans deel)SloveniëSlowakijeSomaliëSpanjeSri LankaSultanaat van BruneiSurinameSvalbard en Jan MayenSwazilandTadzjikistanTaiwan, Provincie van ChinaTanzania, Verenigde Republiek vanThailandTogoTokelau-eilandenTongaTrinidad en TobagoTsjaadTsjechiëTunesiëTurkijeTurkmenistanTurks- en CaicoseilandenTuvaluUruguayVanuatuVaticaanstadVenezuelaVerenigd KoninkrijkVerenigde Ar
ABD Küçük Dış Bölge AdalarıABD Virgin AdalarıAfganistanÅland AdalarıAlmanyaAmerika Birleşik DevletleriAmerikan SamoasıAndoraAngolaAnguillaAntartikaAntigua ve BarbudaArjantinArnavutlukArubaAvustralyaAvusturyaAzerbaycanAziz MartinBahama AdalarıBahreynBangladeşBarbadosBatı SahraBelarusBelçikaBelizeBeninBermudaBirleşik Arap EmirlikleriBirleşik KrallıkBolivyaBonaire, Sint Eustatius ve SabaBosna HersekBotsvanaBouvet AdasıBrezilyaBritanya Hint Okyanusu TopraklarıBrunei DarüsselamBulgaristanBurkina FasoBurundiButanÇadCebelitarıkÇek CumhuriyetiCezayirChristmas AdasıCibutiÇinCocos (Keeling) AdalarıCook AdalarıCuraçaoDanimarkaDoğu TimorDominik CumhuriyetiDominikaEkvatorEkvator GinesiEl SalvadorEndonezyaEritreErmenistanEstonyaEtiyopyaFalkland Adaları (Malvinas)Faroe AdalarıFasFijiFildişi SahiliFilipinlerFilistin Toprakları, İşgal AltındakiFinlandiyaFransaFransız Güney TopraklarıFransız GuyanasıFransız PolinezyasıGabonGambiyaGanaGineGine BissauGrenadaGrönlandGuadelupGuamGuatemalaGüney AfrikaGüney Georgia ve Güney Sandwich AdalarıGüney SudanGürcistanGuyanaHaitiHeard ve Mcdonald AdalarıHindistanHırvatistanHollandaHondurasHong Kongİngiliz Virgin AdalarıIrakİrlandaİspanyaİsrailİsveçİsviçreİtalyaİzlandaJamaikaJaponyaKamboçyaKamerunKanadaKanal Adaları - GuernseyKanal Adaları - JerseyKanarya AdalarıKaradağKatarKayman AdalarıKazakistanKenyaKıbrısKırgızistanKiribatiKolombiyaKomorolarKongoKongo Demokratik CumhuriyetiKosta RikaKuveytKuzey Mariana AdalarıLao Demokratik Halk CumhuriyetiLesothoLetonyaLiberyaLibyaLiechtensteinLitvanyaLübnanLüksemburgMacaristanMadagaskarMakauMakedonya, Eski Yugoslav CumhuriyetiMalaviMaldivlerMalezyaMaliMaltaMan AdasıMarshall AdalarıMartinikMauritiusMayotteMeksikaMikronezya Federe DevletleriMısırMoğolistanMoldovyaMonakoMontserratMoritanyaMozambikNamibyaNauruNepalNijerNijeryaNikaraguaNiueNorfolk AdasıNorveçOmanOrta Afrika CumhuriyetiÖzbekistanPakistanPalauPanamaPapua Yeni GineParaguayPeruPitkairn AdalarıPolonyaPortekizPorto RikoReunionRomanyaRuandaRusya FederasyonuSaint BarthélemySaint HelenaSaint Kitts ve NevisSaint LuciaSaint Pierre ve MiquelonSamoaSan MarinoSao Tome ve PrincipeSenegalSeyşellerSierra LeoneŞiliSingapurSint MaartenSırbistanSlovakyaSlovenyaSolomon AdalarıSomaliSri LankaSt. Vincent ve GrenadinesSurinamSuudi ArabistanSvalbard ve Jan MayenSvazilandTacikistanTanzanyaTaylandTayvanTogoTokelauTongaTrinidad ve TobagoTunusTürkiyeTürkmenistanTurks ve Caicos AdalarıTuvaluUgandaUkraynaÜrdünUruguayVanuatuVatikan DevletiVenezuelaVietnamWallis ve Futu
  12 Hits shop.oo-software.com  
AfghanistanÅlandeilandenAlbaniëAlgerijeAmerikaans SamoaAmerikaanse MaagdeneilandenAndorraAngolaAnquillaAntarcticaAntigua en BarbudaArgentiniëArmeniëArubaAustraliëAzerbeidzjanBahama'sBahreinBangladeshBarbadosBelgiëBelizeBeninBermudaBhutanBoliviëBonaire, Sint Eustatius en SabaBosnië en HerzegovinaBotswanaBouvetBraziliëBrits Territorium in de Indische OceaanBritse MaagdeneilandenBulgarijeBurkina FasoBurundiCambodjaCanadaCanarische EilandenCentraal-Afrikaanse RepubliekChiliChinaChristmaseilandCocoseilandenColumbiëComorenCongoCongo, de Democratische Republiek vanCookeilandenCosta RicaCuraçaoCyprusDenemarkenDjiboutiDominicaDominicaanse RepubliekDuitslandEcuadorEgypteEiland ManEl SalvadorEquatoriaal-GuineaEritreaEstlandEthiopiëFaeröereilandenFalklandeilanden (Malvinas)FidjiFilipijnenFinlandFrankrijkFranse Zuidelijke GebiedenFrans-GuyanaFrans-PolynesiëGaboenGambiaGeorgiëGhanaGibraltarGrenadaGriekenlandGroenlandGuadeloupeGuamGuatemalaGuineeGuinee-BissauGuyanaHaïtiHeardeiland en McDonaldeilandenHondurasHongarijeHongkongIerlandIJslandIndiëIndonesiëIrakIsraëlItaliëIvoorkustJamaicaJapanJemenJordaniëKaaimaneilandenKaapverdiëKameroenKanaaleilanden - GuernseyKanaaleilanden - JerseyKazachstanKeniaKirgiziëKiribatiKoeweitKorea, Republiek vanKroatiëLaosLesothoLetlandLibanonLiberiaLiechtensteinLitouwenLuxemburgMacauMacedonië, voormalige Joegoslavische RepubliekMadagascarMalawiMaledivenMaleisiëMaliMaltaMarokkoMarshalleilandenMartiniqueMauretaniëMauritiusMayotteMexicoMicronesia, Federale Staten vanMoldavië, Republiek vanMonacoMongoliëMontenegroMontserratMosambiqueNamibiëNauruNederlandNepalNicaraguaNieuw-CaledoniëNieuw-ZeelandNigerNigeriaNiueNoordelijke