zwaarste – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      29 Results   10 Domains
  www.safervpn.com  
Wij maken gebruik van de zwaarste encryptie in de sector, om uw persoonlijke gegevens te beveiligen tegen hackers, pottenkijkers en overheden.
Özel bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından, istenmeyen kişilerden ve hükümetlerden korumak için sektördeki en yüksek seviyedeki şifreleme sistemini kullanıyoruz.
  4 Hits www.eso.org  
De wilde jeugd van de zwaarste sterrenstelsels — Zwarte gaten breken stervorming af
Gezegen Nüfusunda Patlama — Yıldızların etrafındaki gezegenler istisnadan çok kural
  9 Hits www.graco.com  
Er is een nieuwe reeks betrouwbare, duurzame en robuuste airless spuittoestellen gearriveerd! De King is ontworpen om de zwaarste beschermende coatings en corrosiewerende materialen te spuiten. Het ontwerp zorgt voor superieure prestaties, zelfs in vettige, koude en vuile omgevingen en omgevingen met vochtige lucht.
Yeni güvenilir, dayanıklı ve sağlam havasız püskürtme makinesi serisi kullanıma hazır! King, en zorlu koruyucu boyaları ve korozyon kontrolü uygulamalarını kullanacak şekilde üretilmiştir. Tasarımı; yağlı, soğuk, kirli ve nemli hava ortamlarında bile üstün performans sağlar.
  3 Hits www.nato.int  
In 2008 werd een van de zwaarste aanvallen tot op heden uitgevoerd op Amerikaanse militaire computersystemen. Via een simpele USB-stick in een laptop van een militair op een militaire basis in het Midden-Oosten, werd onopgemerkt spyware verspreid op geheime en niet-geheime systemen.
2008’de Amerikan askeri bilgisayar sistemleri o güne kadarki en ciddi saldırılardan birine maruz kaldı. Orta Doğu’daki bir askeri üste askeriyeye ait bir dizüstü bilgisayara bağlanan basit bir USB aygıtı vasıtasıyla casus yazılım hiç fark edilmeden hem gizli hem de gizli olmayan sistemlere yayıldı. Böylece bir köprübaşı oluşturulmuş oldu ve buradan binlerce veri dosyası yabancıların kontrolündeki servis sunuculara transfer edildi.
  www.bodycote.com  
De mijnbouwindustrie kent de meest robuuste toepassingen ter wereld. Mijnbouwshovels en -graafmachines verplaatsen zeer betrouwbaar, enorme hoeveelheden materiaal onder de zwaarste omstandigheden. Meer materiaal verplaatsen in minder tijd betekent lagere kosten per ton en hogere winsten.
Madencilik sanayi, dünyadaki en zorlu uygulamaları bünyesinde barındırır. Madenci kepçeleri ve ekskavatörleri, en zorlu koşullarda muazzam miktarlardaki malzemeyi, yüksek seviyede güvenilirliği korumayı sürdürerek taşır. Daha kısa sürede daha çok malzemeyi taşımak, ton başına daha düşük maliyeti ve kâr artışı anlamına gelir. Ekipmanın güvenilirliği, parçanın güvenilirliğine ve dolayısıyla parça üretimine ve ısıl işlem koşullarına dayanır.
  4 Hits www.gran-turismo.com  
Zelfs de vorm van de grille is een nieuwe interpretatie van de brede neus van de huidige sportieve Mercedes-Benz met de grote ster in het midden. De vorm lijkt op die van de legendarische 300 SL, een racewagen die de derde Panamericana-race op zijn naam schreef, een van de zwaarste langeafstandsraces ter wereld.
Mercedes-Benz tasarım ekibi, avlanan büyük bir kedinin duruşundan ilham aldı ve tasarımda hem çevikliği hem de zarafeti vurguladı. Konseptin sansasyonel çizgilere sahip karakteristik gövdesi, geleneksel bir Mercedes-Benz spor otomobilinin oranlarını hatırlatıyor. Izgaranın şekli bile bahsi geçen Mercedes-Benz spor otomobilinin, ortasında yıldız bulunan geniş ızgarasının yeniden yorumlanmış hali. Konseptin şekli, dünyanın en zor uzun mesafe yarışlarından biri olarak tanımlanan Panamericana yarışının üçüncüsünü kazanan efsanevi 300 SL yarış otomobilini andırıyor.