zwijgen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      15 Results   7 Domains
  learn.esperanto.com  
zwijgen
– sessiz
  2 Hits wordplanet.org  
20 En zie, gij zult zwijgen, en niet kunnen spreken, tot op den dag, dat deze dingen geschied zullen zijn; om dies wil, dat gij mijn woorden niet geloofd hebt, welke vervuld zullen worden op hun tijd.
20İşte, belirlenen zamanda yerine gelecek olan sözlerime inanmadığın için dilin tutulacak, bunların gerçekleşeceği güne dek konuşamayacaksın."
  petition.avaaz.org  
Toen Italië's Silvio Berlusconi te kampen had met straffe politieke tegenwind en een rechtszaak wegens verkrachting, probeerde hij zijn critici het zwijgen op te leggen door een censuurwet door het parlement te loodsen.
Dünyanın dört bir yanından 600.000 Avaazlının imzaladığı destek mesajları Al Jazeera yayınıyla doğrudan Tahrir Meydanına iletildi -- bu yayınlarla, büyük bir umutla hareket eden bir hareketin en şiddetli ve belirsiz anlarında ayakta kalmalarına yardımcı olduk.
  8 Hits www.nato.int  
De poging van Moebarak’s regering om de opstandelingen het zwijgen op te leggen door alle netwerken van het internet en de mobiele telefoon bijna vijf dagen lang plat te leggen, kwam te laat. In China echter werden de Zondagsbijeenkomsten waartoe de online-gemeenschap had opgeroepen, snel onderdrukt door de censuur op het Internet.
Mübarek yönetiminin beş gün boyunca İnterneti ve cep telefon ağlarını kapatarak isyancıları susturma çabaları çok geç kaldı. Ancak Çin’de çevrimiçi toplum tarafından organize edilen Pazar protesto yürüyüşleri İnternet sansür sistemleri vasıtasıyla hızla engellendi.