MarianenNoorwegenNorfolkeilandOegandaOekraïneOezbekistanOmanOostenrijkOost-TimorPakistanPalauPalestijnse Gebieden, BezettePanamaPapoea-Nieuw-GuineaParaguayPeruPitcairneilandenPolenPortugalPuerto RicoQatarRéunionRoemeniëRussische FederatieRwandaSaint Kitts en NevisSaint Pierre en MiquelonSaint Vincent en de GrenadinesSalomonseilandenSamoaSan MarinoSao Tomé en PrincipeSaoedi-ArabiëSenegalServiëSeychellenSiera LeoneSingapoerSint MaartenSint-BarthelemeusSint-HelenaSint-LuciaSint-Maarten (Frans deel)SloveniëSlowakijeSomaliëSpanjeSri LankaSultanaat van BruneiSurinameSvalbard en Jan MayenSwazilandTadzjikistanTaiwan, Provincie van ChinaTanzania, Verenigde Republiek vanThailandTogoTokelau-eilandenTongaTrinidad en TobagoTsjaadTsjechiëTunesiëTurkijeTurkmenistanTurks- en CaicoseilandenTuvaluUruguayVanuatuVaticaanstadVenezuelaVerenigd Koninkr
ABD Küçük Dış Bölge AdalarıABD Virgin AdalarıAfganistanÅland AdalarıAlmanyaAmerika Birleşik DevletleriAmerikan SamoasıAndoraAngolaAnguillaAntartikaAntigua ve BarbudaArjantinArnavutlukArubaAvustralyaAvusturyaAzerbaycanAziz MartinBahama AdalarıBahreynBangladeşBarbadosBatı SahraBelarusBelçikaBelizeBeninBermudaBirleşik Arap EmirlikleriBirleşik KrallıkBolivyaBonaire, Sint Eustatius ve SabaBosna HersekBotsvanaBouvet AdasıBrezilyaBritanya Hint Okyanusu TopraklarıBrunei DarüsselamBulgaristanBurkina FasoBurundiButanÇadCebelitarıkÇek CumhuriyetiCezayirChristmas AdasıCibutiÇinCocos (Keeling) AdalarıCook AdalarıCuraçaoDanimarkaDoğu TimorDominik CumhuriyetiDominikaEkvatorEkvator GinesiEl SalvadorEndonezyaEritreErmenistanEstonyaEtiyopyaFalkland Adaları (Malvinas)Faroe AdalarıFasFijiFildişi SahiliFilipinlerFilistin Toprakları, İşgal AltındakiFinlandiyaFransaFransız Güney TopraklarıFransız GuyanasıFransız PolinezyasıGabonGambiyaGanaGineGine BissauGrenadaGrönlandGuadelupGuamGuatemalaGüney AfrikaGüney Georgia ve Güney Sandwich AdalarıGüney SudanGürcistanGuyanaHaitiHeard ve Mcdonald AdalarıHindistanHırvatistanHollandaHondurasHong Kongİngiliz Virgin AdalarıIrakİrlandaİspanyaİsrailİsveçİsviçreİtalyaİzlandaJamaikaJaponyaKamboçyaKamerunKanadaKanal Adaları - GuernseyKanal Adaları - JerseyKanarya AdalarıKaradağKatarKayman AdalarıKazakistanKenyaKıbrısKırgızistanKiribatiKolombiyaKomorolarKongoKongo Demokratik CumhuriyetiKore CumhuriyetiKosta RikaKuveytKuzey Mariana AdalarıLao Demokratik Halk CumhuriyetiLesothoLetonyaLiberyaLiechtensteinLitvanyaLübnanLüksemburgMacaristanMadagaskarMakauMakedonya, Eski Yugoslav CumhuriyetiMalaviMaldivlerMalezyaMaliMaltaMan AdasıMarshall AdalarıMartinikMauritiusMayotteMeksikaMikronezya Federe DevletleriMısırMoğolistanMoldovyaMonakoMontserratMoritanyaMozambikNamibyaNauruNepalNijerNijeryaNikaraguaNiueNorfolk AdasıNorveçOmanOrta Afrika CumhuriyetiÖzbekistanPakistanPalauPanamaPapua Yeni GineParaguayPeruPitkairn AdalarıPolonyaPortekizPorto RikoReunionRomanyaRuandaRusya FederasyonuSaint BarthélemySaint HelenaSaint Kitts ve NevisSaint LuciaSaint Pierre ve MiquelonSamoaSan MarinoSao Tome ve PrincipeSenegalSeyşellerSierra LeoneŞiliSingapurSint MaartenSırbistanSlovakyaSlovenyaSolomon AdalarıSomaliSri LankaSt. Vincent ve GrenadinesSurinamSuudi ArabistanSvalbard ve Jan MayenSvazilandTacikistanTanzanyaTaylandTayvanTogoTokelauTongaTrinidad ve TobagoTunusTürkiyeTürkmenistanTurks ve Caicos AdalarıTuvaluUgandaUkraynaÜrdünUruguayVanuatuVatikan DevletiVenezuelaVietnamWal
  www.easywebshop.com  
Selecteer...AfghanistanAlbaniëAlgerijeAmerikaans-SamoaAmerikaanse MaagdeneilandenAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua en BarbudaArgentiniëArmeniëArubaAustraliëAzerbeidzjanBahama'sBahreinBangladeshBarbadosBelgiëBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBonaire, Sint Eustatius en SabaBosnië en HerzegovinaBotswanaBouvetBraziliëBrits Indische OceaanterritoriumBritse MaagdeneilandenBruneiBulgarijeBurkina FasoBurundiCambodjaCanadaCentraal-Afrikaanse RepubliekChiliChinaChristmaseilandCocoseilandenColombiaComorenCongo-BrazzavilleCongo-KinshasaCookeilandenCosta RicaCubaCuraçaoCyprusDenemarkenDjiboutiDominicaDominicaanse RepubliekDuitslandEcuadorEgypteEl SalvadorEquatoriaal-GuineaEritreaEstlandEthiopiëFaeröerFalklandeilandenFijiFilipijnenFinlandFrankrijkFrans-GuyanaFrans-PolynesiëFranse Zuidelijke en Antarctische GebiedenGabonGambiaGeorgiëGhanaGibraltarGrenadaGriekenlandGroenlandGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineeGuinee-BissauGuyanaHaïtiHeard en McDonaldeilandenHondurasHongarijeHongkongIJslandIerlandIndiaIndonesiëIrakIranIsraëlItaliëIvoorkustJamaicaJapanJemenJerseyJordaniëKaaimaneilandenKaapverdiëKameroenKazachstanKeniaKirgiziëKiribatiKleine