zwangerschap – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zwangerschap  "Zwangerschap" (''graviditeit'') is de toestand waarin een vrouw (of een (zoog)dier) een bevruchte eicel, en vervolgens embryo en foetus, in zich draagt. Gebelik  "Gebelik" veya "hamilelik", erkekten gelen sperm ile kadının yumurtalıklarından atılmış olan yumurtanın döllenmesinden doğuma kadar geçen 40 haftalık (280 gün) döneme verilen isimdir.

Keybot      84 Results   10 Domains
  33 Hits www.arteveldehogeschool.be  
Zwangerschap behouden
Çocuğu doğurmak
  android.dailydownloaded.com  
Uw dichtstbijzijnde assistent op weg naar moeder worden isandquot; Zwangerschap Tracking enquot ;
Anne adayı olma yolunda en yakın yardımcınız; Hamilelik Takibi
  2 Hits www.zanzu.de  
Gezinsplanning en zwangerschap
Aile planlaması ve hamilelik
  33 Hits www.bridgat.com  
Zwangerschap legging met trekkoord sluiting effen kleur hoge stijging katoenweefsel
Gebelik tozluk ile ipli kapatma düz renk yüksek doğmak Pamuk Kumaş
  5 Hits www.food-info.net  
Een kaasfondue wordt gewoonlijk bereid van Zwitserse kazen en in enkele gevallen ook cheddar, samen met wijn of bier. Zachte kazen kunnen soms een probleem vormen, met name tijdens de zwangerschap. Dit komt doordat
Peynir fonduesi genelde Swiss ve bazen Cheddar peyniri ile yapılır ve şarap yahut bira ile karıştırılır. Yumuşak peynirlerin tüketimi bazen özellikle hamilelik döneminde sağlık sorunu yaratır. Bunun sebebi, ciddi rahatsızlıklara ve ölümlere neden olabilen
  6 Hits www.elephantos.com  
Gebruik het in een rustige, vertrouwde omgeving, liefst met een ervaren sitter, d.w.z. een nuchter persoon die op je kan passen. Niet gebruiken bij zwangerschap, borstvoeding, depressiviteit, psychose of in combinatie met alcohol of medicijnen.
Her zaman düşük doz ile başlayın. Çoğu kullanıcı rahatsız edici yan etkiler tecrübe etmiştir. Buruna çekmek acı verici olabilir. Sessiz ve tanıdık bir ortamda tercihen uyanık, sizi koruyup kollayabilen tecrübeli biri ile kullanın. Hamilelikte, emzirme durmunda, depresif ve psikotik durumlarda, motorlu araç veya ağır makine kullanımı sırasında veya alkol ve ilaçlarla birlikte kullanmayın. Çocuklar için uygun değildir. Kullanım sırasında trafiğe çıkmayın.
  www.nato.int  
Hij is in Engeland geboren en gaf les op een basisschool. Hij had een dochtertje van een jaar oud – zijn vrouw was in een vergevorderd stadium van haar zwangerschap van hun tweede kind. Op 7 juli 2005 blies hij zichzelf op in een Londense metrotrein, als onderdeel van een gecoördineerde reeks aanslagen waarbij 52 mensen werden gedood.
Teröre karşı yürütülen operasyonlardaki en büyük zorluk teröristlerin her şeyi feda etmeye hazır iradeleridir. Yukarıda Mohammed Sidique Khan’ı görüyorsunuz. İngiltere’de doğmuş ve ilkokulu orada okumuş. Bir yaşında bir kızı vardı ve eşi ikinci çocuklarına hamileydi. 7 Temmuz 2005’te 52 kişinin ölümüne yol açan intihar bombalı saldırıların bir parçası olarak Londra metrosunda üzerinde taşıdığı bombanın fünyesini çekti.