zwaardere – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      18 Results   10 Domains
  www.gran-turismo.com  
Dit getal geeft aan hoe zwaar de auto weegt. Over het algemeen geldt dat zwaardere auto's minder snel accelereren en bochten nemen.
Aracın ağırlığını gösterir. Genelde ağır araçlar düşük bir ivmelenmeye ve viraj hızına sahiptir.
  janeiredale.com  
Voor een zwaardere dekking breng je de Liquid Minerals aan met een droge Foundation Brush. Voor een transparantere dekking gebruik je een vochtige borstel.
Elinizin arkasına sıkacağınız iki pompa Likit Mineral, bütün yüzünüzü kapatmak için yeterli olacaktır.
  2 Hits www.modula.eu  
Verticale Lift Modules voor de opslag van zwaardere artikelen in een [...]
Alan, güvenlik ve emniyet sorunlarınızı çözen Dikey Lift [...]
  www.optiflor.nl  
Wij halen onze inspiratie niet alleen uit de natuur, maar ook uit andere bedrijven, die er hun professie van hebben gemaakt om producten te perfectioneren. Tot in het oneindige. Wij vertroetelen onze orchideeën daarom langer in de kas dan gangbaar. Met als resultaat zwaardere planten, een sublieme kwaliteit en een langere bloeiduur.
Ürünleri mükemmelleştirmek için sadece doğadan değil, bu işi meslek edinmiş başka şirketlerden de ilham almaktayız. Sonsuza kadar. Bu nedenle orkidelerimizi serada alışılandan daha uzun süre şımartıyoruz. Sonuç: daha ağır bitkiler, mükemmel kalite ve uzun çiçeklenme süresi.
  7 Hits www.nato.int  
Klimaatverandering zal de komende decennia misschien nog zwaardere klappen uitdelen aan de landbouw (tenminste tot de boeren een manier vinden om hun productiviteit te verhogen); de krappe markt voor technische, zware apparatuur blijft de komende tijd krap.
Bu “münferit” faktörlerden bazıları daimi faktörlere dönüşebilir. Gelecek yıllarda (en azından çiftçiler daha üretken yollar bulana kadar) iklim değişiklikleri tarım üretimini daha fazla kesintiye uğratabilir. Mühendislik ve ağır teçhizat piyasasındaki yetersizlik öngörülebilir gelecekte de değişmeyecek gibi görünmektedir.
  www.dnd.com.tw  
Wat we hebben, zijn pneumatische deurdrangers voor schuifdeuren, hydraulische deurdrangers voor draaideuren, buisvormige deurdrangers voor stormdeuren, verborgen deurdrangers voor een mooie uiterlijke verschijning. We hebben ook vloerveer en spiegel dichterbij voor zwaardere deuren.
Özel evler veya ticari ofis binaları için ne olursa olsun, D&D kapı kapatıcılar, uygun güç kuvvetini seçerek ve kapanma hızını ayarlayarak, kapılar için bir yastık işlevi görür; D&D'den kapı kapatıcılar, güvenlik ve güvenliği sağlamak için akıllı, entegre erişim çözümleri sunar. Elimizde kayar kapılar için pnömatik kapı kapıları, döner kapılar için hidrolik kapı kapıları, fırtına kapıları için boru kapıları, dışa doğru güzel görünmek için gizli kapı kapıları var. Ayrıca daha ağır kapılar için taban yayı ve traversi daha yakın.
  www.durammask.com  
Zwaardere of meer gecompliceerde apparatuur kan een groot obstakel worden als er snel en efficiënt gehandeld moet worden of het personeel zelfs afschrikken om de veiligheidsmaskers bij de hand te houden.
Endüstriyel ihtiyaçlar maske giymekten kaynaklanan kısıtlamayı en aza indiren ergonomik tasarımı ile dengeli korumayı mümkün mertebe en yüksek düzeye çıkarma ihtiyacını haricinde her yönüyle çeşitlilik gösterir. KKD'nin konfor özellikleri; ağır veya karmaşık ekipman hızlı ve verimli kullanımını zorlaştırdığı hatta ilk etapta elinizin altında tutarak gelen personeli caydırabildiği için, acil bir yanıt belirlemelidir.