Pacifische eilanden van de Verenigde StatenKoeweitKroatiëLaosLesothoLetlandLibanonLiberiaLibiëLiechtensteinLitouwenLuxemburgMacauMacedoniëMadagaskarMalawiMaldivenMaleisiëMaliMaltaManMarokkoMarshalleilandenMartiniqueMauritaniëMauritiusMayotteMexicoMicronesiaMoldaviëMonacoMongoliëMontenegroMontserratMozambiqueMyanmarNamibiëNauruNederlandNepalNicaraguaNieuw-CaledoniëNieuw-ZeelandNigerNigeriaNiueNoord-KoreaNoordelijke MarianenNoorwegenNorfolkOegandaOekraïneOezbekistanOmanOost-TimorOostenrijkPakistanPalauPalestijnse AutoriteitPanamaPapoea-Nieuw-GuineaParaguayPeruPitcairneilandenPolenPortugalPuerto RicoQatarRoemeniëRuslandRwandaRéunionSaint Kitts en NevisSaint LuciaSaint Vincent en de GrenadinesSaint-BarthélemySaint-Pierre en MiquelonSalomonseilandenSamoaSan MarinoSao Tomé en PrincipeSaoedi-ArabiëSenegalServiëSeychellenSierra LeoneSingaporeSint MaartenSint-Helena, Ascension en Tristan da CunhaSint-Maarten (Franse Antillen)SloveniëSlowakijeSoedanSomaliëSpanjeSpitsbergen en Jan MayenSri LankaSurinameSwazilandSyriëTadzjikistanTaiwanTanzaniaThailandTogoTokelau-eilandenTongaTrinidad en TobagoTsjaadTsjechiëTunesiëTurkijeTurkmenistanTurks- en CaicoseilandenTuvaluUruguayVanuatuVaticaanstadVenezuelaVerenigd KoninkrijkVerenigde Arabische EmiratenVerenigde StatenVietnamWallis en FutunaWestelijke SaharaWit-RuslandZambiaZimbabweZuid-AfrikaZuid-Georgia e
Seç...AfghanistanAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua and BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBonaire, Sint Eustatius and SabaBosnia and HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish Indian Ocean TerritoryBruneiBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral African RepublicChadChileChinaChristmas IslandCocos (Keeling) IslandsColombiaComorosCongoCongo, the Democratic Republic of theCook IslandsCosta RicaCote d'IvoireCroatiaCubaCuraçaoCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominicaDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland Islands (Malvinas)Faroe IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench Southern TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHeard Island and McDonald IslandsHoly See (Vatican City State)HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIranIraqIrelandIsle of ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea, Democratic People's Republic ofKorea, Republic ofKuwaitKyrgyzstanLao People's Democratic RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan Arab JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedoniaMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesiaMoldovaMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlandsNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern Mariana IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian Territory, OccupiedPanamaPapua New GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarRomaniaRussian FederationRwandaRéunionSaint BarthélemySaint Helena, Ascension and Tristan da CunhaSaint Kitts and NevisSaint LuciaSaint MartinSaint Pierre and MiquelonSaint Vincent and the GrenadinesSamoaSan MarinoSao Tome and PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSint MaartenSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth Georgia and the South Sandwich IslandsSouth SudanSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard and Jan MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian Arab RepublicTaiwanTajikistanTanzaniaThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad and TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks and Caicos IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited Arab EmiratesUnited KingdomUnited StatesUnited States Minor Outlying Isla
  2 Hits eu.startpage.com  
Ieder(e)AfghanistanAlbaniëAlgerijeAmerikaans SamoaAmerikaanse kleinere afgelegen eilandenAmerikaanse MaagdeneilandenAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua en BarbudaArgentiniëArmeniëArubaAustraliëAzerbeidzjanBahama’sBahreinBangladeshBarbadosBelgiëBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnië en HerzegovinaBotswanaBouveteilandBraziliëBritse Gebieden in de Indische OceaanBritse MaagdeneilandenBruneiBulgarijeBurkina FasoBurundiCambodjaCanadaCaymaneilandenCentraal-Afrikaanse RepubliekChiliChinaChristmaseilandCocoseilandenColombiaComorenCongoCongo-KinshasaCookeilandenCosta RicaCubaCyprusDenemarkenDjiboutiDominicaDominicaanse RepubliekDuitslandEcuadorEgypteEl SalvadorEquatoriaal-GuineaEritreaEstlandEthiopiëFaeröerFalklandeilandenFijiFilipijnenFinlandFrankrijkFrans-GuyanaFrans-PolynesiëFranse Gebieden in de zuidelijke Indische OceaanGabonGambiaGeorgiëGhanaGibraltarGrenadaGriekenlandGroenlandGuadeloupeGuamGuatemalaGuineeGuinee-BissauGuyanaHaïtiHeard- en McDonaldeilandenHondurasHongarijeHongkongIerlandIJslandIndiaIndonesiëIrakIranIsraëlItaliëIvoorkustJamaicaJapanJemenJordaniëKaapverdiëKameroenKazachstanKeniaKirgiziëKiribatiKoeweitKroatiëLaosLesothoLetlandLibanonLiberiaLibiëLiechtensteinLitouwenLuxemburgMacaoMacedoniëMadagaskarMalawiMaldivenMaleisiëMaliMaltaMarokkoMarshalleilandenMartiniqueMauritaniëMauritiusMayotteMexicoMicronesiëMoldaviëMonacoMongoliëMontserratMozambiqueMyanmarNamibiëNauruNederlandNederlandse AntillenNepalNicaraguaNieuw-CaledoniëNieuw-ZeelandNigerNigeriaNiueNoord-KoreaNoordelijke MarianeneilandenNoorwegenNorfolkeilandOegandaOekraïneOezbekistanOmanOostenrijkPakistanPalauPalestijns GebiedPanamaPapoea-Nieuw-GuineaParaguayPeruPitcairnPolenPortugalPuerto RicoQatarRéunionRoemeniëRuslandRwandaSaint Kitts en NevisSaint LuciaSaint Pierre en MiquelonSaint Vincent en de GrenadinesSalomonseilandenSamoaSan MarinoSao Tomé en PrincipeSaoedi-ArabiëSenegalServiëServiëSeychellenSierra LeoneSingaporeSint-HelenaSloveniëSlowakijeSoedanSomaliëSpanjeSri LankaSurinameSvalbard en Jan MayenSwazilandSyriëTadzjikistanTaiwanTanzaniaThailandTogoTokelauTongaTrinidad en TobagoTsjaadTsjechiëTunesiëTurkijeTurkmenistanTurks- en CaicoseilandenTuvaluUruguayVanuatuVaticaanstadVenezuelaVerenigd KoninkrijkVerenigde Arabische EmiratenVerenigde StatenVietnamWallis en FutunaWestelijke SaharaWit-RuslandZambiaZimbabweZuid-AfrikaZuid-Georgië en Zuidelijke SandwicheilandenZuid-KoreaZwedenZwitserland
Herhangi birABD Virgin AdalarıAfganistanAlmanyaAmerika Birleşik DevletleriAmerika Birleşik Devletleri Küçük Dış AdalarıAmerikan SamoasıAndorraAngolaAnguillaAntarktikaAntigua ve BarbudaArjantinArnavutlukArubaAvustralyaAvusturyaAzerbaycanBahamalarBahreynBangladeşBarbadosBatı SaharaBelçikaBelizeBeninBermudaBeyaz RusyaBirleşik Arap EmirlikleriBirleşik KrallıkBolivyaBosna HersekBotsvanaBouvet AdasıBrezilyaBruneiBulgaristanBurkina FasoBurundiButanCape VerdeCayman AdalarıCebelitarıkCezayirChristmas AdasıCibutiCocos AdalarıCook AdalarıÇadÇek CumhuriyetiÇinDanimarkaDominik CumhuriyetiDominikaEkvadorEkvator GinesiEl SalvadorEndonezyaEritreErmenistanEstonyaEtiyopyaFalkland AdalarıFaroe AdalarıFasFijiFildişi SahiliFilipinlerFilistin BölgesiFinlandiyaFransaFransız GuyanasıFransız Güney BölgeleriFransız PolinezyasıGabonGambiyaGanaGineGine-BissauGrenadaGrönlandGuadalupeGuamGuatemalaGuyanaGüney AfrikaGüney Georgia ve Güney Sandwich AdalarıGüney Kıbrıs Rum KesimiGüney KoreGürcistanHaitiHeard Adası ve McDonald AdalarıHırvatistanHindistanHollandaHollanda AntilleriHondurasHong KongIrakİngiliz Hint Okyanusu Bölgesiİngiliz Virgin AdalarıİranİrlandaİspanyaİsrailİsveçİsviçreİtalyaİzlandaJamaikaJaponyaKamboçyaKamerunKanadaKatarKazakistanKenyaKırgızistanKiribatiKolombiyaKomorlarKongo - BrazavilKongo - KinşasaKosta RikaKuveytKuzey KoreKuzey Mariana AdalarıKübaLaosLesotoLetonyaLiberyaLibyaLiechtensteinLitvanyaLübnanLüksemburgMacaristanMadagaskarMakaoMakedonyaMalaviMaldivlerMalezyaMaliMaltaMarshall AdalarıMartinikMauritiusMayotteMeksikaMısırMikronezya Federal EyaletleriMoğolistanMoldovaMonakoMontserratMoritanyaMozambikMyanmarNamibyaNauruNepalNijerNijeryaNikaraguaNiueNorfolk AdasıNorveçOrta Afrika CumhuriyetiÖzbekistanPakistanPalauPanamaPapua Yeni GineParaguayPeruPitcairnPolonyaPortekizPorto RikoReunionRomanyaRuandaRusya FederasyonuSaint HelenaSaint Kitts ve NevisSaint LuciaSaint Pierre ve MiquelonSaint Vincent ve GrenadinlerSamoaSan MarinoSao Tome ve PrincipeSenegalSeyşellerSırbistanSırbistanSierra LeoneSingapurSlovakyaSlovenyaSolomon AdalarıSomaliSri LankaSudanSurinamSuriyeSuudi ArabistanSvalbard ve Jan Mayen AdalarıSvazilandŞiliTacikistanTanzanyaTaylandTayvanTogoTokelauTongaTrinidad ve TobagoTunusTurks ve Caicos AdalarıTuvaluTürkiyeTürkmenistanUgandaUkraynaUmmanUruguayÜrdünVanuatuVatikanVenezuelaVietnamWallis ve Futuna AdalarıYemenYeni KaledonyaYeni ZelandaYunanistanZambiyaZimbabve
  4 Hits www.google.com.co  
Afghanistan Albanië Amerikaans Samoa Andorra Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Armenië Argentinië Aruba Oostenrijk Australië Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije India Indonesië Ierland Israël Irak IJsland Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederlandse Antillen Nederland Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestina Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicoseilanden Tuvalu Oeganda Oekraïne Verenigde Arabische Emiraten Verenigd Koninkrijk Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten Uruguay Verenigde Staten Oezbekistan Vanuatu Vaticaanstad Venezuela Vietnam Britse Maagdeneilanden Amerik
Afganistan Arnavutluk Amerikan Samoası Andorra Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Ermenistan Arjantin Aruba Avusturya Avustralya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan Hindistan Endonezya İrlanda İsrail Irak İzlanda İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Antilleri Hollanda Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukrayna Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Krallık ABD Dış Adaları Uruguay ABD Özbekistan Vanuatu Vatikan Venezuela Vietnam Britanya Virjin Adaları ABD Virjin Adaları Wallis ve Futuna Adaları Batı Sahara Yemen Zambiya Zimbabve
  22 Hits premier.shutterstock.com  
Land Afghanistan Ålandeilanden Albanië Algerije Amerikaans-Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Ascension Australië Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama's Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Brazilië Brits Indische Oceaanterritorium Britse Maagdeneilanden Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Canarische Eilanden Kaapverdië Caribisch Nederland Kaaimaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Ceuta en Melilla Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden (Keelingeilanden) Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cuba Curaçao Cyprus Tsjechië Denemarken Diego Garcia Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Zuidelijke Gebieden Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Iran Irak Ierland Man Israël Italië Jamaica Japan Jersey Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Kosovo Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macau Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Malediven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montenegro Montserrat Marokko Mozambique Myanmar (Birma) Namibië Nauru Nepal Nederland Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolk (eiland) Noord-Korea Noordelijke Marianen Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijns gebied Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Sint-Maarten Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgië & Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Zuid-Soedan Spanje Sri Lanka Saint-Barthélemy Sint-Helena Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Martin Saint-Pierre en Miquelon Saint Vincent en de Grenadines Soedan Suriname Spitsbergen en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Syrië Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Oost-Timor Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tristan da Cunha Tunesië Turkije Turkme
Ülke Afganistan Åland Adaları Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua & Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Ascension Adası Avustralya Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivya Bosna ve Hersek Botsvana Brezilya İngiliz Hint Okyanusu İdari Bölgesi İngiliz Virgin Adaları Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Kanarya Adaları Cabo Verde Karayipler Hollanda Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Ceuta & Melilla Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos (Keeling) Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazzaville Kongo - Kinshasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Kıyısı Hırvatistan Küba Curaçao Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Diego Garcia Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Toprakları Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Guernsey Gine Gine Bissau Guyana Haiti Honduras Hong Kong SAR Çin Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya İran Irak İrlanda Man Adası İsrail İtalya Jamaika Japonya Jersey Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kosova Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesotho Liberya Libya Lihtenştayn Litvanya Lüksemburg Macau SAR Çin Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Moldova Monako Moğolistan Karadağ Montserrat Fas Mozambik Myanmar Burma Namibya Nauru Nepal Hollanda Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Kore Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Toprakları Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Samoa San Marino São Tomé & Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Sint Maarten Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore Güney Sudan İspanya Sri Lanka St. Barthélemy St. Helena St. Kitts & Nevis St. Lucia St. Martin St. Pierre & Miquelon St. Vincent & Grenadines Sudan Surinam Svalbard & Jan Mayen Svaziland İsveç İsviçre Suriye Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Doğu Timor Togo Tokelau Tonga Trinidad & Tobago Tristan da Cunha Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adalar
  2 Hits www.google.co.th  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicos
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Bölgeleri Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukray
  2 Hits www.google.co.uk  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicos
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Bölgeleri Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukray
  6 Hits www.google.cat  
Afghanistan Albanië Amerikaans Samoa Andorra Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Armenië Argentinië Aruba Oostenrijk Australië Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije India Indonesië Ierland Israël Irak IJsland Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederlandse Antillen Nederland Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestina Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicoseilanden Tuvalu Oeganda Oekraïne Verenigde Arabische Emiraten Verenigd Koninkrijk Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten Uruguay Verenigde Staten Oezbekistan Vanuatu Vaticaanstad Venezuela Vietnam Britse Maagdeneilanden Amerik
Afganistan Arnavutluk Amerikan Samoası Andorra Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Ermenistan Arjantin Aruba Avusturya Avustralya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan Hindistan Endonezya İrlanda İsrail Irak İzlanda İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Antilleri Hollanda Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukrayna Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Krallık ABD Dış Adaları Uruguay ABD Özbekistan Vanuatu Vatikan Venezuela Vietnam Britanya Virjin Adaları ABD Virjin Adaları Wallis ve Futuna Adaları Batı Sahara Yemen Zambiya Zimbabve
  2 Hits www.google.co.za  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicos
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Bölgeleri Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukray
  4 Hits www.google.com.ec  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestina Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicoseilanden Tu
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukrayna Birleşi
  3 Hits www.tourbillon.com  
Afghanistan Åland Albanië Algerije Amerikaans-Samoa Amerikaanse Maagdeneilanden Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Ascension Australië Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Britse Maagdeneilanden Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Canada Canarische Eilanden Caribisch Nederland Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Ceuta en Melilla Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Cuba Curaçao Cyprus Denemarken Diego Garcia Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Duitsland Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Faeröer Falklandeilanden Fiji Filipijnen Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Ghana Gibraltar Grenada Griekenland Groenland Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Honduras Hongarije Hongkong SAR van China Ierland IJsland India Indonesië Irak Iran Isle of Man Israël Italië Ivoorkust Jamaica Japan Jemen Jersey Jordanië Kaapverdië Kameroen Kazachstan Kenia Kirgizië Kiribati Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten Koeweit Kosovo Kroatië Laos Lesotho Letland Libanon Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macau SAR van China Macedonië Madagaskar Malawi Maldiven Maleisië Mali Malta Marokko Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesia Moldavië Monaco Mongolië Montenegro Montserrat Mozambique Myanmar (Birma) Namibië Nauru Nederland Nepal Nicaragua Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Niger Nigeria Niue Noord-Korea Noordelijke Marianen Noorwegen Norfolk Oeganda Oekraïne Oezbekistan Oman Oost-Timor Oostenrijk Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Saint-Barthélemy Saint-Martin Saint-Pierre en Miquelon Salomonseilanden Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Sint-Helena Sint-Maarten Slovenië Slowakije Soedan Somalië Spanje Spitsbergen en Jan Mayen Sri Lanka Suriname Swaziland Syrië Tadzjikistan Taiwan Region Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tristan da Cunha Tsj
Andorra Birleşik Arap Emirlikleri Afganistan Antigua ve Barbuda Anguilla Arnavutluk Ermenistan Hollanda Antilleri Angola Arjantin Avusturya Avustralya Azerbaycan Bosna-Hersek Barbados Bangladeş Belçika Burkina Faso Bulgaristan Bahreyn Burundi Benin Saint Barthélemy Bermuda Brunei Bolivya Brezilya Bahamalar Bhutan Botsvana Belarus Belize Kanada Demokratik Kongo Cumhuriyeti Orta Afrika Cumhuriyeti Kongo İsviçre Fildişi Sahili Cook Adaları Şili Kamerun Çin Kolombiya Kosta Rika Yeşil Burun Adaları Kıbrıs Çek Cumhuriyeti Almanya Cibuti Danimarka Dominika Dominik Cumhuriyeti Cezayir Ekvator Estonya Mısır Eritre İspanya Etiyopya Finlandiya Fiji Falkland Adaları Mikronezya Federal Devletleri Faroe Adaları Fransa Gabon Birleşik Krallık Grenada Gürcistan Fransız Guyanası Gana Grönland Gambiya Gine Guadeloupe Ekvator Ginesi Yunanistan Guatemala Guam Gine-Bissau Guyana Honduras Hırvatistan Haiti Macaristan Endonezya İrlanda İsrail Hindistan Irak İran İzlanda İtalya Jamaika Ürdün Japonya Kenya Kırgızistan Kamboçya Kiribati Komorlar Saint Kitts ve Nevis Kuzey Kore Güney Kore Kuveyt Cayman Adaları Kazakistan Laos Lübnan Saint Lucia Lihtenştayn Sri Lanka Liberya Lesotho Litvanya Lüksemburg Letonya Libya Fas Monako Moldova Karadağ Saint Martin (Fransız kısmı) Madagaskar Marshall Adaları Makedonya Mali Myanmar Moğolistan Martinik Moritanya Malta Mauritius Maldivler Malavi Meksika Malezya Mozambik Namibya Nijer Nijerya Nikaragua Hollanda Norveç Nepal Nauru Yeni Zelanda Umman Panama Peru Fransız Polinezyası Papua Yeni Gine Filipinler Pakistan Polonya Porto Riko Portekiz Palau Paraguay Katar Réunion Romanya Sırbistan Rusya Ruanda Suudi Arabistan Solomon Adaları Seyşeller Sudan İsveç Singapur Slovenya Slovakya Sierra Leone San Marino Senegal Somali Surinam Sao Tome ve Principe El Salvador Suriye Svaziland Turks ve Caicos Adaları Çad Togo Tayland Tacikistan Doğu Timor Türkmenistan Tunus Tonga Türkiye Trinidad ve Tobago Tuvalu Tayvan Tanzanya Ukrayna Uganda Amerika Birleşik Devletleri Uruguay Özbekistan Vatikan Saint Vincent ve The Grenadines Venezuela Britanya Virjin Adaları ABD Virjin Adaları Vietnam Vanuatu Samoa Yemen Güney Afrika Zambiya Zimbabve
  2 Hits www.google.co.jp  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicos
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Bölgeleri Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukray
  3 Hits www.google.co.ke  
Australië Oostenrijk België Brazilië Canada China Denemarken Finland Frankrijk Hongkong Italië Japan Nederland Noorwegen Portugal Singapore Zuid-Korea Spanje Zweden Zwitserland Taiwan Verenigd Koninkrijk Afghanistan Albanië Algerije Amerikaans Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Argentinië Armenië Aruba Oostenrijk Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Tsjechië Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije IJsland India Indonesië Irak Ierland Israël Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederland Nederlandse Antillen Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestijnse gebieden Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Servië Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicos
Avustralya Avusturya Belçika Brezilya Kanada Çin Danimarka Finlandiya Fransa Hong Kong İtalya Japonya Hollanda Norveç Portekiz Singapur Güney Kore İspanya İsveç İsviçre Tayvan Birleşik Krallık Afganistan Arnavutluk Cezayir Amerikan Samoası Andorra Angola Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Arjantin Ermenistan Aruba Avusturya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Çek Cumhuriyeti Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan İzlanda Hindistan Endonezya Irak İrlanda İsrail İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Hollanda Antilleri Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Bölgeleri Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Sırbistan Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukray
  4 Hits www.google.com.br  
Afghanistan Albanië Amerikaans Samoa Andorra Anguilla Antarctica Antigua en Barbuda Armenië Argentinië Aruba Oostenrijk Australië Azerbeidzjan Bahama’s Bahrein Bangladesh Barbados Wit-Rusland België Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Bouveteiland Brazilië Britse Gebieden in de Indische Oceaan Brunei Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Kameroen Canada Kaapverdië Caymaneilanden Centraal-Afrikaanse Republiek Tsjaad Chili China Christmaseiland Cocoseilanden Colombia Comoren Congo-Brazzaville Congo-Kinshasa Cookeilanden Costa Rica Ivoorkust Kroatië Cyprus Denemarken Djibouti Dominica Dominicaanse Republiek Oost-Timor Ecuador Egypte El Salvador Equatoriaal-Guinea Eritrea Estland Ethiopië Falklandeilanden Faeröer Fiji Finland Frankrijk Frans-Guyana Frans-Polynesië Franse Gebieden in de zuidelijke Indische Oceaan Gabon Gambia Georgië Duitsland Ghana Gibraltar Griekenland Groenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guinee Guinee-Bissau Guyana Haïti Heard- en McDonaldeilanden Honduras Hongkong Hongarije India Indonesië Ierland Israël Irak IJsland Italië Jamaica Japan Jordanië Kazachstan Kenia Kiribati Koeweit Kirgizië Laos Letland Libanon Lesotho Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macao Macedonië Madagaskar Malawi Maleisië Maldiven Mali Malta Marshalleilanden Martinique Mauritanië Mauritius Mayotte Mexico Micronesië Moldavië Monaco Mongolië Montserrat Marokko Mozambique Namibië Nauru Nepal Nederlandse Antillen Nederland Nieuw-Caledonië Nieuw-Zeeland Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolkeiland Noordelijke Marianeneilanden Noorwegen Oman Pakistan Palau Palestina Panama Papoea-Nieuw-Guinea Paraguay Peru Filipijnen Pitcairneilanden Polen Portugal Puerto Rico Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda Saint Kitts en Nevis Saint Lucia Saint Vincent en de Grenadines Samoa San Marino Sao Tomé en Principe Saoedi-Arabië Senegal Seychellen Sierra Leone Singapore Slowakije Slovenië Salomonseilanden Somalië Zuid-Afrika Zuid-Georgia en Zuidelijke Sandwicheilanden Zuid-Korea Spanje Sri Lanka Sint-Helena Saint Pierre en Miquelon Suriname Svalbard en Jan Mayen Swaziland Zweden Zwitserland Taiwan Tadzjikistan Tanzania Thailand Togo Tokelau Tonga Trinidad en Tobago Tunesië Turkije Turkmenistan Turks- en Caicoseilanden Tuvalu Oeganda Oekraïne Verenigde Arabische Emiraten Verenigd Koninkrijk Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten Uruguay Verenigde Staten Oezbekistan Vanuatu Vaticaanstad Venezuela Vietnam Britse Maagdeneilanden Amerik
Afganistan Arnavutluk Amerikan Samoası Andorra Anguilla Antarktika Antigua ve Barbuda Ermenistan Arjantin Aruba Avusturya Avustralya Azerbaycan Bahamalar Bahreyn Bangladeş Barbados Beyaz Rusya Belçika Belize Benin Bermuda Butan Bolivya Bosna Hersek Botsvana Bouvet Adası Brezilya İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi Brunei Bulgaristan Burkina Faso Burundi Kamboçya Kamerun Kanada Cape Verde Cayman Adaları Orta Afrika Cumhuriyeti Çad Şili Çin Christmas Adası Cocos [Keeling] Adaları Kolombiya Komorlar Kongo - Brazavil Kongo - Kinşasa Cook Adaları Kosta Rika Fildişi Sahili Hırvatistan Güney Kıbrıs Rum Kesimi Danimarka Cibuti Dominika Dominik Cumhuriyeti Timor-Leste Ekvador Mısır El Salvador Ekvator Ginesi Eritre Estonya Etiyopya Falkland Adaları Faroe Adaları Fiji Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Fransız Polinezyası Fransız Güney Bölgeleri Gabon Gambiya Gürcistan Almanya Gana Cebelitarık Yunanistan Grönland Grenada Guadalupe Guam Guatemala Gine Gine-Bissau Guyana Haiti Heard Adası ve McDonald Adaları Honduras Hong Kong Macaristan Hindistan Endonezya İrlanda İsrail Irak İzlanda İtalya Jamaika Japonya Ürdün Kazakistan Kenya Kiribati Kuveyt Kırgızistan Laos Letonya Lübnan Lesoto Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Makao Makedonya Madagaskar Malavi Malezya Maldivler Mali Malta Marshall Adaları Martinik Moritanya Mauritius Mayotte Meksika Mikronezya Federal Eyaletleri Moldova Monako Moğolistan Montserrat Fas Mozambik Namibya Nauru Nepal Hollanda Antilleri Hollanda Yeni Kaledonya Yeni Zelanda Nikaragua Nijer Nijerya Niue Norfolk Adası Kuzey Mariana Adaları Norveç Umman Pakistan Palau Filistin Panama Papua Yeni Gine Paraguay Peru Filipinler Pitcairn Adaları Polonya Portekiz Porto Riko Katar Réunion Romanya Rusya Ruanda Saint Kitts ve Nevis Saint Lucia Saint Vincent ve Grenadinler Samoa San Marino São Tomé ve Príncipe Suudi Arabistan Senegal Seyşeller Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Solomon Adaları Somali Güney Afrika Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Güney Kore İspanya Sri Lanka Saint Helena Saint Pierre ve Miquelon Surinam Svalbard ve Jan Mayen Adaları Svaziland İsveç İsviçre Tayvan Tacikistan Tanzanya Tayland Togo Tokelau Tonga Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Türkmenistan Turks ve Caicos Adaları Tuvalu Uganda Ukrayna Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Krallık ABD Dış Adaları Uruguay ABD Özbekistan Vanuatu Vatikan Venezuela Vietnam Britanya Virjin Adaları ABD Virjin Adaları Wallis ve Futuna Adaları Batı Sahara Yemen Zambiya Zimbabve
1 2 3 Arrow